jobffer

جاب آفر کانادا

به شما کمک می کنیم تا در کانادا جاب آفر مناسب پیدا کنید و از این طریق به کانادا مهاجرت کنید برای شروع فرم درخواست جاب آفر را تکمیل کنید
مراحل اخذ جاب آفر کانادا
۱
ثبت درخواست جاب آفر
برای شروع شما مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می کنید و فرم اطلاعات اولیه را تکمیل می کنید. این مبلغ برای این است که مطمئن شویم تصمیم شما قطعیست و قصد مهاجرت به کانادا را دارید.
۲
جستجوی جاب آفر مناسب
پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان نیلگام با توجه به سابقه کار، تحصیلات و شرایط شما به جستجوی جاب آفر مناسب برای شما می پردازند. همچنین در این مرحله کارشناسان نیلگام از شما تست زبان خواهند گرفت.
۳
پذیرش جاب آفر
پس از پیدا شدن جاب آفر با شما قرارداد بسته می شود. سپس کارفرما با شما مصاحبه خواهد کرد و در صورت قبولی هزینه را به صورت اقساط پرداخت خواهید کرد.
جاب آفر کانادا با نیلگام
جاب آفر یک دعوت‌نامه شغلی است که از سوی یک کارفرمای خارجی صادر می شود.
تمرکز اصلی ما در کاریابی کشور کانادا است و پس از پرداخت اپلیکیشن فیِ نیلگام و ثبت‌نام در سایت، جستجوی کار توسط شرکت نیلگام به مدت یک سال در جریان خواهد بود. اگر تا پایان یک سال موقعیت شغلی متناسب با توانمندی‌های شما یافت نشد، مبلغ اپلیکیشن فی به شما عودت داده می‌شود.
هزینه قراردادهای جاب آفر در نیلگام با توجه به موقعیت شغل مورد نظر تعیین می‌شود. پس از عقد قرارداد، رزومه شما برای کارفرما ارسال می‌گردد. اگر تایید اولیه کارفرما را کسب کنید، قرار مصاحبه کارفرما با شما تنظیم می شود و هزینه خدمات جاب آفر را پراخت می کنید. مصاحبه به زبان انگلیسی یا فرانسوی خواهد بود.

هزینه خدمات جاب آفر :
 • اگر حرفه شما جز مهارت های غیرتخصصی و نیمه تخصصی باشد مبلغ نهایی حداکثر ۱۰ هزار دلار آمریکا می باشد.
 • اگر حرفه شما جز مهارت های بالا باشد، همچون مهندسی و پزشکی مبلغ نهایی حداکثر ۳۰ هزار دلار آمریکا می باشد.

 • بعد از دریافت جاب آفر، پروسه ویزای شما آغاز میشود. توجه داشته باشید که از مصاحبه کارفرما تا دریافت پاسخ سفارت، به حدود 9ماه تا یک سال زمان نیاز خواهید داشت. اگر حرفه ی شما جزو جاب افر های آماده نیلگام باشد، درفاصله ای کوتاه ترتیب مصاحبه با کارفرما داده میشود.
  پس حتما از مهارت زبان انگلیسی/ فرانسه خود مطمئن شوید تا در مصاحبه موفق عمل کنید.

  سوالات پر تکرار

  آیا خانواده میتواند به همراه من وارد کانادا شود؟
  بله. اگر شما متقاضی مجوز کار در کانادا هستید و تمایل دارید خانواده خود را هم با خود ببرید آنها نیز میتوانند به طور همزمان اقدام به دریافت ویزای ویزیتور، مجوز کار یا تحصیل کنند تا به همراه شما وارد کانادا شوند.
  آیا داشتن مدرک زبان بین المللی برای دریافت جاب آفر الزامی است؟
  به طور کلی قانونی مبنی بر الزام داشتن مدرکی مثل آیلتس نیست و بسیاری از متقاضیان بدون داشتن مدرک زبان و تنها با مهارت کافی زبان انگلیسی یا فرانسه موفق به دریافت جاب آفر میشوند. هرچند ممکن است برخی کارفرمایان داشتن مدرک زبان را الزامی بداند .
  فرآیند دریافت جاب آفر چقدر به طول می انجامد؟
  اگر موقعیت شغلی باز و آماده به دریافت رزومه باشد، حدود سه ماه و اگر جاب آفر مورد نظر باز نباشد نیلگام تا یک سال به جستجوی کار می پردازد. در صورتیکه در پایان یک سال موفق به پیدا کردن شغل مناسب نشدیم، مبلغ اپلیکیشن فی به شما عودت داده می شود.
  کد NOC چیست؟
  در سیستم طبقه‌بندی مشاغل ملی کانادا (National Occupational Classification) مشاغل داری یک کد 4رقمی منحصر به فرد (NOC) هستند. این سیستم یک ساختار طبقه بندی منظم است که توسط دولت کانادا ایجاد شده است و طیف وسیعی از فعالیت های شغلی در کانادا را شامل می‌شود. تمام مشاغل پیشنهادی شرکت نیلگام دارای کد ناک هستند.
  LMIA چیست؟
  LMIA که به معنای ارزیابی بازار کار کانادایی است، به ‌اختصار از عبارتLabour Market Impact Assessment برگرفته ‌شده است. این نامه می‌بایست از طرف کارفرمای کانادایی با ارائه مدارک لازم از سازمان کار و امور توسعه انسانی کانادا دریافت شود. در این نامه بر اساس مدارک ارائه شده توسط کارفرما، صلاحیت متقاضی دریافت ویزای کاری بر اساس مهارت‌ها، تخصص‌ها و مدارکی که موجود است، مورد بررسی قرار می‌گیرد. دریافت LMIA به موقعیت شغلی و استان محل شغل بستگی دارد. بر طبق اعلام سایت رسمی دولت کانادا، برخی از مشاغل نیازی به نامه LMIA ندارند. برای این دسته از مشاغل دریافت نامه Work Permit از کارفرمای مورد نظر جهت شروع پروسه ویزا کفایت می‌کند.