وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

هر آنچه نیاز است در مورد وقت سفارت آمریکا بدانید را در این صفحه مشاهده می کنید..
نوع درخواست وقت سفارت اینترنتی
محل درخواست ویزا ارمنستان، امارات و ترکیه
مرکز درخواست ویزا سفارت آمریکا
هزینه وقت سفارت از 370 دلار
دسترسی سریع
معرفی
اتباع ایرانی هم‌چون شهروندان بسیاری دیگر از کشورها برای ورود به ایالات متحده نیاز به اخذ ویزای این کشور دارند و در این بین تعیین وقت سفارت آمریکا، نخستین گام در این روند محسوب می‌شود. پس از وقایع آبان ۱۳۵۸ و تعطیلی سفارت و کنسولگری ایالات متحده در ایران، متقاضیان ایرانی ویزا و وقت سفارت آمریکا مجبورند به یکی از کشورهای همسایه که سفارت امریکا در آن‌ها دایر است سفر کرده و امور مربوط به درخواست ویزای خود را پیگیری کنند.

مقدمه

هر فردی که می‌خواهد وارد کشور آمریکا شود، ابتدا باید یک ویزا (ویزای غیرمهاجرتی برای اقامت موقت یا ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم) بگیرد. با داشتن ویزای آمریکا می‌توان به یکی از مبادی ورود (برای مثال فرودگاه) رفته و از وزارت امنیت داخلی، افسر مهاجرت و حفاظت مرزی گمرک مجوز ورود به آمریکا را درخواست کرد.

پیش از توضیح شرایط و مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا، بد نیست اندکی در خصوص ویزای این کشور و انواع مختلف آن توضیح دهیم تا ضمن شناخت بیشتر انواع ویزای ایالات متحده آمریکا، بتوانید برای سفر خود برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید.

انواع ویزای آمریکا

نزدیک به ۱۸۵ نوع ویزا برای ورود به ایالات متحده آمریکا وجود دارد که تمامی آن‌ها در دو شاخه اصلی ویزای مهاجرتی و ویزای غیر مهاجرتی تقسیم‌بندی می‌شوند. ویزای مهاجرتی آمریکا همانگونه که از نامش پیداست با هدف مهاجرت و اقامت دائم این کشور صادر می‌شود و ویزای غیرمهاجرتی انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی، کاری و … آمریکا را در بر می‌گیرد.

از آنجایی که هدف از این نوشتار، آشنایی شما عزیزان با نحوه تعیین وقت سفارت آمریکا است، از تشریح ویزای مهاجرتی این کشور صرف‌نظر کرده و انواع ویزای غیر مهاجرتی آمریکا را به اختصار معرفی می‌کنیم.

ویزای توریستی آمریکا

بر اساس آخرین آپدیت وب‌سایت رسمی سفارت ایالات متحده، ویزای توریستی آمریکا (Visitor Visa) موسوم به ویزای تایپ B، نوعی از ویزای غیرمهاجرتی و موقت آمریکا است که خود به سه دسته تقسیم بندی می‌شود:

 • ویزای B1 آمریکا
 • ویزای B2 آمریکا
 • ویزای B1/B2 آمریکا

ویزای B1 آمریکا عموما برای قرادادهای تجاری و شرکت در کنفرانس‌ها صادر می‌شود حال آنکه ویزای B2 برای گردش، دیدار اقوام و آشنایان و یا انجام معاینات پزشکی و اقدامات درمان در آمریکا صادر می‌گردد. ویزای B1/B2 نیز نوعی ویزای توریستی-تجاری است و در واقع تلفیقی از ویزای B1 و B2 خواهد بود.

ویزای تحصیلی آمریکا

تحصیل در آمریکا و یا تکمیل تحصیلات آکادمیک در این کشور، رویای بسیاری از علاقمندان علم و دانش است. از این رو می‌توان برای ادامه تحصیل در ایالات متحده آمریکا از ۳ طریق اقدام کرد:

 • ویزای نوع F  مخصوص متقاضیان ادامه تحصیل در آمریکا در مقاطع دانشگاهی (فوق دیپلم تا دکترا) و دوره‌های آمورش زبان انگلیسی است.
 •  ویزای نوع J که به ویزای مبادلۀ بازدیدکنندگان نیز مشهور است، برای شرکت در دوره تحقیق، آموزش و یا تدریس در آمریکا صادر می‌شود. دوره مذکور از طرف کارفرمای آمریکایی به متقاضی پیشنهاد شده که می‌تواند شرکت و یا دانشگاهی آمریکایی باشد.
 • ویزای نوع M  ویژه افرادی است که قصد تحصیل در دوره‌های غیرآکادمیک کاربردی و کوتاه مدت همچون دوره‌های آموزشی هنرستان‌ها و یا مؤسسات غیر علمی در زمینه هایی مانند: طراحی لباس، عکاسی، مدلینگ و … را دارند.

ویزای کار آمریکا

ویزای H1 یا ویزای کار آمریکا برای متقاضیانی صادر می‌شود که ضمن دارا بودن یک تخصص حرفه‌ای، از طرف یک کارفرمای آمریکایی دعوت به کار شوند. از شرایط اصلی اخذ این نوع ویزای کار آمریکا داشتن حداقل مدرک لیسانس از سوی متقاضی و هم‌چنین وجود کارفرمای واجد شرایط اداره مهاجرت آمریکا است.

انواع دیگر ویزای موقت آمریکا با عنوان های O,K,R,E است که هر کدام برای یک موضوع مشخص صادر می‌شود.

مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا

مجموعه نیلگام سرویس تعیین وقت سفارت آمریکا را در یکی از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید. مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا با ثبت‌نام آنلاین در وب‌سایت کنسولگری مجازی آمریکا آغاز شده و در نهایت با حضور در سفارت آمریکا در کشور موردنظر و مصاحبه حضوری پایان خواهد یافت. به طور کلی مراحل را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

یکی از اصلی ترین نکات موثر در برنامه‌ریزی سفر به ایالات متحده امریکا، آگاهی از اولین فرصت موجود برای وقت سفارت کنسولگری موردنظر است. اغلب اوقات فاصله زمانی تا اولین وقت موجود، با توجه به تعداد متقاضیان دریافت ویزا و محدودیت پذیرش کنسولگری موردنظر متغیر است. از این رو گاهی می‌توان برای روز بعد وقت مصاحبه دریافت کرد اما در مواردی هم پیش می‌آید وقت سفارت آمریکا تا چندین ماه پر باشد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت آمریکا در واقع مدارکی است که متقاضی پس از ثبت‌نام آنلاین، باید در روز مقرر به همراه خود به کنسولگری آمریکا ببرد. این مدارک عبارتند از:

 • کپی صفحه ی اول پاسپورت (با حداقل ۶ ماه اعتبار)
 • اسکن عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید
 • فرم پر شده DS-160 به زبان فارسی یا صفحه تاییده تکمیل فرم DS-160 به زبان انگلیسی
 • آدرس ایمیل معتبر و شماره تلفن مسافر
 • درخواست بر روی سربرگ(برای همکاران آژانسی)
 • اسکن از صفحه ویزا در صورت داشتن ویزای ایالات متحده در گذشته

مدارک لازم برای روز مصاحبه در سفارت آمریکا

هر متقاضی در روز حضور خود در سفارت آمریکا جهت مصاحبه، باید حتما مدارک زیر را به همراه داشته باشد؛ همانطور که ملاحظه می‌کنید این مدارک با مدارک تعیین وقت سفارت متفاوت است:

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت های قبلی
 • دو قطعه عکس تمام رخ ۵*۵ رنگی با پس‌زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک
 • ترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت
 • مدارک شغلی شامل گواهی اشتغال به کار، ترجمه روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات و تصمیمات، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه مطب یا نظام مهندسی، جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، کارت پرسنلی یا بازرگانی، گواهی شوارای اصناف و …
 • ترجمه سوابق بیمه
 • ترجمه سند ملکی به همراه اصل سند، مدارک مرتبط با خرید سهام در بازار بورس، خرید اوراق مشارکت و هر سرمایه‌گذاری مالی دیگر
 • نامه تمکن به انگلیسی Bank Statement
 • پرینت شش ماهه لاتین حساب بانکی
 • تاییدیه برگه وقت سفارت
 • تاییدیه فرم DS160
 • تاییدیه واریز سفارت
 • واچر هتل محل اقامت در آمریکا و رزرو بلیط رفت و برگشت
 • در صورت داشتن دعوتنامه، پر کردن فرم ۱۳۴-I به همراه اصل دعوتنامه
 • مخصوص متقاضیان F1:فرم I-20، مدارک تحصیلی و SEVIS Fee Payment Confirmation
 • مخصوص متقاضیان J1:فرم DS-2019، SEVIS Fee Payment Confirmation

 

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت آمریکا

واقعیت این است که نوع ویزای درخواستی شما برای امریکا، در پروسه دریافت وقت سفارت دخیل است، در ادامه ویزاهایی که وقت سفارت یکسان دارند گروه‌بندی شده‌اند:

 • گروه اول: ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری، شرکت در کنگره، درمان پزشکی
 • گروه دوم: ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی
 • گروه سوم: ویزای نامزدی و سرمایه‌گذاری
 • گروه چهارم: متقاضیان دریافت گرین کارت و سیتیزن‌های امریکا

معمولا تعداد وقت‌هایی که برای ویزاهای توریستی یعنی گروه b و سپس گروه f یعنی دانشجویی اختصاص داده می‌شود بیشتر از سایر ویزاهاست. برخی از کنسولگری‌ها به طور مقطعی تمرکز خود را بر روی نوع خاصی از ویزا افزایش می‌دهند، به همین خاطر حتما پیش از اقدام به برنامه‌ریزی قطعی برای سفر، از اولین وقت موجود برای نوع ویزای درخواستی و شرایط جاری در کنسولگری موردنظر اطلاع حاصل نمایید.

کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با سال‌ها تجربه در امر تعیین وقت سفارت آمریکا و هم‌چنین آشنایی با روند کاری هر یک از کنسولگری‌های کشورهای همسایه، آماده ارائه خدمات تخصصی به متقاضیان محترم ویزای ایالات متحده آمریکا هستند.

تعیین وقت سفارت آمریکا با نیلگام

مجموعه شرکت‌های نیلگام که پیش از این نزدیک به یک دهه با نام تجاری ایران آنکارا، سابقه‌ای درخشانی در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن داشته است، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخورداری از دانش روز و زیرساخت‌های لازم هم‌چون دفاتر برون‌مرزی و پروازهای اختصاصی، در تلاش است تا بهترین انتخاب را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت آمریکا قرار دهد.

هلدینگ نیلگام پیرو تکمیل خدمات خود و رفاه حال مشتریان محترم، خدمات تعیین وقت سفارت آمریکا و پیکاپ ویزای آمریکا را در ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان در دسترس قرار داده ‌است تا متقاضیان محترم بتوانند بدون کوچک‌ترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

البته لازم به ذکر است که در برخی موارد وقت سفارت آمریکا به درخواست متقاضی در کشورهای اروپایی و کانادا نیز گرفته می‌شود. اما در اینگونه موارد، افسر پرونده این اختیار را دارد تا در کشورهایی به جز کشورهای تعیین‌شده برای متقاضیان ایرانی، با آن‌ها مصاحبه نکرده و یا این‌که به زبان انگلیسی و یا زبان اختصاصی آن کشور با متقاضی مصاحبه نماید.

وقت سفارت آمریکا از ترکیه

هلدینگ نیلگام در دو شهر آنکارا و استانبول آماده ارائه خدمات وقت سفارت آمریکا خواهد بود. به دلیل دایر بودن دفتر نمایندگی شرکت نیلگام در آنکارا، طبعا خدمات وقت سفارت آمریکا در ترکیه و به ویژه آنکارا به شکلی مطلوب‌تر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرف.

وقت سفارت آمریکا از امارات

شهرهای دبی و ابوظبی دو شهر دیگری هستند که هلدینگ نیلگام خدمات وقت سفارت آمریکا را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. یکی از مواردی که باید برای تعیین وقت سفارت آمریکا در دبی یا ابوظبی به آن توجه داشت، نیاز به ویزا برای ورود به امارات است که طبعا هزینه مضاعفی در پی داشته و هماهنگی برنامه کاری را برای زمان موردنظر کمی دشوارتر می‌کند.

باید به این نکته نیز اشاره کنیم که عموما پیگیری وقت سفارت آمریکا برای متقاضیان ایرانی ویزای توریستی و تحصیلی در شهر دبی به انجام می‌رسد و شهر ابوظبی بیشتر مربوط به امور ویزای اقامتی ایرانیان است.

وقت سفارت آمریکا از ارمنستان

ارمنستان و شهر ایروان یکی دیگر از گزینه‌های موجود برای وقت سفارت آمریکا است که شرکت نیلگام کارگزاری فعال در آن دارد. علاوه بر این، مجموعه نیلگام با توجه به ویژگی‌های مثبت کنسولگری آمریکا در ایروان و استقبال بسیاری از متقاضیان ایرانی برای تعیین وقت سفارت آمریکا و حتی انگلیس در این شهر، خدمات تور ارمنستان را نیز با هدف رفاه حال مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، لیدر و راهنمای ایرانی همگی از مزایای تور ارمنستان برای وقت سفارت آمریکا و وقت سفارت انگلیس محسوب می‌شوند.

هزینه وقت سفارت آمریکا

شما می‌توانید آخرین به‌روز رسانی مربوط به هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان را در جدول زیر مشاهده فرمایید:

 

نوع خدمات همکار مسافر
وقت سفارت و تکمیل فرم DS160 در دبی 340 دلار 370 دلار
وقت سفارت و تکمیل فرم DS160 در آنکارا 340 دلار 370 دلار
وقت سفارت و تکمیل فرم DS160 در ایروان 340 دلار 370 دلار
وقت سفارت دانشجویی و تکمیل فرم DS160 370 دلار 400 دلار
تکمیل فرم DS160 30 دلار 50 دلار
وقت سفارت در اروپا 380 دلار 420 دلار
تعیین وقت معاینه در آنکارا 20 دلار 30 دلار
تعیین وقت معاینه در ایروان همراه با ترانسفر 120 دلار 140 دلار
پرداخت Sevis Fee 90 دلار + Sevis Fee 110 دلار + Sevis Fee
تعیین وقت معاینه در امارات (دبی و ابوظبی) همراه با ترانسفر 900 درهم 1000 درهم

 

 

ثبت نام کنید

 

 

تقویم وقت سفارت آمریکا

برای اطلاع از تقویم وقت سفارت آمریکا در هر یک از کنسولگری‌های این کشور، باید پس از تکمیل فرم درخواست ویزا، تشکیل حساب کاربری در وب‌سایت کنسولگری، پرداخت هزینه و ثبت نهایی، از قسمت Appointment schedule نزدیک‌ترین وقت موجود را جستجو کنید که عموما به دلیل آپدیت مستمر این تقویم، نتیجه مطلوب حاصل نخواهد شد.

کارشناسان اجرایی ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام با پیگیری لحظه به لحظه تقویم وقت سفارت آمریکا، نزدیک‌ترین وقت موجود را رزرو کرده و در اولین فرصت به متقاضیان محترم اطلاع خواهند داد.

اعلامیه رسمی دولت آمریکا برای اجتناب از تهدیدات امنیتی متقاضیان دریافت ویزا

بنابر اطلاعات وب‌سایت whitehouse.gov طی هماهنگی رئیس‌جمهور آمریکا با وزیر امنیت داخلی و مشورت با وزیر امور خارجه و مدیر اطلاعات ملی، محدوده‌ای در نظر گرفته شده که طی آن دولت‌های خارجی ملزم به ارائه اطلاعاتی هستند که توسط آن دولت آمریکا قادر به تائید هویت متقاضیان ورود به خاک کشور آمریکا به عنوان مهاجر، غیرمهاجر و افرادی که تحت قوانین مهاجرتی از مزایای دیگر این کشور استفاده می‌کنند،خواهند بود.

از این طریق دولت آمریکا می‌تواند به ارزیابی دقیق‌تر متقاضیان دریافت ویزا و ورود به ایالات متحده امریکا پرداخته و از این که تهدید امنیتی و یا تهدید عمومی برای این کشور محسوب نگردند، مطمئن شود.

قوانین وضع شده به شرح زیر است:

 • مدیریت اطلاعات هویتی. کشور آمریکا این انتظار را از دولت‌های خارجی دارد تا اطلاعاتی را در رابطه با متقاضیان دریافت ویزای آمریکا و ورود به این کشور در اختیار دولت آمریکا بگذارد تا از این طریق بتواند صحت هویت متقاضیان ویزای امریکا را تعیین و تایید نماید. این بخش بر موضوع یکپارچگی اسناد سفر به ایالات متحده آمریکا تمرکز دارد. معیارهای ارزیابی‌شده این بخش شامل این می‌شود که آیا کشور مبدا پاسپورت الکترونیکی به همراه اطلاعاتی مبنی بر تایید هویت، گزارش گم‌شدن و دزدیده شدن پاسپورت به اشخاص مناسب را صادر می‌کند یا خیر؟ و این که آیا اطلاعات هویتی درخواست‌شده‌ای که در پاسپورت نیامده را در دسترس قرار می‌دهد؟
 • امنیت ملی و اطلاعات امنیت عمومی آمریکا. کشور آمریکا از سایر دولت‌های خارجی این انتظار را دارد تا اطلاعات آن‌دسته از متقاضیانی که ورودشان به کشور تهدیدی برای امنیت ملی و عمومی آمریکا محسوب می‌شود، ارائه نماید. معیارهای ارزیابی‌شده این بخش شامل این می‌شود که کشور مبدا به صورت مستقیم و غیرمستقیم، چه با ارائه پاسپورت و نمونه اسناد هویتی ملی و چه با جلوگیری از اعلام وصول اطلاعات مسافرین و خدمه در حال سفر به امریکا، اطلاعات درخواستی تروریست‌های شناخته‌شده و مشکوک و سوابق جنایی آن‌ها را در دسترس قرار دهد.
 • ارزیابی ریسک امنیت ملی و عمومی آمریکا. این بخش بر شاخص‌های ریسک امنیت ملی تمرکز دارد و معیارهای ارزیابی‌شده شامل این می‌شود که کشور مبدا یک بستر مناسب، بالقوه و شناخته‌شده برای تروریست‌ها محسوب شود یا خیر؟

وزارت امنیت داخلی آمریکا تک تک کشورها را نسبت به قوانین وضع‌شده ارزیابی کرده است که در نتیجه 16 کشور براساس تحلیل پروتکل‌های مدیریت هویت، عملکردهای اشتراک‌گذاری اطلاعات و فاکتورهای ریسک نامساعد inadequate شناخته شدند. 31کشور براساس معیارهای ذکرشده در دسته دارای ریسک at risk و در حال تبدیل به وضعیت نامساعد قرار گرفته‌اند.

بر همین اساس وزارت امور خارجه آمریکا طی یک بازه زمانی 50 روزه تمامی دولت‌های خارجی شامل گروه‌های دارای ریسک و نامساعد را تشویق به بهبود عملکرد بر مبنای قوانین وضع‌شده خود کرد.

دعوت به مشارکت همگانی آمریکا نتایج خوبی را در پی داشت . برای مثال 29 کشور نمونه اسناد مسافرتی را برای مقابله با جعل اسناد در اختیار وزارت امنیت داخلی آمریکا قرار داد و 11 کشور نسبت به اشتراک اطلاعات تروریست‌های شناخته‌شده و مشکوک موافقت خود را اعلام کردند.

کشورهایی نظیر چاد، ایران، لیبی، کره‌شمالی، سوریه، ونزوئلا و یمن از همکاری با آمریکا در این موضع سر باز زدند و به همین خاطر مشمول محدودیت‌های مختلف دریافت ویزا و ورود به کشور آمریکا می‌گردند.

در بیانیه رئیس‌جمهوری آمریکا متقاضیان ایرانی به دلایل زیر شامل محدودیت و سخت‌گیری بیشتر دریافت ویزای آمریکا خواهندشد:

 • کشور ایران همکاری موثری با دولت آمریکا برای شناسایی ریسک‌های امنیتی ندارد و از نگاه امریکا، این کشور یک تهدید و پشتیبان تروریسم محسوب می‌شود.
 • ورود متقاضیان ایرانی براساس ویزای آمریکا برای هر دو دسته مهاجر و غیر مهاجر بدین وسیله به حالت تعلیق درآمده و تنها مواردی نظیر دانش‌آموزان واجد شرایط کلاس F و M و دانشجویان انتقالی کلاس J و همچنین افراد دارای همسر قانونی bona fide relationship از این قاعده مستثنا هستند و در برخی از موارد کلاس‌های دیگر ویزای متقاضیان ایرانی نیز با غربالگری و بررسی مجدد مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

متاسفانه این سخت‌گیری و محدودیت‌ها برای ایرانی‌ها بوده و چنان‌چه قادر به دریافت حق شهروندی کشوری نظیر ترکیه باشید، از این قاعده مستثنا شده و می‌توانید از کلاس‌های دیگر انواع ویزای آمریکا بدون محدودیت استفاده نمایید.

پیکاپ ویزای آمریکا با نیلگام

خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام است که با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکای گروه شرکت‌های نیلگام در حال حاضر شامل کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان می‌شود. در صورت درخواست پیکاپ ویزا از آنکارا یا استانبول، هزینه‌های اشاره شده برای وقت سفارت آمریکا شامل ۲۰ دلار تخفیف و در صورت درخواست ترجمه مدارک، شامل ۱۰ دلار تخفیف دیگر خواهد شد. شما می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه پیکاپ ویزای آمریکا ثبت نمایید.

تخفیف ویژه

10 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می کنند

ثبت نام کنید

دانلود فرم و اسناد وقت سفارت آمریکا

جهت اطلاع از بازه‌های زمانی قابل درخواست برای وقت سفارت امریکا به کانال تلگرام ما مراجعه فرمایید.

سوالات متداول وقت سفارت آمریکا

آیا دریافت وقت سفارت آمریکا تنها به صورت اینترنتی قابل انجام است؟
بله به دلیل بسته بودن سفارت این کشور در ایران، تنها می توان به صورت مجازی این کار را انجام داد.
برای پیگیری امور وقت سفارت آمریکا به چه کشورهایی می توان مراجعه کرد؟
برای ادامه امور اخذ ویزای آمریکا و حضور در سفارت باید به یکی از کشورهای ترکیه، امارات و یا ارمنستان سفر کنید.
برای چه نوع از درخواست های ویزای آمریکا وقت سفارت بیشتری اختصاص داده شده است؟
انواع ویزای توریستی و دانشجویی
آیا برای دریافت جواب ویزای آمریکا ملزم به سفر مجدد به کشور واسط هستیم؟
خیر، این امکان را دارید تا با خدمات پیکاپ ویزا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.
وجود چه مواردی در موفقیت درخواست ویزای آمریکا تاثیر مستقیم دارد؟
تمکن مالی مکفی و سابقه سفر قوی

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد
دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 45
)
4.31/5
امیرمحققی
1 مهر 1400
سلام من پذیرش فوق لیسانس دارم از دانشگاه نوادا ، برای آگوست 2022 - کی باید برای وقت سفارت اقدام کنم؟ و اینکه اعلام کردن دیگه مصاحبه حضوری ندارند و همه چیز اینترنتی شده است درسته؟
مشاور نیلگام
3 مهر 1400
سلام وقت بخیر لطفا جهت راهنمایی و مشاوره در این خصوص با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 02175237
شاهین
24 خرداد 1399
سلام من ۶ ساله که در حال سفر هستم و مولتی شنگن و مولتی ۶ ماهه انگلیس و مولتی کانادا دارم که ۲ سال باقی مونده ، به استرالیا و نیوزلند و چند کشور دیگر هم سفر کردم ، به نظرتون با توجه به اینکه آمریکا به ندرت ویزا می ده ، شانس ویزا شدن من هستش؟
مشاور نیلگام
2 تیر 1399
سلام وقت بخیر بله از سابقه سفر مناسبی برخوردار هستین ، اما با توجه به اینکه عوامل دیگری هم دخیل هست لطفا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .
علی انصاری
18 خرداد 1399
سلام من و همسرم از برندگان لاتاری ۲۰۲۱ هستیم.در امریکا کسی رو نداریم.سرمایه نقد ما ۳۰۰۰۰ دلار امریکاست.هردو ارشد داریم.میخواستم بدونم چقدر شانس ویزا شدن داریم؟ و آیا نداشتن مدرک زبان در زمان مصاحبه نمره منفی است؟ سپاس
مشاور نیلگام
7 تیر 1399
با سلام خدمات لاتاری گروه نیلگام تنها به تکمیل فرم ابتدایی محدود می باشد و شما می توانید پرسش خود را از طریق وکلای مهاجرت مطرح نمایید. با سپاس
مهشید حیات بخش
3 خرداد 1399
ویزای توریستی آمریکا چقدر اعتبار داره چند بار وروده و مسافر چقدر میتونه باهاش اقامت داشته باشه ؟
مشاور نیلگام
2 تیر 1399
سلام وقت بخیر ویزای توریستی آمریکا یک بار ورود میباشد و شما از زمان صدور ویزا ۳ ماه مهلت دارین تا وارد خاک آمریکا شوید . بازه اقامت طی پرسش هایی که در فرودگاه از شما می شود تعیین می گردد که با توجه به زمان ورود بین ۳ تا ۶ ماه اجازه اقامت خواهید داشت.
sana
28 اردیبهشت 1399
خودم و همسرم معلم هستیم برای کار میتوانیم به الاسکا برویم
مشاور نیلگام
3 تیر 1399
با سلام در حال حاضر برای ویزاهای اسکیل ورکر از کشور کانادا اقدام می کنیم. در صورت تمایل شما می توانید با ما به شماره ۰۲۱۷۵۲۳۷ در تماس باشید . با سپاس