تحصیلی

ده دلیل برای تحصیل در استرالیا

استرالیا یک مرکز آموزش جهانی پشرو با بهترین امکانات و مربیان و اساتید بوده و به دانشجویان بومی و بین المللی طیف وسیعی از گزینه های تحصیلاتی با کیفیت را ارایه می کند. با این حال تنها به حرف ما استناد نکنید، در این جا برخی از آمار ها از کارشناسان وجود دارند که نشان می دهد چرا سیستم آموزشی ما در مقیاس جهانی بسیار شناخته شده است.

آیا می دانستید استرالیا سومین کشوری است که بعد از بریتانیا و ایالات متحده، علی رغم جمعیت تنها ۲۳ میلیونی خود، دارای بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی است؟ وقتی شما ببینید که استرالیا دارای هفت دانشگاه در ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا می باشد، این موضوع زیاد تعجب بر انگیز نخواهد بود. در حقیقت، با بیش از ۲۲۰۰۰ دوره آموزشی در ۱۱۰۰ موسسه، بالاتر از کشور هایی نظیر آلمان، هلند و ژاپن قرار گرفته و در رتبه بندی u21 سال ۲۰۱۲ دانشگاه ها توسط سیستم های آموزش عالی در رتبه هشتم قرار گرفته است.

مدارک و گواهینامه های آکادمیکی قوی وجود دارد با این حال موسسات ما، همانند شهر هایی که این موسسات در آنها واقع شده اند، در سراسر کشور جز برترین ها هستند. استرالیا دارای ۵ شهر از ۳۰ شهر برتر دنیا برای دانشجویان بر اساس ترکیب دانشجویی، قابلیت استطاعت و مقرون به صرفه گی، کیفیت زندگی و فعالیت کارافرین می باشد- که همگی از عناصر مهم برای دانشجویان در زمان انتخاب بهترین مقصد تحصیل می باشند. و با بیش از ۲۰۰ میلیون دلار حمایت مالی دولت استرالیا در هر سال برای بورسیه بین المللی، ما آمدن شما به استرالیا و تجربه تفاوت تحصیل در استرالیا را آسان تر می کنیم که موجب می شود تا فرصت های شغلی در آینده برای شما ایجاد شود.

آیا رشته وزمینه تحصیلی خاصی مورد نظر شماست؟ در استرالیا امکان دست یابی به طیف وسیعی از رشته ها و زمینه ها وجود دارد و حداقل یکی از دانشگاه های برتر دنیا در استرالیا زمینه های مطالعاتی شامل علوم طبیعی و ریاضیات، علوم حیات و کشاورزی ، پزشکی بالینی و داروسازی، و فیزیک می باشد.

با توجه به سابقه آموزشی قوی، جای تعجب نیست که اکنون بیش از ۲٫۵ میلیون دانشجوی فارغ التحصیل بین المللی وجود دارند که تفاوت تحصیل در استرالیا را تجربه کرده اند. برخی از این دانشجویان از بهترین استعداد های دنیا محسوب می شوند. در حقیقت، استرالیا ۱۵ برنده جایزه نوبل کسب کرده و هر روز بیش از ۱ میلیارد نفر در سراسر جهان به اکتشافات و نوآوری های استرالیا متکی هستند – از جمله پنی سیلین، IVF، سونوگرافی، Wi-Fi، گوش مصنوعی، واکسن سرطان دهانه رحم و جعبه سیاه پرواز – تا زندگی خود و دیگران را بهتر کنند.

آیا نمی خواهید با برخی از درخشان ترین استعداد های دنیا تحصیل کنید؟

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *