جست و جو


دسته بندی

کشور ها
آلمان
اتریش
ارمنستان
اروپا
اسپانیا
استرالیا
استونی
امریکا
انگلیس
ایتالیا
پرتغال
ترکیه
جمهوری چک
دبی
دومینیکا
ژاپن
سوئد
سوئیس
شنگن
عمان
فرانسه
همه کشورها
لهستان
لیتوانی
هلند
کانادا
یونان

آخرین مطالب

شرایط تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در فرانسه
شرایط تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در فرانسه
یکی از برجسته‌ترین و نام‌آورترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی کشور فرانسه است؛ وجود دانشگاه‌های معتبر و قابل‌قبول، تحصیل در فرانسه را تبدیل به رویای دانشجویان کرده است. یکی از رشته‌های مطرح تحصیلی در این [...]
23 آذر 1398
تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی
تحصیل در کشور فرانسه به زبان انگلیسی
بسیاری از علاقمندان و متقاضیان تحصیل در فرانسه تسلط کافی به زبان فرانسوی ندارند. از طرفی، زبان انگلیسی کاربردی بین‌المللی دارد و اولین انتخاب دانش‌آموزان برای یادگیری زبان دوم است. زبان انگلیسی در ارتباطات بین‌المللی [...]
4 آبان 1398
برترین دانشگاه‌های کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹
برترین دانشگاه‌های کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹
فرانسه یکی از وسوسه‌برانگیزترین مقاصد اروپایی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور است؛ هرساله در میان برترین دانشگاه‌های جهان که از مراکز آماری معتبر اعلام می‌شوند، نام‌هایی نیز از دانشگاه‌های مستقر در این کشور [...]
24 مهر 1398

مجله مهاجرت | مجله گردشگری

مجله مهاجرت و گردشگری نیلگام یک مجله اینترنتی در زمینه مهاجرت و گردشگری خارجی است. با مجله مهاجرت نیلگام همراه باشید و درباره مهاجرت بخوانید.

مجله مهاجرت

برای اینکه بتوانید برای مهاجرت، دریافت ویزا و اقامت کشورهای مختلف اقدام کنید، نیاز دارید تا با کشور مقصد و راهنمای دریافت ویزا و سایر موارد مهم دریافت کارت اقامت از جمله تمکن مالی و میزان خرج زندگی در کشور مقصد آشنا شوید. همچنین مقایسه شرایط زندگی در کشورهای مختلف میتواند جهت مهاجرت شما را راهنمایی کند.

با توجه به شرایطی که برای مهاجرت به کشورهای مختلف وجود دارد، نیاز به یک مجله اینترنتی که رایگان باشد و بتواند پاسخگوی پرسش های اساسی مسافران باشد احاس میشد، بنابراین در مجله مهاجرت نیلگام تلاش کرده ایم تا مفیدترین اطلاعات را در زمینه مهاجرت به مخاطبانمان ارائه دهیم.

مجله گردشگری

گردشگری آنقدر صنعت بزرگ و هیجان انگیزی است که هرچقدر درباره آن بدانید باز هم کم است. اگر به دنیای گردشگری علاقمند هستید در مجله گردشگری نیلگام میتوانید با دنیایی که در آن زندگی میکنید بیشتر آشنا شوید، درباره گردشگری کشورهای مختلف و جاذبه های توریستی این کشورها بیشتر بدانید تا سفر خاطره انگیزی را تجربه نمایید. مجله گردشگری نیلگام شامل به روزترین اطلاعات گردشگری دنیاست که بصورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته است.

با دنبال کردن صفحه مجله گردشگری و مهاجرتی سایت نیلگام سفر میتوانید درباره بهترین مقاصد گردشگری دنیا بخوانید و با اطلاع از شرایط دریافت ویزای هر کشور مقصد مهاجرتی آینده خود را با چشم باز و آگاهی کامل انتخاب نمایید.