مهاجرت ویزا اقامت

افتتاح حساب بانکی بین المللی و صدور مستر کارت فیزیکی به نام شما

هر آنچه نیاز است در مورد افتتاح حساب بانکی بین المللی و صدور مستر کارت فیزیکی به نام شما بدانید را در این صفحه مشاهده می کنید.
مزیت اخذ مسترکارت
ارز رایج لیر، دلار، یورو
مبلغ افتتاح حساب 2 هزار دلار
نرخ سود 10 تا 15 درصد
به منظور دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید
دسترسی سریع
معرفی

این روزها با توجه به موانع و پیچیدگی‌های روابط دیپلماتیک ایران با اغلب کشورها، سیستم بانکداری ایران ارتباط موثری با بانک‌های معتبر جهانی نداشته و توانایی ارائه خدمات بین‌المللی به شهروندان ایرانی را ندارد.

از این رو ایرانیانی که قصد سفر، خرید، پرداخت شهریه دانشگاه، ثبت‌نام آنلاین و هر گونه تجارت در کشورهای دیگر را دارند، امکان دریافت کارت اعتباری و خدمات بانکی بین‌المللی را نداشته و به هنگام معامله در خارج از کشور مجبور به استفاده از ارز نقدی و یا خدمات صرافی با کارمزد بالا می‌شوند.

حل مشکل بزرگ ایرانیان برای ارتباطات مالی با دنیا

اگر شما هم به مشکل پرداخت آنلاین بر روی سایت‌های خارجی برخورد کرده‌اید یا مشکلات ارسال و دریافت پول از کشورهای دیگر را داشته‌اید می‌دانید که افتتاح حساب و راه‌اندازی یک ارتباط بانکی بین‌المللی برای ایرانیان به صورت عادی بسیار دشوار است و عملا در خیلی از موارد غیرممکن به نظر می‌رسد.

یکی از جدیدترین خدمات گروه شرکت‌های نیلگام، افتتاح حساب بین‌المللی به نام شما در بانک معتبر و خوش‌نام زراعت بانک ترکیه است. مزیت بزرگ این حساب بانکی، اتصال به کارت اعتباری و امکان انجام تراکنش‌های آنلاین است.

شما با این حساب می‌توانید صاحب ویزاکارت یا مسترکارت به نام شوید و از تمام خدماتی که یک کارت اعتباری معتبر دارد، استفاده کنید.

براساس آخرین آمار ارائه شده در سال 2019، زراعت بانک با بیش از 150 سال سابقه، عنوان ارزشمندترین بانک ترکیه را از آن خود کرده است. این رتبه به واسطه ارائه خدمات مناسب و متنوع به شهروندان ترک و سایر اتباع خارجی و کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان آن به دست آمده است.

مزایای افتتاح حساب ترکیه

همواره کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین قطب‌های توریستی و تحصیلی دنیا و یکی از مناطق مهم تجاری در آسیا، در مرکز توجه شهروندان ایرانی بوده است. طی سال‌های اخیر با اضافه شدن امکان کار دانشجویی، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در ترکیه و امکان خرید ملک و دریافت پاسپورت و حقوق شهروندی ترکیه  این کشور به محل مطمئن سرمایه‌گذاری و پیشرفت ایرانیان بیشتری تبدیل شده است.

به طور کلی افتتاح حساب در ترکیه شامل مزایای زیر برای شما می‌گردد:

 • امکان باز کردن حساب سپرده بین‌المللی و دریافت سود
 • امکان دریافت کردیت‌کارت معتبر بین‌المللی و قابل استفاده در سراسر دنیا
 • امکان مدیریت حساب اینترنتی بدون نیاز به حضور در ترکیه
 • امکان انتقال وجه بین‌المللی از طریق صرافی و سیستم سوئیفت (تبادلات بین‌‌ بانکی)
 • امکان دریافت وجه به صورت مستقیم و به نام صاحب حساب از سایر بانک‌های بین‌المللی
 • امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید اینترنتی از وب‌سایت‌های خارجی
 • امکان استفاده از کارت اعتباری برای خرید حضوری در سراسر دنیا از طریق دستگاه‌های Pos
 • امکان دریافت ارز نقدی از دستگاه‌های ATM در سراسر دنیا

افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه برای ایرانیان

زراعت‌بانک ترکیه شرایط ویژه و محدودی را برای ایرانیان غیرمقیم در این کشور فراهم کرده تا به شکل حقیقی یا حقوقی، یک حساب بانکی باز کرده و از خدمات متنوع بانکداری طراز اول و بین‌المللی بهره‌مند شوند.

گروه شرکت‌های نیلگام (ایران آنکارای سابق) با توجه به سابقه درخشان بیش از یک دهه فعالیت در ترکیه و اعتبار مالی بالا، مورداعتماد طرف ترک بوده و این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده است که مشکل بزرگ ارتباطات بانکی با کشورهای دیگر را برطرف کند.

بر این اساس، نیلگام با بررسی شرایط شما، گزینه‌های ممکن برای افتتاح حساب بین‌المللی را ارائه خواهد داد.

به طور کلی برای افتتاح حساب حقیقی در زراعت‌بانک، شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • یک آدرس معتبر در کشور ترکیه به بانک تحویل دهید.
 • به اداره دارایی و مالیات ترکیه مراجعه کرده و با در دست داشتن پاسپورت، برای دریافت شماره مالیاتی مختص افراد خارجی و غیرمقیم درخواست دهید.
 • با دریافت شماره مالیاتی و سیم‌کارت موبایل فعال و معتبر ترکیه به زراعت‌بانک مراجعه کرده و برای افتتاح حساب بین‌المللی اقدام کنید.

به استثنای زمان افتتاح حساب در زراعت‌بانک، فرد ایرانی دارنده حساب بانکی می‌تواند بدون نیاز به اقامت و حضور فیزیکی، از طریق خدمات اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک، به تمامی امور بانکی خود از راه دور رسیدگی کند.

به منظور تسهیل فرآیند افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در زراعت‌بانک ترکیه، نماینده نیلگام در تمام مراحل دریافت کد مالیاتی، دریافت سیم‌کارت معتبر و ارائه آدرس قابل استناد، همراه شما بوده تا با کمترین نگرانی کارت اعتباری بین‌المللی خود را دریافت کنید.

تمام مراحل افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و جزئیات آن را به نیلگام بسپارید

افتتاح حساب بانکی ترکیه به ترتیب زیر برای شما انجام می‌پذیرد:

 • پرواز استانبول و اقامت هتل با قیمتی مناسب در اسرع‌وقت برای شما رزرو می‌شود.
 • با رسیدن به خاک ترکیه، نماینده نیلگام در استانبول به استقبال شما آمده و با ترانسفر فرودگاهی شما را تا هتل همراهی می‌کند.
 • ظرف 2 روز اقامت شما در ترکیه، تمامی امور دریافت کد مالیاتی، خرید سیم کارت ترکیه، ارائه آدرس معتبر ترکیه و افتتاح حساب بانکی با راهنمایی، همراهی و نظارت نماینده نیلگام برای شما به انجام می‌رسد.
 • تمامی اطلاعات حساب، رمز اینترنتی و کارت اعتباری پس از صدور توسط زراعت‌بانک، به مشتری تحویل گردیده و در پایان کار، فرد با ترانسفر از هتل تا فرودگاه همراهی می‌شود.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ 2000 دلار برای افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه مورد نیاز بوده و پس از گذشت یک هفته کارت اعتباری خرید برای شما صادر می‌گردد.

افتتاح حساب زراعت‌بانک برای اشخاص حقوقی و شرکت‌ها

حساب حقوقی برای افراد غیر مقیم تنها با حضور مدیر شرکت و امضای وی افتتاح خواهد شد. برای این‌کار باید ترجمه اسناد شرکت مربوطه را نزد اداره مالیات ترکیه برده و از این طریق شماره مالیاتی مختص به شرکت‌ها را دریافت نمایید.

سپس با مراجعه به زراعت‌بانک، در کنار شماره مالیاتی اسناد ترجمه‌شده شرکت اعم از مدارک فعالیت، اساسنامه شرکت و سایر موارد مربوطه را به بانک ارائه داده و برای افتتاح حساب و آغاز تجارت جهانی اقدام کنید.

خوشبختانه به استثنای نیاز به ارائه آدرس معتبر در ترکیه برای ارسال ابلاغیه بانک، متقاضی ملزم به داشتن فعالیت تجاری، دفتر و یا نمایندگی در کشور ترکیه نخواهد بود و می‌تواند به عنوان صاحب شرکت با استفاده از خدمات اینترنت‌بانک به امور بانکی در ترکیه رسیدگی کند و همچنین از طریق کد سوئیفت، متناسب با سقف تعیین‌شده برای حساب در زراعت بانک، مبلغ ارز خود را انتقال دهد.

نرخ سود بانکی در زراعت بانک ترکیه

زراعت‌بانک ترکیه به سپرده‌های یکساله ایرانیان مقیم و غیرمقیم، سود بانکی جالب توجهی می‌دهد. افتتاح حساب در زراعت‌بانک با حداقل 2000دلار انجام می‌پذیرد و برای مبالغ بالای 100هزار لیر بین 10 تا 15درصد سود سالیانه به اندوخته شما تعلق می‌گیرد. شاید این میزان سود بانکی مشابه بانک‌های داخل ایران و حتی پایین‌تر از آن‌ها به نظر بیاید اما در مقایسه با سایر بانک‌های بین‌المللی سود بسیار بالایی به حساب می‌آید. از طرفی فراموش نکنید که سپرده شما ارزی است و ارزش آن حفظ می‌شود.

خوشبختانه حساب بلندمدت یک ساله معاف از مالیات است اما به سود حساب‌ کوتاه، مالیات تعلق می‌گیرد. عموما مبلغ سود بانکی حساب زراعت‌بانک هر 35 روز با کسر مالیات تعیین‌شده بانکی به حساب شخص واریز می‌گردد. اما در صورتی که مبلغ سپرده به دلار و یورو باشد، نرخ سود بانکی به 3 درصد کاهش می‌یابد.

همواره کارشناسان مجرب گروه شرکت‌های نیلگام آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره خدمات افتتاح حساب در ترکیه هستند.

سوالات متداول افتتاح حساب بانکی در ترکیه

آیا با افتتاح حساب بانکی در ترکیه امکان تمدید مسترکارت و یا ویزاکارت وجود دارد؟
در صورت فعال بودن حساب بانکی، می توانید کارت بانکی مسترکارت خود را دوباره تمدید کنید.
آیا برای افتتاح حساب و دریافت ویزاکارت و مستر کارت به نام نیاز به حضور در ترکیه است؟
بله. حضور شما برای احراز هویت و افتتاح حساب بانکی با مشخصات فردی مورد نیاز خواهد بود.
حداقل مبلغ مورد نیاز افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه برای شهروندان ایرانی چقدر است؟
2 هزار دلار آمریکا
آیا به این حساب بانکی بین المللی سودی هم تعلق می گیرد؟
در صورت رسیدن موجودی بانکی به حد نصاب لازم، سالانه بین 10 تا 15 درصد سود ارزی به حساب تعلق می گیرد.
آیا با مسترکارت و ویزا کارت زراعت بانک می توان از دستگاه عابر بانک وجه ارزی دریافت کرد؟
بله. شما می توانید از دستگاه های ATM خارجی لیر ترکیه، دلار و یا یورو دریافت کنید.
آیا امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد خارجی و غیرمقیم هم وجود دارد؟
بله این امکان در زراعت بانک ترکیه برای شهروندان ایرانی به وجود آمده است.
دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 150
)
3.86/5
حسین فقیه
29 آبان 99
با درود فراوان پول از لندن میخوام وارد ترکیه کنم و از اونجا وارد ایران. چه مراحلی رو باس انجام بدم؟
مشاور نیلگام
1 آذر 99
سلام وقت بخیر . شماره شما جهت ارائه مشاوره به کارشناس ارجاع داده شد دوست عزیز .
یعقوب حمیدی
11 مهر 99
سلام ایا میشود مبلغ بالا مثلا بالای صد هزار دلار را ازافریقا بفرستی به زراعت بانک بعد انتقال بدهی به یک کشور اسیایی ایا محدودیت مبلغ دریافت دارد؟ کارمزد بانک چقدر است برای انتقال؟
مشاور نیلگام
12 مهر 99
سلام وقت بخیر . شماره شما جهت ارائه توضیحات بیشتر به کارشناس مربوطه ارجاع داده شد ، منتظر تماس کارشناس در ساعات کاری باشید . سپاس از همراهی شما
حسین
18 شهریور 99
سلام. من حساب برای آمازون می‌خواهم. آیا مالیات به آن تعلغ میگیرد. و تا چند دلار روزانه میشود واریز و برداشت کرد که به مشکل نخورد
مشاور نیلگام
23 شهریور 99
وقت بخیر حداقل مبلغ برداشت 30 هزار لیر در روز میباشد .
پویان
12 شهریور 99
سلام.اگه یه حساب تو زراعت بانک باز کنم و یه مستر وارت بگیرم میتونم اگه برم آلمان نامحدود از حسابم برداشت کنم؟آخه دانشجویان ایرانی در آلمان در سال اول اقانتشون میتونن ماهی هفتصد یورو برداشت کنن.
مشاور نیلگام
17 شهریور 99
وقت بخیر سقف برداشت روزانه 30 هزار لیر است .
شهریار
29 مرداد 99
میشه دقیقا بگین چقد میتونیم روزانه کارت ب کارت کنیم از ایران به ترکیه؟؟
مشاور نیلگام
3 شهریور 99
سلام وقت بخیر در حال حاضر روزانه تا سقف 130 هزار لیر امکان جابجایی دارید اما امکان هرگونه تغییر نیز وجود خواهد داشت.