تحصیلی

دانشگاه سنت توماس (نیو برانزویک) – کانادا

دانشگاه سنت توماس

دانشگاه سنت توماس (STU) یک دانشگاه کوچک منحصر به علوم انسانی واقع در فردریکتون، نیو برانزویک، کانادا می باشد. در درجه اول یک دانشگاه مقطع کارشناسی بوده که مدرک لیسانس را در رشته های هنر (علوم انسانی و علوم اجتماعی)، آموزش و پرورش، و کار اجتماعی  به حدود ۱۱۰۰ دانشجو ارائه می دهد. متوسط تعداد دانشجویان در هر کلاس ۳۰ نفر بوده و هیچ کلاسی بیشتر از ۶۰ دانشجو ندارد. این دانشگاه تعدادی از برنامه های منحصر به فرد از جمله رشته های به رسمیت شناخته شده در جرم شناسی، روزنامه نگاری، حقوق بشر، ارتباطات و سیاست عمومی را ارائه می دهد. سنت توماس محل قرارگیری مرکز فرانک مک کینا در زمینه ارتباطات و سیاست عمومی می باشد. این دانشگاه در کانادا در زمینه تمرکز محض بر روی علوم انسانی و تعهدش نسبت به عدالت اجتماعی منحصر به فرد می باشد.

دانشگاهیان دانشگاه سنت توماس

دانشگاه سنت توماس ارائه دهنده برنامه های زیر به دانشجویان می باشد:

کارشناسی هنر، کارشناسی هنرهای کاربردی، کارشناسی آموزش و پرورش، کارشناسی مددکاری اجتماعی.

دانشگاه سنت توماس مدراک زیر را به دانشجوسان ارائه می دهد:

انسان شناسی، مطالعات کاتولیک، ارتباطات و سیاست عمومی، جرم و عدالت کیفری، اقتصاد، آموزش و پرورش، زبان و ادبیات انگلیسی (با گزینه ای جهت تمرکز بر نوشتار خلاق یا درام کنسانتره)، محیط زیست و جامعه، هنرهای زیبا، فرانسوی، پیری شناسی، کتاب های بزرگ، تاریخ، حقوق بشر، علوم انسانی، مطالعات میان رشته ای، روابط بین الملل، مطالعات ایرلندی، روزنامه نگاری، ریاضیات، مطالعات رسانه ها، مطالعات بومی، فلسفه، علوم سیاسی، روانشناسی، مطالعات مذهبی، زبان های عاشقانه ، علوم و مطالعات فن آوری، کار اجتماعی، جامعه شناسی، اسپانیایی، مطالعات زنان و مطالعات جنسیتی.

بورس های تحصیلی و بورسیه های دانشگاه سنت توماس

دولت کانادا از ابزارهای تحقیقاتی بورسیه های بومی که شامل بیش از ۶۸۰ مورد بورس های تحصیلی، بورسیه ها و سایر مشوق های ارئه شده توسط دولت ها، دانشگاه ها، و صنایع به منظور حمایت بومی از مشارکت ثانویه می باشند حمایت می نماید. بورس های تحصیلی دانشگاه سنت توماس برای بومیان، در درجه اول برای ملل و دانشجویان متیس شامل بورس تحصیلی رسانه ATV می باشد.

مرکز تحقیقات دانشگاه سنت توماس

در دانشگاه سنت توماس، ۶ مورد تحقیقاتی مورد تمرکز قرار گرفته اند:

تجزیه و تحلیل کیفی، حقوق بشر و عدالت اجتماعی، مطالعات نیوبرانزویک / منطقه آتلانتیک، مطالعات داستانی، مطالعات جهانی و بین المللی، و در زمینه آموزش و یادگیری. این دانشگاه حافظ کرسی های تحقیقاتی کانادا (همراه با مراکز تحقیقاتی مرتبط) در مطالعات نیو برانزویک، عدالت اجتماعی، تجزیه و تحلیل کیفی، و داستانی می باشد. این دانشگاه محل مرکز تحقیقاتی میان رشته ای در زمینه تحقیقات داستانی می باشد.

زندگی دانشگاهی  دانشگاه سنت توماس

شش ساختمان دانشگاهی در محوطه وجود دارند که کلاس های درس و دفاتر اساتید در آن ها قرار دارند. آن ها عبارتند از: سالن جیمز دان، سالن ادموند کیسی، سالن جورج مارتین، سالن برایان مارلونی، خانه هولی کراس و سالن مارگارت نوری مک کین. مجموعه ورزشی STU مرکز جی. بی اوکیف نام دارد. پنج ساختمان اقامتی در دانشگاه سنت توماس وجود دارند. که سه مورد از آن ها در محوطه دانشگاه (سالن های هارینگتون و وانیر، و خانه هولی کراس) و دو مورد از آن ها در فاصله نزدیکی قرار گرفته اند (سالن های چتم و ریگبی).

دانشگاه توسط نیروی پلیس خود حفاظت می شود. اعضای پلیس دانشگاه دانشجویانی هستند که به وسیله رویداد حفظ امنیت محوطه دانشگاه، به صورت سالانه استخدام می شوند.

روزنامه دانشجویان، روزنامه اکونین، در طول سال تحصیلی به طور منظم در دانشگاه و اطراف شهر قابل دسترسی می باشد. علاوه بر این، دانشگاه سنت توماس دارای محوطه فصلی خود می باشد، که در ژانویه سال ۲۰۱۴ راه اندازی گردید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *