تحصیلی

دانشگاه گریفیث استرالیا

نگاه کلی به دانشگاه به دانشگاه گریفیث استرالیا
دانشگاه گریفیث (Griffith University) از هنگام افتتاح در سال ۱۹۷۵ به یکی از نوآورترین موسسه تحصیلات دانشگاهی تبدیل شده است. پنج محوطه گریفیث (گلد کوست، لوگان، ناتان، کوه گراوات و ساوث بانک) در پررشدترین منطقه کشور، یعنی دالان ساحل بریسبین-گلد قرار دارد. دانشجویان می توانند به راحتی به امکانات اجتماعی، فرهنگی و تفریحی بریسبین و جاذبه های مقاصد برتر گردشگری موج سواری در کوئینزلند دسترسی داشته باشند. گریفیث با آب و هوای نیمه استوایی و تقریبا ۳۰۰ روز آفتابی در سال، محلی بی نقص برای ترکیب درس خواندن و سبک زندگی عالی است.
اقامت در محوطه نیز در محوطه های ناتان، کوه گراوات و گلد کوست موجود است. اقامت سابق دانشجویی که قبلا به فاصله کمی از محوطه بود نیز اکنون در محوطه های لوگان و ساوث بانک قرار دارد. دانشجویان حق انتخاب گریفیث هوم استِی را هم دارند که یک پروژه دانشگاه محور است و گزینه زندگی با یک خانواده استرالیایی حین تحصیل را دارا است.
مقطع کارشناسی دانشگاه گریفیث استرالیا
تحصیل در بیش از ۳۰۰ رشته موجود گریفیث، فرصت بی نظیری برای تحصیل در اختیار دانشجویان می گذارد. دانشجویان کارشناسی می توانند در رشته هایی مانند تجارت و امور دولتی، جرم شناسی و حقوق، آموزش، مهندسی و فناوری اطلاعات، محیط زیست، برنامه ریزی و معماری، بهداشت و علوم انسانی، علوم اجتماعی و زبان، تحصیل کنند.
گرایش های کارشناسی در گریفیث شامل برنامه های لیسانس، کارشناسی و ممتاز هستند. دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه گریفیث، باید دیپلم معادل مدرک پایه ۱۲ مدارس استرالیا را داشته باشند. برای برخی رشته ها نیز پرونده سوابق، مصاحبه یا آزمون لازم است.
مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه گریفیث استرالیا
دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند از بین انواع برنامه های تحصیلات تکمیلی درسی یا پژوهشی گریفیث، یکی را انتخاب کنند. گزینه های تحصیل تمام وقت، پاره وقت و آنلاین نیز وجود دارد. می توانند در سطوح مختلف، برنامه های تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنند مانند گواهی فارغ التحصیلی، مدرک فارغ التحصیلی، کارشناسی ارشد و دکترا.
رشته های موجود شامل تجارت و امور دولتی، جرم شناسی و حقوق، آموزش، مهندسی و فناوری اطلاعات، بهداشت، علوم اجتماعی و زبان، موسیقی، علوم و هوانوردی، هنرهای بصری و خلاق هستند. پشتیبانی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در خصوص حمایت کشیشی، پشتیبانی آکادمیک، مشاوره، برابری/ناتوانی و خدمات بهداشتی و رفاهی نیز موجود است.
تحصیل آنلاین در دانشگاه گریفیث استرالیا
گریفیث انواع دوره های آموزش از راه دور را ارائه می کند که طراحی شده اند تا به تناسب سبک یادگیری و زندگی دانشجویان به آنان خدمات بدهند. دانشجویان می توانند از بین دوره های کارشناسی تا دکترا مانند هنر و علوم انسانی، تجارت، آموزش، بهداشت، فناوری اطلاعات، حقوق و علوم قضایی، علوم و مهندسی، یکی را انتخاب کنند. برنامه های تحصیلی آنلاین گریفیث را می توان از طریق  Open Universities Australia نیز به دست آورد.
پشتیبانی و منابع نیز به دانشجویان ارائه می شوند از جمله دسترسی تمام وقت به منابع یادیگری، انعطاف برای تحصیل در همه جا و همه وقت، فرصت های بی همتای ارتباط با اساتید و دانشجویان دیگر، دسترسی به سیستم ارائه تکالیف کاربرپسند، پشتیبانی مداوم، از جمله اپلیکیشن تلفن همراه و دسترسی به اساتید با تجربه ای که مطالب آنلاین ارائه می دهند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *