اخذ اقامت امارات (دبی)

ثبت شرکت در امارات به عنوان یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در امارات و درنتیجه دریافت اقامت امارات شناخته می‌شود که مورد توجه بسیاری از ایرانیان هم قرار گرفته است.

ادامه مطلب

تحصیل در پرتغال – اخذ پذیرش تحصیلی از پرتغال

اگر به دنبال ادامه تحصیل در کشوری اروپایی هستید که هم دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبری داشته باشد، هم بلافاصله پس از پایان تحصیل امکان اخذ اقامت دائم کشوری عضو پیمان شینگن وجود داشته باشد و هم از منظر استاندارهای زندگی و طبیعت نمونه تمام عیار اروپا باشد، پرتغال را حتما در لیست نهایی خود قرار دهید و ادامه تحصیل در پرتغال را به عنوان گزینه‌ای جدی بررسی کنید. اگرچه تحصیل در پرتغال میانبر مطمئنی جهت اخذ اقامت دائم این کشور است و بسیاری از این طریق به دنبال اخذ پذیرش تحصیلی از پرتغال هستند اما ادامه تحصیل در این کشور اگر صرفا از زاویه تحصیل به آن نگاه شود نیز ویژگی‌ها و جذابیت‌های بسیاری دارد که در ادامه به تفصیل به آنها می‌پردازیم.

ادامه مطلب

تحصیل در فرانسه

دریافت پذیرش تحصیلی از کشورهای اروپایی حوزه شینگن رویای بسیاری از ایرانیان است که در جستجوی یافتن شرایط بهتر تحصیل، کار و زندگی هستند. در این میان کشور فرانسه یکی از بهترین گزینه‌ها برای اعزام دانشجو است چرا که شرایط ویژه‌ای را برای دانشجویان بین‌المللی و به خصوص ایرانی‌ها در نظر گرفته است. تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و هم‌چنین امکان ثبت‌نام در دوره‌های آموزش زبان فرانسوی از جمله گزینه‌های پیش روی ایرانیان است که مجموعه نیلگام خدمات ویژه‌ای را برای هر کدام از آن‌ها ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

تحصیل در سوئد

دانشگاه‌های سوئد همواره محبوبیت خاصی در بین دانشجویان ایرانی داشته است. فاصله کوتاه‌تر تا ایران در مقایسه با آمریکا و کانادا، دریافت ویزای شینگن به عنوان دانشجو و امکان سفر به کشورهای عضو این پیمان، وجود رفاه اجتماعی و امنیت اقتصادی بالا و دلایلی از این دست، این کشور را تبدیل به هدفی جذاب برای ادامه تحصیل، کار و زندگی کرده است. مشاورین توانمند گروه ‏شرکت‏های نیلگام، پس از ارائه خدمات تحصیل در کانادا، تحصیل در انگلیس، تحصیل در آلمان، تحصیل در پرتغال و تحصیل در ترکیه، اکنون آماده اخذ پذیرش و دریافت ویزای دانشجویی سوئد برای متقاضیان گرامی بوده و در این راه همراه شما هستند.

ادامه مطلب

تحصیل در آلمان – دریافت پذیرش تحصیلی از آلمان

آلمان کشوری ثروتمند با پاسپورتی بسیار قدرتمند است که دورنمایی روشن برای آینده کاری و زندگی در اروپا را پیش روی افراد ترسیم می‌کند. به همین دلیل این کشور همواره موردتوجه ایرانیان بوده است تا شاید بتوانند آینده‌ای متفاوت را برای خود و خانواده خود رقم بزنند. از طرفی ادامه تحصیلی در آلمان نیز به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای اخذ اقامت دائم این کشور محسوب می‌شود تا افراد بتوانند ضمن کسب مهارت، کسب و کار مناسب برای زندگی در این کشور را فراهم آورند.

ادامه مطلب

تحصیل در انگلیس – دانشجویی

آکسفورد، کمبریج، UCL و امپریال کالج! کسی را سراغ دارید که برای ادامه تحصیل از کنار نام این دانشگاه‌ها به راحتی عبور کند؟ کشور آفتاب‌های زودگذر و باران‌های ناگهانی به واقع بهشتی است برای کسانی که می‌خواهند در بالاترین سطوح ادامه تحصیل بدهند. اگر شرایطش مهیا باشد و بتوانید از پس هزینه‌های تحصیل و زندگی در انگلیس برآیید، و البته از نظر سوابق تحصیلی از سطح علمی مناسبی برخوردار باشید، تحصیل در انگلیس نخستین گزینه شما برای ادامه تحصیل خواهد بود. جامعه‌ای چند فرهنگی، سطح بالای علمی، سابقه‌ای طولانی و درخشان در تربیت نیروی متخصص و هم‌چنین دارا بودن استانداردهای کلاس جهانی در زیرساخت‌های علمی و آموزشی همگی از ویژگی‌های انگلیس برای ادامه تحصیل در مقاطع تکمیلی محسوب می‌شوند.

ادامه مطلب

تحصیل در مدارس کانادا – دانش آموزی

نظام یکپارچه آموزشی، سطح بالای آموزش، مدارس شبانه‌روزی، محیط چندفرهنگی، امکانات به‌روز آموزشی و امکان ادامه تحصیل مستقیم در کالج یا دانشگاه از جمله ویژگی‌های مراکز آموزشی کانادا برشمرده می‌شود. بی‌شک والدین محترمی که در پی تحصیل فرزندانشان در کانادا هستند، تحقیقات گسترده‌ای در این رابطه داشته‌اند. نخستین گام برای تحصیل در کانادا بررسی شرایط تحصیلی متقاضی است. با تکمیل درخواهید یافت فرزندتان از شرایط لازم برای تحصیل در مدارس کانادا برخوردار است یا خیر و این‌که بهترین گزینه برای آنها مدارس دولتی است یا شبانه روزی.

ادامه مطلب

تحصیل در کانادا – دانشجویی

بر اساس جدیدترین رده‌بندی دانشگاه‌های جهان که هر ساله توسط نشریه معتبر تایمز منتشر می‌شود، بیش از ۵ دانشگاه کانادایی را می‌توان در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان دید که خود موید سیستم آموزشی به روز و منطبق بر بالاترین استانداردهای جهانی است. بنابراین بسیار منطقی به‌نظر می‌رسد متقاضیان زیادی از سرتاسر جهان برای تحصیل در کانادا اقدام کنند و این روش را برای ادامه زندگی در این کشور انتخاب نمایند.

ادامه مطلب

وقت سفارت استرالیا

برای اطلاع از انواع جزئیات وقت سفارت استرالیا،آدرس سفارت استرالیا در تهران، اپلای ویزای استرالیا و مدارک وقت سفارت استرالیا، این مطلب را بخوانید

ادامه مطلب