پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

اگر تمایل دارید تا آزادانه و بدون به ویزا به بیش از 140 کشور دنیا سفر کنید، اخذ پاسپورت دومینیکا و مزیت دو تابعیتی را به شما پیشنهاد می کنیم.
نوع خدمت تابعیت دومینیکا
مزیت اصلی اخذ پاسپورت دومینیکا
نوع اقامت سرمایه گذاری
سیستم مهاجرتی شهروندی دومینیکا
dominica
پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری
رزرو وقت مشاوره
فرم دریافت کد تخفیف
دسترسی سریع
معرفی
اگر تمایل دارید تا آزادانه و بدون به ویزا به بیش از 140 کشور دنیا سفر کنید، اخذ پاسپورت دومینیکا و مزیت دو تابعیتی را به شما پیشنهاد می کنیم.

با دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید ضمن بدست آوردن حق شهروندی و اقامت دومینیکا، بدون نیاز به ویزا به 143 کشور دنیا سفر کنید. با نیلگام از هزینه پاسپورت دومینیکا اطلاع کسب خواهید کرد. مردم گرم و مهمان‌نواز دومینیکا از شما و خانواده‌تان دعوت می‌کنند که با داشتن تابعیت دوم و پاسپورت دومینیکا، شهروند جزیره کوچک دومینیکا در جزایر کارائیب شوید.

موقعیتی که فرصت‌های بی‌شماری را در اختیار شما و اعضای خانواده قرار داده و می تواند درب های جدیدی از موفقیت و پیشرفت را به سوی شما باز کند. شما می توانید با موسسه مهاجرتی نیلگام پاسپورت دومینیکا را بدست بیاورید.

پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا 

کشور مشترک المنافع دومینیکا به معنای واقعی کلمه یکی از زیباترین کشورهای حوزه دریای کارائیب است که مانند بهشتی واقعی شما را با تعداد زیادی از ساحل ها، جنگل های زیبا و رویایی و چشمه های آب گرم و جذابیت های متنوع روبرو می کند.

اخذ حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا تعریف جدید و دلپذیری از زندگی را به شما و اعضای خانواده تان معرفی می کند و مزایایی فراتر از آزادی سفر به تعداد زیادی از کشورهای دنیا را در اختیار شما قرار می دهد.

از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجارت معاف از حقوق گمرکی در کارائیب
 • عدم محدودیت در بازپرداخت سود و سرمایه وارداتی
 • برخورداری از امتیاز و منافع مشترک و معادل با شهروندان انگلیسی
 • صاحب امضا بودن دومینیکا در قرارداد های مالیات دوگانه با ایالات متحده آمریکا و جامعه کشور های دریای کارائیب (کاریکوم)
 • داشتن دو تابعیت و پاسپورت به صورت همزمان ( پاسپورت ایرانی و پاسپورت دومینیکا)
 • نبود الزام به حضور فیزیکی در این کشور
 • امکان انتقال مزایای حق شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا به نسل های بعدی خانواده
 • عدم اخذ مالیات بر سرمایه، هدیه، ارث، درآمد خارجی یا سود سرمایه
 • متکی بودن واحد پول دومینیکا به دلار آمریکا (فراهم کردن اطمینان و ثبات در معاملات ارزی)

مزایای زندگی در دومینیکا - پاسپورت دومینیکا

مزایای پاسپورت دومینیکا

از سال 1993 کشور دومینیکا برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری را راه اندازی کرده است که به افراد و خانواده‌هایشان اجازه می‌دهد از مزایای شهروندی دومینیکا در ازای کمک به آینده و اقتصاد این کشور بهره مند شوند.

این برنامه در قانون کشور به ثبت رسیده و توسط دولت دومینیکا اداره می‌شود و به شهروندان سراسر جهان اجازه می‌دهد تا از امنیت و آزادی موجود در یک کشور قوی و پایدار برخوردار شوند.

از مزایای شهروندی دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه و برخورداری از شرایط کامل شهروندی 
 • سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از 140 کشور دنیا
 • بدون نیاز به سفر یا اقامت اجباری، می‌توانید زندگی منعطفی داشته باشید و با فرصت های سرمایه‌گذاری به کارآفرینی نیز فکر کنید
 • دارای زبان رسمی انگلیسی
 • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن و دستیابی آسان به پاسپورت دومینیکا 

اقامت و پاسپورت دومینیکا

هزینه پاسپورت دومینیکا

به طور کلی، برای به دست آوردن شهروندی کشور دومینیکا، دو روش زیر جهت سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا در اختیار شما قرار دارد که میتوانید هزینه پاسپورت دومینیکا را تخمین زد:

صندوق اقتصادی

این گزینه یک مشارکت یک‌باره و غیر قابل برگشت به دولت است. از این نوع مشارکت به عنوان کمک بلاعوض به دولت نیز یاد می‌شود که در ازای این نقش کمکی، دولت به شما اجازه دریافت حق شهروندی و پاسپورت دومنیکا را می‌دهد.

در گذشته این مشارکت باعث شده است که دومینیکا بتواند از انجمنهای خود در پروژه های زیر بنایی کلیدی حمایت کند و کشور را در مسیر ثبات بیشتری قرار دهد.

100,000 دلار  متقاضی (تک نفره)
150,000 دلار  متقاضی اصلی و همسر
175,000 دلار  متقاضی اصلی با حداکثر 3 وابسته واجد شرایط  
25,000 دلار  وابسته اضافه واجد شرایط

سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا

خرید سهام هتل در دومینیکا

 این گزینه مسیر دوم شهروندی است. متقاضیان با سرمایه گذاری این فرصت را دارند تا در پروژه‌ها و املاک کشور دومینیکا مشارکت کنند.

با کشف پتانسیل جزیره به عنوان یک منطقه عالی برای اکوتوریسم، برندهای جهانی مانند هیلتون کریو، ماریوت و بسیاری دیگر از برندهای مطرح، در این منطقه سرمایه گذاری کرده اند که نشان دهنده فرصت‌های رو به رشد کشور دومینیکا است.

220,000 دلار + 25,000 دلار  متقاضی (تک نفره)
220,000 دلار + 35,000 دلار  متقاضی اصلی و همسر
220,000 دلار + 35,000 دلار  خانواده تا 4 نفر
220,000 دلار + 50,000 دلار  خانواده تا 6 نفر
220,000 دلار + 70,000 دلار  خانواده 7 نفره یا بیشتر            
25,000 دلار  وابسته اضافه واجد شرایط

نتیجه گیری

با سرمایه گذاری در بخش اقتصادی و یا املاک کشور مشترک المنافع دومینیکا شما می توانید به راحتی و در مدت زمانی کم از حق شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا برخوردار شوید و علاوه بر فرصت اقامت در یکی از زیباترین و امن ترین کشورهای ساحلی دنیا، از امکان سفر بدون ویزا با (فرم توافقنامه ETIAS) و یا ویزای فرودگاهی به کشورهای معتبری چون اسپانیا، روسیه، پرتغال، نروژ، ایتالیا و آلمان نهایت لذت را ببرید.

این در حالی است که امکان همراهی هسر و فرزندان تا حداکثر 25 سال (غیرمتاهل) در کشور دومینیکا وجود داشته، برای تمامی اعضای خانواده حق شهروندی، کارت اقامت و پاسپورت دومینیکا صادر می شود، الزامی به حضور دائمی و فیزیکی در این کشور نیست؛ سطح تحصیلات، زبان و تجربه کاری متقاضی اهمیتی نداشته و هیچگونه مصاحبه و سختی پروسه اخذ ویزا شامل حال متقاضی دریافت پاسپورت دومینیکا نمی شود.

شما می توانید از مزایای معافیت مالیاتی در این کشور استفاده کرده و با داشتن دو پاسپورت دومینیکا و ایران به صورت همزمان، سطح پیشرفته ای از تجارت و آزادی در سفر در سراسر دنیا را تجربه نمایید.

اگر تمایل دارید تا در مورد طرح حق شهروندی و پاسپورت کشور دومینیکا اطلاعات بیشتری کسب کرده و در این طرح اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت کنید، تنها کافیست با موسسه مهاجرتی نیلگام تماس گرفته و از مشاوره و خدمات تخصصی کارشناسان ما در این زمینه برخوردار شوید.

اخذ حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا نوید یک زندگی راحت و آینده ای درخشان را به شما و فرزندانتان می دهد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 8
)
3.75/5