آخرین مطالب

شرایط و هزینه تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی در کانادا
شرایط و هزینه تحصیل در رشته‌های علوم پزشکی در کانادا
اعتبار دانشگاه‌ها و سیستم آموزشی در کانادا، تحصیل در این کشور را به رویای بسیاری از ایرانیان تبدیل کرده است. در میان رشته‌های ارائه شده در مراکز آموزش عالی کانادا، زیرمجموعه رشته‌های پزشکی از دیگر [...]
11 دی 1398
معرفی دانشگاه های کانادایی مورد تایید وزارت علوم
معرفی دانشگاه های کانادایی مورد تایید وزارت علوم
با بررسی کیفیت و امکانات آموزشی، اعتبار مدارک، رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌ها و نظرات دانشجویان می‌توان ادعا کرد که کشور کانادا جزو برترین کشورهای دنیا از لحاظ سیستم آموزشی و آکادمیک است. دقیقا به همین دلیل [...]
16 آذر 1398

مجله مهاجرت | مجله گردشگری

مجله مهاجرت و گردشگری نیلگام یک مجله اینترنتی در زمینه مهاجرت و گردشگری خارجی است. با مجله مهاجرت نیلگام همراه باشید و درباره مهاجرت بخوانید.

مجله مهاجرت

برای اینکه بتوانید برای مهاجرت، دریافت ویزا و اقامت کشورهای مختلف اقدام کنید، نیاز دارید تا با کشور مقصد و راهنمای دریافت ویزا و سایر موارد مهم دریافت کارت اقامت از جمله تمکن مالی و میزان خرج زندگی در کشور مقصد آشنا شوید. همچنین مقایسه شرایط زندگی در کشورهای مختلف میتواند جهت مهاجرت شما را راهنمایی کند.

با توجه به شرایطی که برای مهاجرت به کشورهای مختلف وجود دارد، نیاز به یک مجله اینترنتی که رایگان باشد و بتواند پاسخگوی پرسش های اساسی مسافران باشد احاس میشد، بنابراین در مجله مهاجرت نیلگام تلاش کرده ایم تا مفیدترین اطلاعات را در زمینه مهاجرت به مخاطبانمان ارائه دهیم.

مجله گردشگری

گردشگری آنقدر صنعت بزرگ و هیجان انگیزی است که هرچقدر درباره آن بدانید باز هم کم است. اگر به دنیای گردشگری علاقمند هستید در مجله گردشگری نیلگام میتوانید با دنیایی که در آن زندگی میکنید بیشتر آشنا شوید، درباره گردشگری کشورهای مختلف و جاذبه های توریستی این کشورها بیشتر بدانید تا سفر خاطره انگیزی را تجربه نمایید. مجله گردشگری نیلگام شامل به روزترین اطلاعات گردشگری دنیاست که بصورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته است.

با دنبال کردن صفحه مجله گردشگری و مهاجرتی سایت نیلگام سفر میتوانید درباره بهترین مقاصد گردشگری دنیا بخوانید و با اطلاع از شرایط دریافت ویزای هر کشور مقصد مهاجرتی آینده خود را با چشم باز و آگاهی کامل انتخاب نمایید.