پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

تابعیت دومینیکا بگیرید و بی‌دغدغه سفر کنید. با دریافت پاسپورت دومینیکا می‌توانید به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید و از اجازه ثبت شرکت بین‌المللی و معافیت مالیاتی بهره‌مند شوید.

Gaurd Dominica passport
Top image
Bottom image

شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا

دریافت پاسپورت دومینیکا از آنچه فکر می‌کنید آسان‌تر است! کافی است هزینه مورد نیاز برای اخذ پاسپورت دومینیکا را پرداخت کنید. این هزینه از حدود ۱۰۰ هزار دلار آغاز می‌شود و با توجه به تعداد اعضای خانواده افزایش پیدا می‌کند. بررسی پرونده و تعیین نتیجه در طول ۴ تا ۶ ماه انجام می‌شود و هیچ نیازی به ارائه مدرک تحصیلی، مدرک زبان، جواز کسب و... نیست! اگر درباره شرایط دقیق سوالی دارید، از مشاوران ما در نیلگام بپرسید!

THE MAIN REQUIREMENTS

دریافت پاسپورت دومینیکا مزیت‌های زیادی دارد!

Placeholder image

سفر به بیش از 140 کشور دنیا، به راحتی و بدون ویزا!

از اروپا و حوزه شنگن تا کره جنوبی و چین، بدون ویزا و تنها با ارائه پاسپورت دومینیکا سفر کنید.

Placeholder image

بدون نیاز به حضور در دومینیکا!

احتیاجی نیست به دومینیکا سفر کنید! می‌توانید تمام مراحل دریافت پاسپورت دومینیکا را به صورت غیر حضوری در ایران انجام دهید.

Placeholder image

همۀ اعضای خانواده، همراه هم!

تنها نمی‌مانید! می‌توانید برای تمام اعضای درجه ۱ خانواده (فرزندان، پدر و مادر و خواهر و برادر) خود و همسرتان هم پاسپورت بگیرید.

Placeholder image

معافیت از مالیات، مزیتی ویژه برای شهروندان دومینیکا!

با دریافت پاسپورت و شهروندی دومینیکا از مالیات بر سرمایه، درآمد خارجی، ارث و هدیه معاف می‌شوید.

قیمت پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

Top image
Bottom image

قیمت پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

منظور از قیمت پاسپورت دومینیکا همان هزینه‌ای است که باید برای دریافت تابعیت، به دولت این کشور پرداخت کنید. این هزینه برای متقاضی مجرد از حدود 100 هزار دلار آمریکا شروع می‌شود و با افزایش تعداد اعضای خانواده، بیشتر می‌شود. اطلاعات دقیق درباره قیمت پاسپورت دومینیکا، زمان تقریبی کسب نتیجه و جزئیات بیشتر را از مشاوران نیلگام بگیرید.

SERVICESNILGAM

سوالات متداول

01.

برترین مزیت دریافت پاسپورت دومینیکا چیست؟

آزادی سفر فوق‌العاده به بیش از ۱۴۰ کشور معتبر و مطرح دنیا که امکان سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شنگن، انگلیس، کره جنوبی، چین و غیره را به دارنده پاسپورت دومینیکا می‌دهد.

02.

حداقل هزینه پرداختی برای تابعیت و پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

حداقل هزینه مورد نیاز برای شرکت در این برنامه از ۱۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می‌شود.

03.

حداقل زمان موردنیاز برای اخذ پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

این بازه زمانی به شرایط و تعداد متقاضیان پرونده بستگی دارد، اما به طور میانگین بین ۴ تا ۶ ماه زمان می‌برد.

04.

آیا هزینه برنامه سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا ثابت است و شامل همه اعضای خانواده متقاضی می‌شود؟

خیر، در هر دو روش دونیشن و سرمایه‌گذاری، تعداد اعضای خانواده و همراه متقاضی پاسپورت دومینیکا در میزان هزینه نهایی شما تاثیرگذار خواهد بود.

05.

آیا برای اخذ پاسپورت دومینیکا نیاز به حضور در کشور مقصد وجود دارد؟

خیر، به استثنای بودجه موردنیاز، هیچ گونه پیش شرطی مثل سطح زبان، سطح تحصیلات و الزام به حضور برای دریافت اقامت دومینیکا و پاسپورت این کشور وجود ندارد.

06.

تفاوت عمده روش دونیشن با سرمایه‌گذاری پاسپورت کشور دومینیکا در چیست؟

در روش اول، هزینه پرداختی توسط شما به صورت اهدایی و غیرقابل برگشت است و به عنوان قیمت پاسپورت دومینیکا به دولت این کشور پرداخت می‌شود، اما در حالت دوم، شما ملزم به پرداخت هزینه و بودجه بیشتری هستید و ظرف مدت 5 سال، امکان فروش سهام و دریافت بودجه صرف شده را بدون لغو تابعیت و اقامت دومینیکا خواهید داشت.

07.

آیا تابعیت و اقامت دومینیکا در این برنامه سرمایه‌گذاری دائمی و قابل انتقال است؟

بله. در صورتی که موفق به دریافت حق شهروندی و اخذ دومینیکا پاسپورت شوید، امتیازهای ارائه شده به شما و اعضای خانواده به صورت دائمی و بدون نیاز به تمدید است و قابلیت انتقال به نسل‌های بعدی خانواده را خواهد داشت.
پاسپورت دومینیکا چیست؟

کشور مشترک المنافع دومینیکا به معنای واقعی کلمه یکی از زیباترین کشورهای حوزه دریای کارائیب است که مانند بهشتی واقعی شما را با تعداد زیادی از ساحل‌ها، جنگل‌های زیبا و رویایی و چشمه‌های آب گرم و جذابیت‌های متنوع روبه‌رو می‌کند؛ کشوری جزیره‌ای و ایده‌آل که می‌تواند اقامت دومینیکا و تابعیتی ارزشمند را برای شما به ارمغان بیاورد.

اخذ حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا تعریف جدید و دلپذیری از زندگی را به شما و اعضای خانواده‌تان معرفی می‌کند و مزایایی فراتر از آزادی سفر به تعداد زیادی از کشورهای دنیا را در اختیار شما قرار می‌دهد.

روشی که هیچگونه زحمتی برای شما و اعضای خانواده به همراه ندارد و تنها داشتن سرمایه معادل قیمت پاسپورت دومینیکا به شما اجازه دریافت حق شهروندی و تابعیت ارزشمند این کشور را می‌دهد.

بنا بر اطلاعات ارائه شده در وب‌سایت visa index، دومینیکا پاسپورت، دارای رنکینگ ۳۱ برترین پاسپورت‌های دنیا است و طبق جدیدترین به روزرسانی‌ها، امکان سفر آزادانه و بدون ویزا به ۱۴۶ کشور دنیا را به شما می‌دهد.

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که پاسپورت دومینیکا چیست و حتی شاید آن را با پاسپورت جمهوری دومینیکن DOMINICAN REPUBLIC اشتباه بگیرید، در جواب باید بگوییم که دومینیکا پاسپورت همانند گذرنامه ایرانی، مدرکی مهم برای سفرهای برون مرزی و بین‌المللی است، با این تفاوت که اعتبار ۱۰ ساله دارد و قدرت بسیار بیشتری از لحاظ آزادی سفر در مقیاس جهانی دارد.

جمهوری دومینکن کشوری در بخش شرقی جزیره هیسپانیولا در دریای کارائیب است که کاملاً با دومینیکا متفاوت است و از نگاه وب‌سایت passportindex، در رنکینگ 78 جهان بعد از کشورهایی نظیر لسوتو و آذربایجان قرار گرفته و آزادی سفر بسیار محدودتری به نسبت پاسپورت دومینیکا دارد.

از این رو، به هیچ وجه این طور فکر نکنید که دومینیکا پاسپورت با گذرنامه دومینیکن یکسان است و از قدرت و مزایای مشترکی برای شما و اعضای خانواده برخوردار است؛ چون این طور نیست!

به طور دقیق، اخذ پاسپورت دومینیکا به شما اجازه سفر بدون ویزا به ۱۱۴ کشور دنیا، ۳۰ کشور با ویزای فرودگاهی و ۲ کشور با ویزای الکترونیکی eTA را می‌دهد.

یعنی با داشتن پاسپورت دومینیکا شما این امکان را دارید تا بدون ویزا و یا به صورت ویزای فرودگاهی یا الکترونیکی به کشورهایی نظیر چین، سنگاپور، انگلیس، روسیه، کره جنوبی و تمامی کشورهای اتحادیه اروپا سفر کنید.

طبق اطلاعات مطلب مدارک لازم برای پاسپورت در سال ۱۴۰۱ ، قدرت و اعتبار گذرنامه ایرانی در مقایسه با دومینیکا پاسپورت قابل قیاس نیست و از رنکینگ بسیار کمتری در مقیاس جهانی برخوردار است.

با اخذ پاسپورت دومینیکا باز هم ملزم هستید تا برای سفر به ۸۳ کشور دنیا مثل استرالیا و یا ایالات متحده آمریکا ویزا دریافت کنید؛ اما آزادی سفر فوق‌العاده دومینیکا پاسپورت ، آزادی سفر مثال زدنی را در سراسر جهان برای شما به همراه خواهد داشت.

با سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا، شما می‌توانید علاوه بر تابعیت و اقامت دومینیکا از مزایای متعدد زیر بهره‌مند شوید:

 • تجارت معاف از حقوق گمرکی در کارائیب
 • روند کوتاه‌مدت اخذ پاسپورت دومینیکا
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور در دنیا
 • امکان اخذ پاسپورت دومینیکا و حق شهروندی برای اعضای خانواده
 • عدم محدودیت در بازپرداخت سود و سرمایه وارداتی
 • برخورداری از امتیاز و منافع مشترک و معادل با شهروندان انگلیسی
 • عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا
 • برخورداری از تجارت معاف از حقوق گمرکی در حوزه کارائیب
 • داشتن دو تابعیت و پاسپورت به صورت همزمان ( پاسپورت ایرانی و دومینیکا پاسپورت)
 • امکان انتقال مزایای حق شهروندی و دومینیکا پاسپورت به نسل‌های بعدی خانواده
 • عدم اخذ مالیات بر سرمایه، هدیه، ارث، درآمد خارجی یا سود سرمایه
 • مادام‌العمر بودن شرایط ارائه شده (تابعیت و اقامت دومینیکا)
 • متکی بودن واحد پول دومینیکا به دلار آمریکا (فراهم کردن اطمینان و ثبات در معاملات ارزی)
روند اپلای تابعیت و پاسپورت دومینیکا

به طور کلی، روند اپلای حق شهروندی، تابعیت و دریافت پاسپورت دومینیکا به شرح زیر است:

 • انتخاب روش سرمایه‌گذاری
 • تکمیل فرم‌ها و مدارک مورد نیاز درخواست تابعیت و اقامت دومینیکا
 • ارزیابی شرایط و مدارک متقاضی توسط کارشناسان نیلگام
 • ارسال درخواست متقاضی دومینیکا پاسپورت و همراهان احتمالی
 • بررسی شرایط درخواست متقاضی توسط دولت دومینیکا
 • ارزیابی نهایی درخواست و ارسال به دپارتمان دارایی و شهروندی دومینیکا
 • دریافت نامه تائیدیه (در یک بازه ۹۰ روزه از زمان درخواست)
 • واریز مبلغ نهایی سرمایه‌گذاری به حساب دولتی دومینیکا
 • صدور گواهی تابعیت و شهروندی و اقامت دومینیکا
 • بخش نهایی پروسه: درخواست دومینیکا پاسپورت برای متقاضی اصلی و همراهان واجد شرایط
 • شما این امکان را دارید تا جهت کسب جزئیات و اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ پاسپورت دومینیکا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی نیلگام تماس بگیرید.
مزایای پاسپورت دومینیکا

از سال ۱۹۹۳ میلادی کشور دومینیکا "برنامه شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری" را راه اندازی کرده است که به افراد و خانواده‌ متقاضی این اجازه را می‌دهد تا در ازای کمک به آینده و اقتصاد این کشور از مزایای شهروندی و دریافت پاسپورت دومینیکا بهره مند شوند.
این برنامه در قانون کشور به ثبت رسیده و توسط دولت دومینیکا و واحد سرمایه‌گذاری اداره می‌شود و به شهروندان سراسر جهان این امکان را می‌دهد تا در ازای مشارکت در برنامه‌های سرمایه‌گذاری دومینیکا از امنیت و آزادی موجود در یک کشور قوی و پایدار برخوردار شوند.

از مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چارچوب قانونی و دارای پشتوانه و برخورداری از شرایط کامل شهروندی
 • سفر بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا
 • داشتن زندگی منعطف، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی
 • دارای زبان رسمی انگلیسی
 • رسیدگی سریع به پرونده‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دستیابی آسان به پاسپورت دومینیکا
 • امکان داشتن تجارتی بین‌المللی
 • تضمین آینده تحصیلی فرزندان متقاضی
 • نبود الزام به سفر و حضور دائمی و یا اقامت اجباری فرد در دومینیکا
 • امنیت مالی بالا
اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا

برای به دست آوردن شهروندی و اقامت دومینیکا ، دو روش جهت سرمایه‌گذاری و اخذ پاسپورت دومینیکا در اختیار شما قرار دارد که در ادامه به توضیح جزئیات آن می‌پردازیم.

این امکان برای شهروندان خارجی وجود دارد تا با شرکت در هر یک از برنامه‌های سرمایه‌گذاری زیر، در یک بازه زمانی ۴ تا ۶ ماهه از مزایای حق شهروندی، تابعیت بی قید و شرط و پاسپورت دومینیکا برای خود و اعضای خانواده برخوردار شوند.

صندوق اقتصادی - دونیشن

این گزینه یک مشارکت یکباره، غیر قابل برگشت و استرداد به دولت کشور دومینیکا است که با نام دونیشن شناخته‌ می‌شود. از این نوع مشارکت به عنوان کمک بلاعوض به دولت نیز یاد می‌شود که در ازای این نقش کمکی، دولت به شما اجازه دریافت حق شهروندی، اقامت دومینیکا و پاسپورت دومینیکا را می‌دهد.

در گذشته مشارکت دونیشن Donation باعث شده تا دومینیکا بتواند از انجمنهای خود در پروژه‌های زیر بنایی کلیدی حمایت کند و این کشور جزیره‌ای را در مسیر ثبات بیشتری قرار دهد.

خرید سهام هتل در دومینیکا

این گزینه مسیر دوم اخذ اقامت دومینیکا و شهروندی این کشور است. متقاضیان با سرمایه‌گذاری این فرصت را دارند تا در پروژه‌ها و املاک کشور دومینیکا مشارکت داشته باشند.

با کشف پتانسیل جزیره به عنوان یک منطقه عالی برای اکوتوریسم، برندهای جهانی مانند هیلتون کریو، ماریوت و بسیاری دیگر از برندهای مطرح، در این منطقه سرمایه گذاری کرده‌اند که نشان دهنده فرصت‌های رو به رشد کشور دومینیکا است.

این نوع از سرمایه‌گذاری برخلاف روش دونیشن Donation به صورت برگشت‌پذیر بوده و ظرف مدت ۵ سال از شرکت در یکی از پروژه‌های مورد تائید، وجه پرداختی به متقاضی اخذ پاسپورت دومینیکا بازگردانده می‌شود.

فهرست اعضای خانواده برای دریافت پاسپورت دومینیکا

یکی از مزایای قابل توجه و مهم سرمایه‌گذاری و اخذ تابعیت و اقامت دومینیکا این است که اعضای خانواده شما طبق شرایط زیر، امکان دریافت حق شهروندی و دومینیکا پاسپورت را دارند و می‌توانند از مزایای داشتن دو تابعیت به طور همزمان و آزادی سفر فوق‌العاده بهره‌مند شوند:

- همسر
- فرزندان متقاضی زیر ۱۸ سال متقاضی اصلی و یا همسر
مدارک موجه دریافت پشتیبانی مالی قابل توجه از سوی والدین فرزندان ۱۸ تا ۳۰ سال متقاضی اصلی و یا همسر
دریافت پشتیبانی مالی قابل توجه از سوی متقاضی و یا همسر والدین، پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی و همسر
مجرد و بدون فرزند برادر یا خواهر ۱۸ تا ۲۵ سال متقاضی و یا همسر
داشتن رضایت‌نامه از والدین برادر یا خواهر زیر ۱۸ سال متقاضی و یا همسر

شما این امکان را دارید تا با سرمایه‌گذاری، اخذ تابعیت و اقامت دومینیکا ، تمامی اعضای خانواده خود را نیز در این برنامه اقامتی سهیم کرده و شرایط دریافت حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا را برای آنها فراهم کنید.

درباره کشور دومینیکا

کشور مشترک‌المنافع دومینیکا یکی از مستعمرات اسبق بریتانیا است که از ۱۰ منطقه مختلف تشکیل شده و به عنوان یک کشور جزیره‌ای، در منطقه کارائیب و در میان کشورهایی نظیر ترینیداد و توباگو و پورتوریکو واقع شده است. این در حالی است که مهم‌ترین مناطق دومینیکا را سنت جورج، سنت پاول و سنت اندرو تشکیل می‌دهند.

دومینیکا دارای مساحت تقریبی ۷۵۰ کیلومتر مربعی بوده، از آب و هوای استوایی با باران‌های شدید برخوردار است و توسط کوههای آتشفشانی احاطه شده است.

جمعیت تقریبی آن در حدود 71.625 هزار نفر بوده و پایتخت آن شهر روسو Roseau است که پرجمعیت‌ترین شهر دومینیکا محسوب می‌شود. سایر شهرهای اصلی این کشور به ترتیب پورتسموث و ماریگو است.

بزرگترین فرودگاه دومینیکا داگلاس چارلز DOM است و دسترسی به مقاصد بومی و منطقه‌ای را برای شما فراهم می‌کند.

شاید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا این سوال برای شما پیش بیاید که فرهنگ مردم بومی این کشور به چه صورت است؟ در جواب باید بگوییم که فرهنگ مردم دومینیکا ترکیبی از مردم آفریقا، مردم بومی و اصیل دومینیکا و ریشه‌های اروپایی است.

اکثریت مردم این کشور دارای مذهب کاتولیک هستند و زبان رسمی آنها انگلیسی به شمار می‌رود. این در حالی است که نظام حقوقی دومینیکا همان قانون جاری و عرف کشور انگلیس است و دولت دومینیکا به صورت جمهوری پارلمانی اداره می‌شود.

ارز رسمی دومینیکا دلار کارائیب شرقی XCD است و از سال ۱۹۷۶ با نرخ XCD 2.7 به دلار آمریکا متصل شده است. این کشور جذاب دارای اقتصادی آزاد بوده و تولید ناخالص تقریبی آن چیزی در حدود ۶۸۸ میلیون دلار است که آن را در رتبه آخر کشورهای حوزه کارائیب و آمریکای لاتین قرار می‌دهد.

طبق اطلاعات ارائه شده در وبسایت visa index، درآمد سرانه شهروندان دومینیکا ۹۷۲۶ دلار است و بخش اعظم نرخ GDP توسط بخش خدمات و کشاورزی تامین می‌شود. البته صنعت گردشگری نیز نقش بسیار پررنگی در میزان تولید ناخالص داخلی این کشور دارد.

کشور دومینیکا تمرکز ویژه‌ای بر مقوله اکوتوریسم دارد و در همین راستا قراردادی را با سازمان Green Globe منعقد کرده است.

در حال حاضر، اصلی‌ترین و جذاب‌ترین فعالیت‌های گردشگری کشور دومینیکا در موارد زیر خلاصه می‌شود:

 • بازدید از بازار خرید
 • پیاده روی
 • پیاده روی ماجراجویانه و طولانی
 • غواصی
 • تماشای حیوانات

این کشور دیدنی دارای یک میراث جهانی ثبت شده یونسکو است و دیدنی‌ترین مقاصد گردشگری آن شامل پارک ملی مورن ترویس پیتون، دریاچه جوشان، آبشارهای ویکتوریا، شهر و پایتخت دومینیکا (روسو) و ساحل شامپاین می‌شود.

بد نیست بدانید که هر ساله قریب به ۲۰۰ هزار نفر گردشگر خارجی از دومینیکا دیدن می‌کنند و اکثریت آنها طرفدار گشت و گذار و بازدید از زیبایی‌های طبیعی دومینیکا از طریق کشتی‌های کروز هستند.

برهمین اساس می‌توان این طور گفت که با اخذ پاسپورت دومینیکا ، اجازه حضور و اقامت نامحدود در این کشور برای شما و اعضای خانواده‌تان فراهم می‌شود و این امکان را دارید تا در تمام طول سال از مزایای گردشگری و اقامت دومینیکا بهره‌مند شوید.

نتیجه گیری

شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری در بخش اقتصادی و یا املاک کشور مشترک المنافع دومینیکا، به راحتی و در مدت زمانی کوتاه، از حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا برخوردار گردید و علاوه بر فرصت حضور در یکی از زیباترین و امن‌ترین کشورهای ساحلی دنیا، از مزیت سفر بدون ویزا با (فرم توافقنامه ETIAS) و یا ویزای فرودگاهی به کشورهای معتبری چون اسپانیا، روسیه، پرتغال، نروژ، ایتالیا و آلمان، نهایت استفاده را ببرید.

در حقیقت شما نیاز به هیچ نوع شرایط خاصی ندارید و تنها کافیست تا قیمت پاسپورت دومینیکا را در یکی از ۲ حالت اشاره شده پرداخت کنید تا مزایای ویژه این کشور شامل حال شما و عزیزانتان شود.

؛این در حالی است که امکان همراهی هسر و فرزندان تا حداکثر ۲۵ سال (غیرمتاهل) در کشور دومینیکا وجود دارد و برای تمامی اعضای خانواده حق شهروندی، تابعیت و دومینیکا پاسپورت صادر می‌شود.

الزامی به حضور دائمی و فیزیکی شما در این کشور وجود ندارد؛ سطح تحصیلات، زبان و تجربه کاری شما در این پروسه اهمیت خاصی نداشته و هیچ‌گونه مصاحبه و سختی پروسه اخذ ویزا شامل حال متقاضی اخذ پاسپورت دومینیکا و اقامت دومینیکا نمی‌شود.

شما می‌توانید از مزایای معافیت مالیاتی در این کشور استفاده کنید و با داشتن دو پاسپورت دومینیکا و ایران به صورت همزمان، سطح پیشرفته‌ای از تجارت و آزادی در سفر را در سراسر دنیا تجربه کنید.

اگر تمایل دارید تا در مورد طرح حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا و میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز این طرح اطلاعات بیشتری کسب کرده و در این طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری شرکت کنید، تنها کافیست با موسسه مهاجرتی نیلگام تماس بگیرید و از مشاوره و خدمات تخصصی کارشناسان ما در این زمینه برخوردار شوید.

اخذ حق شهروندی و پاسپورت دومینیکا نوید یک زندگی راحت و آینده‌ای درخشان را به شما و فرزندانتان می‌دهد.

دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 41
)
3.76/5
حمید قلجایی
9 آبان 1401
سلام من افغان هستم و تو ایران زندگی میکنم پاسپورت کشور خودمو دارم شرایط من شامل حال میشه
مشاور نیلگام
9 آبان 1401
سلام، در صورتی که دارای شرایط اولیه شرکت در این طرح از جمله عدم سوءپیشینه و تمکن مالی قوی باشید، امکان اقدام برای طرح دریافت پاسپورت دومینیکا را خواهید داشت. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.
خلیل مرشدلو
8 آبان 1401
سلام بنده بازیگر تئاتر هستم و فیلم کوتاه هم درست میکنم میخواستم بدونم شرایطتون برای بنده چجوریه؟!
مشاور نیلگام
8 آبان 1401
سلام به شما، لطفاً برای اطلاع از جزئیات کامل برنامه سرمایه گذاری و دریافت پاسپورت دومینیکا، با کارشناسان ما در نیلگام تماس بگیرید.
منصور
8 آبان 1401
سلام وقت بخیر خوبی شما من راننده تریلی هستم بابت کار میخواهم راهنمایی و به یه کشوری که خواهان راننده زن هستندمعرفی فرمائید
مشاور نیلگام
8 آبان 1401
سلام به شما، متاسفانه دارای طرح مناسبی برای عنوان شغلی شما نیستیم. در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی، لطفاً با کارشناسان ما در نیلگام تماس بگیرید.
حمیده میناوی
8 آبان 1401
سلام میخواستم بپرسم چقدر طول میشه تا پاسپورت رو به ما میدین .و سوال دیگر من ۱ نفر هستم هزینه یک نفر چقدر است؟؟
مشاور نیلگام
8 آبان 1401
سلام به شما، پروسه زمانی دریافت پاسپورت دومینیکا بین 1 تا حداکثر 4 ماه است، با توجه به اینکه چندین طرح برای شرکت در این برنامه سرمایه‌گذاری وجود دارد و هر یک دارای جزئیات و هزینه متفاوتی است، پیشنهاد می‌کنیم که با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در جریان تمامی جزئیات لازم و موردنیاز پاسپورت دومینیکا قرار دهند.
جواد مومنی
7 آبان 1401
👏👏👏
مهرداد کامیار
7 آبان 1401
سلام. برای اینکه والدین و برادر 19 ساله ام هم همراه من (به عنوان فرد اصلی) پاسپورت را دریافت کنند چه شرایطی لازم است؟ منظور اینکه چگونه باید ثابت کرد پشتیبانی مالی آن ها توسط من است؟