خدمات مشاوره مهاجرت | مشاوره آنلاین مهاجرت

در صورتی که قصد دریافت ویزای کشورهای معتبر دنیا، اخذ اقامت را دارید و به راهنمایی و مشاوره مهاجرت و مشاوره ویزا بصورت تخصصی نیاز دارید مشاوران متخصص تیم نیلگام آماده هستند تا تجربه و دانش خود را در اختیار شما قرار دهند، کافی است وقت مشاوره مهاجرت رزرو نمایید.

در جلسه مشاوره مهاجرت که در شرکت نیلگام که بر اساس روز و زمان مناسب شما برگزار میشود، شرایط، موقعیت و مسیر پیش روی شما به دقت بررسی و امکان سنجی می شود و مسیر اجرایی برای شما طراحی می گردد. در پایان جلسه تصویر روشنی از مسیر پیش روی شما برای دریافت ویزا ارائه خواهد شد.

وقت مشاوره

مشاوره دریافت ویزا

پس از گرفتن وقت مشاوره مهاجرت در سایت نیلگام، در جلسه مشاوره ویزا بهترین پیشنهادها برای افزایش احتمال صدور ویزا و راهنمایی جهت بهبود مدارک مطرح می شود. علاوه بر آنکه شرایط و مدارک مورد نیاز جز به جز بررسی می شود، صفر تا صد مراحل دریافت ویزا را با شما مطرح خواهیم کرد.

مشاوره دریافت اقامت کشورهای مختلف

در جلسه مشاوره اقامت (اخذ اقامت کشورهای معتبر دنیا) مقصد مورد شما از نظر سطح زندگی، هزینه های زندگی، فرهنگ، چشم اندازهای شغلی و برنامه های اقامتی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. مدارک و شرایط شما در جلسه مشاوره مهاجرت در شرکت نیلگام بصورت تخصصی بررسی می شود و مراحل اجرایی برای شما تدوین و طراحی می گردد.

مشاوره پذیرش و مهاجرت تحصیلی

موسسه پذیرش تحصیلی، به آدرس letsgouni.com در زمینه مشاوره پذیرش تحصیلی، جستجو و یافتن اطلاعات تکمیلی درباره دانشگاه ها و مراحل اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی اطلاعات بسیار مفیدی در اختیار شما قرار می دهد. مشاوران تخصصی در این بخش، در طی مسیر اخذ پذیرش تحصیلی همراه شما خواهند بود.

مشاوره پذیرش تحصیلی