بعد از ریجکتی شینگن چکار باید بکنیم؟

|
6 نفر پسندیده اند
5 شهریور 1398
کاربر گرامی، در صورت نیاز به مشاوره اختصاصی در زمینه ویزای شینگن با ما تماس بگیرید.
بنابر قوانین حوزه شینگن، شما می‌توانید پس از ریجکت درخواست ویزای شینگن، نسبت به تنظیم و نگارش نامه اعتراض به ریجکت ویزای شنگن اقدام کنید. برای اینکار شما باید نامه اعتراضی با رعایت موارد زیر تنظیم کنید:
  • اطلاعات هویتی که شامل نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت، آدرس پستی و آدرس ایمیل و تاریخ و محل تولد متقاضی می‌شود.
  • تاریخ دقیق ریجکت درخواست ویزای شینگن که باید پس از درج اطلاعات فردی در ابتدای نامه درج شود.
  • اشاره به دلیل ریجکت ویزای شینگن که باید دقیقا مطابق با نامه ریجکتی سفارت باشد.
  • بخش بسیار مهم ارائه دلایل، توضیحات و مدارک لازم برای اثبات این ادعا که رد درخواست ویزای شینگن از سوی سفارت اشتباه بوده و نیاز به بررسی مجدد دارد.
بنابر بند ۲۳(۳) توافقنامه شینگن شما این حق را دارید تا پس از ریجکت ویزای شینگن نسبت به تصمیم‌گیری سفارت در مورد پرونده خود اعتراض کنید. از این رو شما باید به دقت اطلاعات نامه ریجکتی را مطالعه کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاوره کارشناسان امور مهاجرت و ویزا، به بررسی دلایل ارائه‌شده پرداخته و با دقت تمام به نگارش و تنظیم نامه اعتراض خود بپردازید. البته باید پیش از ارسال نامه اعتراض، نسبت به رفع دلایل ارائه‌شده توسط سفارت اقدام کرده و مدارک موردنیاز را جهت بررسی آماده نمایید. در رابطه با نامه اعتراض به ریجکتی ویزای شینگن به این نکته توجه داشته باشید که در کمترین زمان ممکن، یعنی پس از گذشت ۲روز از دریافت نامه ریجکتی، با ارسال نامه اعتراض و ارائه مدارک جدید، نسبت به این تصمیم‌گیری اعتراض کنید. اما در صورتی که موارد اشاره‌شده در نامه ریجکتی سفارت صحت داشته و کوتاهی و تقصیر از سوی متقاضی و یا آژانس مهاجرتی باشد، بهتر است برای حداقل ۶ماه دست نگه داشته و پس از طی این دوره، برای دریافت مجدد ویزای شنگن اقدام کنید.
|
1 نفر پسندیده اند
5 شهریور 1398
آیا جواب مورد نظر خود را گرفتید؟ می توانید در بین بقیه سوالات مرتبط با ویزا شنگن جستجو کنید و یا سوال جدید مطرح کنید.