خدمات مشاوره مهاجرت | مشاوره پذیرش تحصیلی

در صورتی که قصد دریافت ویزای کشورهای معتبر دنیا، اخذ اقامت را دارید و به راهنمایی و مشاوره مهاجرت و مشاوره ویزا بصورت تخصصی نیاز دارید مشاوران متخصص تیم نیلگام آماده هستند تا تجربه و دانش خود را در اختیار شما قرار دهند، کافی است وقت مشاوره مهاجرت رزرو نمایید.
در جلسه مشاوره مهاجرت که در شرکت نیلگام که بر اساس روز و زمان مناسب شما برگزار میشود، شرایط، موقعیت و مسیر پیش روی شما به دقت بررسی و امکان سنجی می شود و مسیر اجرایی برای شما طراحی می گردد. در پایان جلسه تصویر روشنی از مسیر پیش روی شما برای دریافت ویزا ارائه خواهد شد.

خدمات-پذیرش-دانشجویی-دانشگاه-تحصیل-در-خارج-از-کشور-1

دریافت پذیرش تحصیلی

اخذ اقامت یونان

ویزای اسکیل ورکر استرالیا

استارتاپ فنلاند

ویزای استارتاپ فنلاند

اسکیل ورکر ساسکاچوان کانادا

مهاجرت کاری IMP و ICT کانادا

پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

738054f8-c5e6-4544-ae75-810b5ec6d80b

اخد اقامت فرانسه

اسکیل ورکر فدرال کانادا

Dubai-residency

اخذ اقامت امارات

مشاوره دریافت اقامت و پذیرش تحصیلی کشورهای مختلف

در جلسه مشاوره اقامت (اخذ اقامت کشورهای معتبر دنیا) مقصد مورد شما از نظر سطح زندگی، هزینه های زندگی، فرهنگ، چشم اندازهای شغلی و برنامه های اقامتی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. مدارک و شرایط شما در جلسه مشاوره مهاجرت در شرکت نیلگام بصورت تخصصی بررسی می شود و مراحل اجرایی برای شما تدوین و طراحی می گردد.

همواره از ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی و مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرتی یاد می کنند. روشی که موجب حضور بلند مدت شما در کشوری خارجی و حتی اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی می شود.

اما مهاجرت تحصیلی و موضوع اعزام دانشجو، همانند سفر توریستی نبوده و علاوه بر ویزا نیاز به تائیدیه و نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه دارد. مدرکی مهم و پیش نیاز اخذ ویزای تحصیلی که امکان دریافت آن به طور شخصی و یا از طریق یک شرکت تخصصی نظیر موسسه مهاجرتی نیلگام امکان پذیر است.