افتتاح حساب بانکی بین المللی | مستر کارت فیزیکی

افتتاح حساب بانکی بین المللی | مستر کارت فیزیکی

اگر مایل به خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی هستید، تمایل به داشتن کردیت کارت بین المللی دارید و خواستار استفاده از مزایای متعدد آن هستید، با معرفی خدمت افتتاح حساب بانکی در زراعت بانک ترکیه همراه ما باشید.

مزیت اخذ مسترکارت
ارز رایج لیر، دلار، یورو
مبلغ افتتاح حساب 4500 هزار دلار
نرخ سود 10 تا 15 درصد
دسترسی سریع

معرفی

این روزها با توجه به موانع و پیچیدگی‌های روابط دیپلماتیک ایران با اغلب کشورها، سیستم بانکداری ایران ارتباط موثری با بانک‌های معتبر جهانی نداشته و توانایی ارائه خدمات بین‌المللی به شهروندان ایرانی را ندارد. از این رو ایرانیانی که قصد سفر، خرید، پرداخت شهریه دانشگاه، ثبت‌نام آنلاین و هر گونه تجارت در کشورهای دیگر را دارند، امکان دریافت کارت اعتباری و خدمات بانکی بین‌المللی را نداشته و به هنگام معامله در خارج از کشور مجبور به استفاده از ارز نقدی و یا خدمات صرافی با کارمزد بالا می‌ش

این سرویس در حال حاضر ارائه نمیشود

 

حل مشکل بزرگ ایرانیان برای ارتباطات مالی با دنیا

اگر شما هم به مشکل پرداخت آنلاین بر روی سایت‌های خارجی برخورد کرده‌اید یا مشکلات ارسال و دریافت پول از کشورهای دیگر را داشته‌اید، می‌دانید که افتتاح حساب و راه‌اندازی یک ارتباط بانکی بین‌المللی برای ایرانیان به صورت عادی بسیار دشوار است و عملاً در خیلی از موارد غیرممکن به نظر می‌رسد.

یکی از جدیدترین خدمات گروه شرکت‌های نیلگام، افتتاح حساب بین‌المللی به نام شما در بانک معتبر و خوش‌نام زراعت بانک ترکیه است. مزیت بزرگ این حساب بانکی در ترکیه، اتصال به کارت اعتباری و امکان انجام تراکنش‌های آنلاین است.

شما با این حساب می‌توانید صاحب ویزاکارت یا مسترکارت به نام شوید و از تمام خدماتی که یک کارت اعتباری معتبر دارد، استفاده کنید.

براساس آخرین آمار ارائه شده در سال 2019، زراعت بانک با بیش از 150 سال سابقه، عنوان یکی از بهترین و ارزشمندترین بانک های ترکیه را از آن خود کرده است. این رتبه به واسطه ارائه خدمات مناسب و متنوع به شهروندان ترک و سایر اتباع خارجی و کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان آن به دست آمده است.

مزایای افتتاح حساب ترکیه

همواره کشور ترکیه به عنوان یکی از برترین قطب‌های توریستی و تحصیلی دنیا و یکی از مناطق مهم تجاری در آسیا، در مرکز توجه شهروندان ایرانی بوده است. طی سال‌های اخیر با اضافه شدن امکان کار دانشجویی، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل در ترکیه و امکان خرید ملک و دریافت پاسپورت و حقوق شهروندی ترکیه، این کشور را به محل مطمئن سرمایه‌گذاری و پیشرفت ایرانیان بیشتری تبدیل کرده است.

به طور کلی افتتاح حساب در ترکیه شامل مزایای زیر برای شما می‌گردد:

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، به مطلب اعتبار مسترکارت فیزیکی و شرایط استفاده از آن در خرید اینترنتی مراجعه کنید.

افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه برای ایرانیان

زراعت‌بانک ترکیه شرایط ویژه و محدودی را برای ایرانیان غیرمقیم در این کشور فراهم کرده تا به شکل حقیقی یا حقوقی، یک حساب بانکی باز کرده و از خدمات متنوع بانکداری طراز اول و بین‌المللی بهره‌مند شوند.

گروه شرکت‌های نیلگام (ایران آنکارای سابق) با توجه با داشتن درخشان بیش از یک دهه فعالیت در ترکیه و اعتبار مالی بالا، مورداعتماد طرف ترک بوده و این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده است که مشکل بزرگ ارتباطات بانکی با کشورهای دیگر را برطرف کند.

بر این اساس، نیلگام با بررسی شرایط شما، گزینه‌های ممکن برای افتتاح حساب بین‌المللی را ارائه خواهد داد.

به طور کلی برای افتتاح حساب حقیقی در زراعت‌بانک، شما باید دارای شرایط زیر باشید:

  • یک آدرس معتبر در کشور ترکیه به بانک تحویل دهید.
  • به اداره دارایی و مالیات ترکیه مراجعه کرده و با در دست داشتن پاسپورت، برای دریافت کد مالیاتی ترکیه مختص افراد خارجی و غیرمقیم درخواست دهید.
  • با دریافت شماره مالیاتی و سیم‌کارت موبایل فعال و معتبر ترکیه، به زراعت‌بانک مراجعه کرده و برای افتتاح حساب بین‌المللی اقدام کنید.

به استثنای زمان افتتاح حساب در زراعت‌بانک، فرد ایرانی دارنده حساب بانکی می‌تواند بدون نیاز به اقامت و حضور فیزیکی، از طریق خدمات مسترکارت متصل به اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک، به تمامی امور بانکی خود از راه دور رسیدگی کند.

به منظور تسهیل فرآیند افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در زراعت‌بانک ترکیه، نماینده نیلگام در تمام مراحل دریافت کد مالیاتی، دریافت سیم‌کارت معتبر و ارائه آدرس قابل استناد، همراه شما بوده تا با کمترین نگرانی کارت اعتباری بین‌المللی خود را دریافت کنید.

تمام مراحل افتتاح حساب بانکی بین‌المللی و جزئیات آن را به نیلگام بسپارید

افتتاح حساب بانکی در ترکیه به ترتیب زیر برای شما انجام می‌پذیرد:

  • پرواز استانبول و اقامت هتل با قیمتی مناسب در اسرع‌وقت برای شما رزرو می‌شود.
  • با رسیدن به خاک ترکیه، نماینده نیلگام در استانبول به استقبال شما آمده و با ترانسفر فرودگاهی شما را تا هتل همراهی می‌کند.
  • ظرف 2 روز اقامت شما در ترکیه، تمامی امور دریافت کد مالیاتی، خرید سیم کارت ترکیه، ارائه آدرس معتبر ترکیه و افتتاح حساب بانکی بین المللی و صدور مسترکارت فیزیکی به نام شما با راهنمایی، همراهی و نظارت نماینده نیلگام برای شما به انجام می‌رسد.
  • تمامی اطلاعات حساب، رمز اینترنتی و کارت اعتباری پس از صدور توسط زراعت‌بانک، به مشتری تحویل گردیده و در پایان کار، فرد با ترانسفر از هتل تا فرودگاه همراهی می‌شود.

لازم به ذکر است که حداقل مبلغ 4500 دلار برای افتتاح حساب در زراعت‌بانک ترکیه مورد نیاز بوده و پس از گذشت یک هفته، کارت اعتباری خرید برای شما صادر می‌گردد.

افتتاح حساب زراعت‌بانک برای اشخاص حقوقی و شرکت‌ها

حساب حقوقی برای افراد غیر مقیم تنها با حضور مدیر شرکت و امضای وی افتتاح خواهد شد. برای این‌کار باید ترجمه اسناد شرکت مربوطه را نزد اداره مالیات ترکیه برده و از این طریق شماره مالیاتی مختص به شرکت‌ها را دریافت نمایید.

سپس با مراجعه به زراعت‌بانک، در کنار شماره مالیاتی، اسناد ترجمه‌شده شرکت اعم از مدارک فعالیت، اساسنامه شرکت و سایر موارد مربوطه را به بانک ارائه داده و برای افتتاح حساب و آغاز تجارت جهانی اقدام کنید.

خوشبختانه به استثنای نیاز به ارائه آدرس معتبر در ترکیه برای ارسال ابلاغیه بانک، متقاضی ملزم به داشتن فعالیت تجاری، دفتر و یا نمایندگی در کشور ترکیه نخواهد بود و می‌تواند به عنوان صاحب شرکت با استفاده از خدمات اینترنت‌بانک به امور بانکی در ترکیه رسیدگی کند و همچنین از طریق کد سوئیفت، متناسب با سقف تعیین‌شده برای حساب در زراعت بانک، مبلغ ارز خود را انتقال دهد.

نرخ سود بانکی در زراعت بانک ترکیه

زراعت‌بانک ترکیه به سپرده‌های یکساله ایرانیان مقیم و غیرمقیم، سود بانکی قابل توجهی می‌دهد. افتتاح حساب در زراعت‌بانک با حداقل 4500دلار انجام می‌پذیرد و برای مبالغ بالای 100هزار لیر، بین 10 تا 15درصد سود سالیانه به اندوخته شما تعلق می‌گیرد. شاید این میزان سود بانکی مشابه بانک‌های داخل ایران و حتی پایین‌تر از آن‌ها به نظر بیاید، اما در مقایسه با سایر بانک‌های بین‌المللی سود بسیار بالایی به حساب می‌آید. از طرفی فراموش نکنید که سپرده شما ارزی است و ارزش آن حفظ می‌شود.

خوشبختانه حساب بلندمدت یک ساله معاف از مالیات است، اما به سود حساب‌ کوتاه، مالیات تعلق می‌گیرد. عموماً مبلغ سود بانکی حساب زراعت‌بانک هر 35 روز با کسر مالیات تعیین‌شده بانکی به حساب شخص واریز می‌گردد. اما در صورتی که مبلغ سپرده به دلار و یورو باشد، نرخ سود بانکی به 3 درصد کاهش می‌یابد.

همواره کارشناسان مجرب گروه شرکت‌های نیلگام آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره خدمات افتتاح حساب در ترکیه هستند؛همچنین شما این امکان را دارید تا در صورت تمایل، از خدمات دیگر این مجموعه از جمله افتتاح حساب مسترکارت در انگلیس استفاده کنید.

سوالات متداول افتتاح حساب بانکی در ترکیه

آیا با افتتاح حساب بانکی در ترکیه امکان تمدید مسترکارت و یا ویزاکارت وجود دارد؟
در صورت فعال بودن حساب بانکی، می توانید کارت بانکی مسترکارت خود را دوباره تمدید کنید.
آیا برای افتتاح حساب و دریافت ویزاکارت و مستر کارت به نام نیاز به حضور در ترکیه است؟
بله. حضور شما برای احراز هویت و افتتاح حساب بانکی با مشخصات فردی مورد نیاز خواهد بود.
حداقل مبلغ مورد نیاز افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه برای شهروندان ایرانی چقدر است؟
2 هزار دلار آمریکا
آیا به این حساب بانکی بین المللی سودی هم تعلق می گیرد؟
در صورت رسیدن موجودی بانکی به حد نصاب لازم، سالانه بین 10 تا 15 درصد سود ارزی به حساب تعلق می گیرد.
آیا با مسترکارت و ویزا کارت زراعت بانک می توان از دستگاه عابر بانک وجه ارزی دریافت کرد؟
بله. شما می توانید از دستگاه های ATM خارجی لیر ترکیه، دلار و یا یورو دریافت کنید.
آیا امکان افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افراد خارجی و غیرمقیم هم وجود دارد؟
بله این امکان در زراعت بانک ترکیه برای شهروندان ایرانی به وجود آمده است.
دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 158
)
3.82/5
محمود
12 مرداد 1401
سلام. این سرویس و سرویس های دیگر افتتاح حساب بانکی بین المللی رو دیگر ارائه نمیدید؟
مشاور نیلگام
19 مرداد 1401
سلام به شما، نه متاسفانه فعلاً سرویس‌های افتتاح حساب بانکی بین‌المللی ارائه نمی‌شود.
امید
15 دی 1399
باسلام سقف واریز پول به مستر کارت چقدر هست (صدهزاریور واریزکنم )و این امکان وجود دارد که ارز دیجیتال مثل بیت کوین رو به حساب مسترکارت واریز کرد.
مشاور نیلگام
17 دی 1399
با سلام پیشنهاد ما به جهت افزایش کسب مزایای بیشتر، افتتاح حساب و دریافت مستر کارت از کشور انگلستان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید https://nilgamsafar.com/immigration/register-limited-company-in-uk
سهیل آتش جامه
29 آذر 1399
با ارض سلام ببخشید من چند سوال داشتم میشه شماره یکی از کارشناساتون رو بهم بدین؟
مشاور نیلگام
30 آذر 1399
سلام وقت بخیر . شماره شما جهت ارائه مشاوره به کارشناس ارجاع داده شد دوست عزیز .
آرمان
15 آذر 1399
سلام. من تمام کامنت ها و پاسخ های صبورانه شما رو مطالعه کردم. چند تا سوال برام پیش اومد. ۱-من مقیم تهرانم. کارم معاملات فارکس و باینری آپشن هست. می خوام یه حساب ارزی-دلاری در ترکیه افتتاح کنم. آیا درآمد حاصل از این کار رو می تونم به حساب ترکیه واریز کنم بدون اینکه حسابم مسدود بشه یا به مشکل بر بخوره؟؟؟ با توجه به اینکه می خوام از حساب ترکیه به واسطه حساب صرافی در ایران برداشت کنم؟ 2-اصولا می شه از حساب زراعت بانک برای درآمدهای آنلاین مثل واریز بروکری فارکس یا باینری آپشن استفاده کرد؟ ممنون می شم لطفا با حوصله پاسخ بفرمایید
مشاور نیلگام
16 آذر 1399
سلام وقت بخیر . بابت در یافت در آمد از سوی فارکس مشکلی نیست تنها مسئله اینه که شما توی فارکس نمیتوانید به نام خودتان افتتاح حساب بفرمایید در واقع برای افتتاح حساب فارکس با هویت ایرانی و محل سکونت ایران مشکل وجود دارد و باید از طریق بروکر ها اقدام کنید ولی اگر بروکری برای شما حساب کاربری ایجاد کند مشکلی جهت دریافت در آمدتون ندارید چون حساب ترکیه دارای سوئیفت کد و آی بن میباشد که میتوان از هر جای دنیا به حساب شما واریزی انجام شود ولی برای کاهش ریسک از حساب لیری و یورویی زراعت استفاده بفرمایید بهتر هست. چون واریزی دلار باید به تایید بانک فدرال برسه و چون هویت شما یک ایرانی با محل اقامت ایران هست امکان مشکل و برگشت پول وجود دارد. ولی بلاک شدن حساب با این راحتی انجام نمیشه در واقع اگه تراکنش مشکوک وجود داشته باشه از شما درخواست دارن مستندات ارائه بفرمایید و اگر قانع شدن که خوب و اگر قانع نشدن پول رو به حساب مبدا برمیگردونن وتراکنشهای شما بیشتر کنترل میشه در صورت تکرار تراکنش مشکوک به شما اخطار میدن که ظرف یک هفته حساب شما بلاک خواهد شد و شما فرصت تخلیه حساب را دارید . و بابت دریافت ریال از حسابتون هم به سادگی با فروش ارز موجود در حسابتون قابل انجام هست و میتونید ارز موجود در حسابتون رو به خریدار منتقل و معادلش ریال دریافت نمایید . تنها محدودیتی که وجود دارد سیم کارت شما هست که سه ماه اعتبار دارد و بعد از سه ماه منقضی شده و جهت انتقال پول از حسابتان نیاز به سفر به ترکیه دارید.
Ebrahim saki
2 خرداد 1401
نظرم مثبته
محمدحسین کاظم پناه
14 آذر 1399
سلام وقت بخیر من میخام از مستر کارت برای تبلیغات ویژه اینستگرام استفاده کنم میخام کمکم کنید تا بتونم اول حساب رو افتتاح کنم که بشه کارم راه بیوفته