فرم ارزیابی

لطفا اطلاعات فرم زیر را کامل کنید تا درخصوص فرصت شغلی مورد نظر خود از ما مشاوره دریافت کنید. کارشناسان ما با توجه به این اطلاعات می توانند شما را راهنمایی کنند.


اطلاعات کلی


اطلاعات تکمیلی


اگر تمایل به مهاجرت کاری، اخذ جاب آفر و ویزای کار کشوری خارجی را دارید، بهتر است به خوبی در مورد شرایط کار و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری تحقیق کرده و از روش ارزیابی مهاجرت کاری استفاده کنید.

ارزیابی مهاجرت کاری

در حال حاضر موسسه مهاجرتی نیلگام این فرصت را برای متقاضیان مهاجرت کاری به خارج از کشور ایجاد کرده که با مراجعه به فرم ارزیابی فرصت های شغلی در وب سایت نیلگام، اطلاعات مورد نیاز برای درخواست جاب آفر و ویزای کاری را ارائه کرده و از ارزیابی هوشمند برخوردار شوند.

شما می توانید با ارائه کامل اطلاعات درخواستی و آپلود مدارک و گواهی های مهارتی، فرم ارزیابی مهاجرت کاری موسسه مهاجرتی نیلگام را تکمیل کرده ومدت زمان کمی از ارزیابی و مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب نیلگام برخوردار شوید.

در واقع، ارزیابی شرایط کاری، تحصیلی و مالی شما باعث می شود تا با دیدی باز به سراغ روش های مهاجرتی و مقصد مورد نظر رفته و از اتلاف وقت، انرژی و هزینه بیهوده جلوگیری کنید.

فرم ارزیابی مهاجرت اروپا

شما می توانید از فرم ارزیابی فرصت های شغلی موسسه مهاجرتی نیلگام برای تمامی مقاصد مهاجرتی دنیا استفاده کرده و در مراحل بعدی با همراهی کارشناسان این بخش، به صورت تخصصی به بررسی و ارزیابی جوانب مختلف مهاجرت کاری بپردازید.

اگر به دنبال اخذ جاب افر و ویزای کار اروپا و فعالیت در مشاغل عمومی نظیر خدمات بسته بندی، نظافت، خدمات ساختمانی و یا خیاطی هستید، این امکان را دارید تا بدون مدرک و تحصیلات دانشگاهی و البته مدرک زبان، فرم ارزیابی مهاجرت کاری موسسه نیلگام را تکمیل کنید.

در واقع، به استثنای مشاغل تخصصی و مدیریتی اروپا، موقعیت های شغلی عمومی نیاز به تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک نداشته و بیشتر بر روی مهارت فردی و سابقه کاری و تجربی متقاضی تمرکز دارد.

به دلیل فعالیت در بازار کار اروپایی، مطمئناً دانش و مهارت زبان انگلیسی به کار شما می آید و آشنایی به این زبان مزیت کاری محسوب می شود، اما ممکن است بنابر سوابق کاری و مهارت های فردی، الزامی به دانش متوسط و یا پیشرفته زبان نباشد و بتوان با اخذ جاب آفر و ویزای کاری، در اولین فرصت به یادگیری تدریجی زبان در کشور مقصد پرداخت.

ولی در حالت کلی، اولویت اصلی جذب نیروی کار در اروپا با افرادی است که دارای آشنایی اولیه تا متوسط زبان باشند.

فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا

عموماً برنامه های مهاجرت کاری به کشور کانادا شامل فرصت های شغلی تخصصی می شود و مشاغل عمومی و ساده ای نظیر رانندگی و کارهای ساختمانی در آن جایی ندارد. این در حالی است که هر یک از طرح ها دارای فاکتورهای ارزیابی و دارای امتیاز مختص به خود بوده که باید در مراحل بعدی ارزیابی در موسسه مهاجرتی نیلگام مورد بررسی قرار گیرد.

از این رو می توان این طور گفت که در بخش ارزیابی مهاجرت کاری کشور کانادا، مهارت و تخصص بالا، تحصیلات آکادمیک، مهارت بالای زبان و داشتن تمکن مالی نقش مهم و ویژه ای برای کسب امتیاز، اخذ جاب آفر و شروع روند ویزای کاری کانادا ایفا می کند.

فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا

کشور استرالیا نیز دارای شرایط مشابهی بوده و تنها می توان برحسب مشاغل مورد نیاز استرالیا برای ارزیابی مهاجرت کاری و حضور در این کشور اقدام کرد.

به بیانی دیگر، اگر دارای تخصص و مهارت بالای شغلی، مدرک دانشگاهی و مهارت بالای زبان هستید، در هنگام تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت کاری موسسه نیلگام، به سراغ انتخاب کشور استرالیا و یا کانادا بروید. البته شما این امکان را دارید تا بدون توجه به جزئیات مختلف مهاجرت کاری، فرم ارزیابی موسسه مهاجرتی نیلگام را به طور کامل پر کنید، تا در مدت زمانی کم، مورد بررسی و ارزیابی اولیه مشاوران ما قرار گیرد و با شما تماس گرفته شود.

بررسی اینکه دارای حداقل شرایط مورد نیاز و یا شرایط کاری ایده آل برای مهاجرت کاری به کدام کشور دنیا را دارید، به عهده کارشناسان موسسه مهاجرتی نیلگام بوده و در مراحل بعدی، روند کار، زمان مورد نیاز، مقدار بودجه و سایر جزئیات به طور کامل به شما توضیح داده می شود.

تکمیل فرم ارزیابی هوشمند مهاجرت کاری نیلگام، به شما این امکان را می دهد تا به تناسب شرایط کاری، تحصیلی و مالی خود بهترین مقصد مهاجرتی را در کمترین زمان انتخاب کرده و با اطمینان بیشتری برای مهاجرت کاری در خارج از کشور اقدام کنید.