تحصیلی, مهاجرت

سازمان و مدیریت دانشگاه دیویس کالیفرنیا

کل سیستم دانشگاه کالیفرنیا توسط “رجنت”، یک هیئت مدیره ۲۶ نفره اداره می شود، همانطور که در ماده نهم، بخش ۹ قانون کالیفرنیا آمده است. هیئت مدیره، کارمندان اصلی دانشگاه از جمله رئیس و معاون دانشگاه دیویس را منصوب می کند.

معاون دانشگاه دیویس، “لیندا پی بی کاتهی” است که مسئولیت کلی ب رهبری، راهبری، مدیریت دانشگاه و گزارش به رئیس سیستم دانشگاه کالیفرنیا (که در حال حاضر توسط وزیر سابق امنیت داخلی و فرماندار آریزونا، جانت ناپولیتانو اداره می شود) را برعهده دارد.

مسئولیت دفتر معاونت اجرایی (EVCP بر عهده معاونت اجرایی است. معاونت اجرایی مسئولیت رهبری کلی و مدیریت اداری و عملیاتی دانشگاه را با معاون دانشگاه سهیم است، در حالی که معاونت اجرایی مسئول ارشد دانشگاه دیویس است.

کارکنان ارشد، برای دفاتر معاونت اجرایی پشتیبانی اجرایی فراهم می آورند. “شورای رؤسا و معاونت” متشکل از مدیران واحدهای اصلی دانشگاهی و اداری هستند.

دانشجویان با دفتر امور دانشجویی ارتباط برقرار کرده و از آن تاثیر میگیرند، در حال حاضر، معاونت امور دانشجویی، توسط”فرد وود”، همراه با  دستیار معاون و دستیاران دیگر مدیریت می شود. این دفتر بسیاری از واحد های دانشگاه از جمله: پذیرش، ورزش، تفریخات دانشکده ، اتحادیه های دانشکده، خدمات مشاوره و روانشناختی، کمک مالی، مسکن دانشجویی و دیگر بخشها را تحت نظارت خود دارد.

دانشگاهیان دانشگاه دیویس کالیفرنیا

این دانشگاه دارای ۱۰۴ رشته در مقطع کارشناسی و ۹۶ دوره  تحصیلات تکمیلی است. دارای واحد صنعت تهیه نوشیدنی (مربوط به مطالعه پرورش انگور و آب گیری) است که همچنان مسئول پیشرفت قابل توجه در آب گیری بسیاری از کارخانه های نوشیدنی سازی است. دانشکده در دوره های اقتصاد کشاورزی و منابع خود و گروه بزرگ علوم دامی که از طریق آن دانشجویان می توانند در کارخانه لبنیات سازی، پرورش گوشت، پرورش  اسب، و مزرعه مطالعاتی خود دانشگاه تحصیل تجربه کنند، دارای رتبه بالا می باشد. دانشجویان باغبانی زیست محیطی و دیگر علوم گیاهی، زمین های کشاورزی وسیعی از دانشگاه و باغ دیویس دانشگاه کالیفرنیا را برای مطالعه در اختیار دارند.

واحد علوم کاربردی تاسیس شد و قبلا توسط فیزیکدان” ادوارد تلر” مدیریت می شد. هنر همچنین به طور گسترده در دانشگاه با موضوعاتی چون استودیوی هنری، طراحی، موسیقی، تئاتر و رقص مورد مطالعه قرار گرفته است. واحد طراحی در دانشگاه دیویس تنها واحد جامع طراحی علمی دانشگاه های کالیفرنیا است. مرکز هنرهای نمایشی “مونداوی” که هنرمندان را  از سراسر جهان به سمت خود جلب میکند در دانشگاه وجود دارد.

رشته های مقطع کارشناسی دانشگاه دیویس به چهار کالج تقسیم می شوند:

کالج کشاورزی و محیط زیست علوم دانشگاه دیویس

کالج علوم زیستی دانشگاه دیویس

کالج مهندسی دانشگاه دیویس

کالج ادبیات و علوم دانشگاه دیویس

دانشگاه، میزبان برنامه آموزش افسران ذخیره سپاه ارتش (ROTC)، با بیش از ۵۰ دانشجو است. با بیش از شصت سال سابقه، در حال حاضر هر ساله حدود ۱۰ نفر به عنوان ستوان دوم از این دوره ها فارغ التحصیل می شوند.

در آمریکا چگونه مسکن دانشجویی بگیریم؟

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *