دریافت ویزا با نیلگام سفر

ایرانی‌ها برای سفر به کشورهای مختلف نیاز به دریافت ویزا دارند؛ در واقع، هدف شما از سفر به این کشورها نوع ویزای مورد نیازتان را مشخص می‌کند. برای آشنایی با شرایط و مراحل انواع ویزای کشورهای زیر کافی است روی عنوان آن کلیک کنید.

سایر روش‌های ویزا

ویزا | گرفتن ویزا | اخذ ویزا کشورها


ویزا

به طور معمول، زمانی که قصد سفر موقتی و یا مهاجرت به کشوری دیگر را دارید، باید از طریق سفارت و کنسولگری برای مجوز ورود و یا همان گرفتن ویزا اقدام کنید. فرقی نمی‌کند که قصد از سفر شما، تحصیلی، کاری، توریستی، خانوادگی و یا هر چیز دیگری باشد، چون در هر حال نیاز به اخذ ویزا پیش از حضور در کشور مورد نظر خواهید داشت.

گرفتن ویزا

شما این امکان را دارید تا به صورت شخصی برای رزرو وقت سفارت و گرفتن ویزا کشورها اقدام کرده و یا از خدمات تخصصی و تجارب سایت مهاجرتی نیلگام در این زمینه استفاده کنید. در حال حاضر، فهرست خدمات ویزای قابل ارائه در شرکت نیلگام شامل انواع ویزا زیر می‌شود:

ویزای کشورهای حوزه شنگن

توافق‌نامه شنگن بین 29 کشور اروپایی این حوزه یعنی اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، لیختن اشتاین، کرواسی، رومانی و بلغارستان بسته شده و به دارنده ویزا شینگن این اجازه را می‌دهد تا بدون نیاز به گرفتن ویزا مجدد، آزادانه به کشورهای این حوزه سفر کنند.

اگر برای گشت و گذار، بازدید از خانواده و دوستان و یا شرکت در یک رویداد قصد گرفتن ویزا شینگن را دارید و یا به دنبال مهاجرت کاری و یا تحصیلی هستید، در هر حالتی، شرکت مهاجرتی نیلگام خدمات تخصصی رزرو وقت برای سفارت، آماده‌سازی مدارک و خدمات انواع ویزای کوتاه مدت و بلند مدت شینگن را با بهترین کیفیت به شما ارائه می‌دهد.

ویزای کشور سوئیس

اگر تمایل دارید وقت سفارت رزرو کنید و اخذ ویزای توریستی کشور زیبای سوئیس را از داخل ایران انجام دهید، می‌توانید اجرا و انجام تمامی امور گرفتن وقت برای سفارت شینگن، ترجمه و آماده‌سازی مدارک سفر و ارسال درخواست اخذ ویزا شنگن سوئیس را به کارشناسان ما در سایت نیلگام بسپارید.

شما می‌توانید با دریافت برچسب ویزای مولتی سوئیس، تا پایان اعتبار ویزا به سایر کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنید.

ویزای کشور سوئد

یکی دیگر از انواع ویزا شنگن، ویزا کشور سوئد است که به دو صورت ویزا کوتاه مدت توریستی و یا ویزای تحصیلی اخذ می‌شود. معمولاً اعتبار ویزا توریستی سوئد حداکثر 90 روزه بوده و نیازمند دعوت‌نامه معتبر از طرف دوستان و یا اقوام ساکن در کشور سوئد است.

این در حالی است که اگر مایل به اخذ ویزا تحصیلی سوئد باشید، باید با استفاده از نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های این کشور برای دریافت ویزا تحصیلی و مهاجرت تحصیلی به سوئد اقدام کنید.

چه تمایل به اخذ ویزا توریستی سوئد و یا ویزا تحصیلی این کشور را داشته باشید، در هر دو صورت، کارشناسان ما تمامی خدمات تخصصی ویزا سوئد را از صفر تا صد به شما ارائه داده و برایتان انجام می‌دهند.

ویزای کشور انگلیس

کشور انگلیس یکی دیگر از نقاط محبوبی در دنیا است که مورد توجه متقاضیان ایرانی قرار گرفته و افراد زیادی برای اهداف توریستی، تحصیلی و یا کاری قصد دریافت ویزای انگلیس را دارند. معمولاً روند اخذ هر یک از انواع ویزای انگلیس نسبت به ویزای شنگن سخت‌تر و زمان‌بر تر بوده و نیازمند توجه و دقت بیشتری است.

اما شما می‌توانید از خدمات سایت مهاجرتی نیلگام برای انجام تمامی امور مرتبط با ویزای انگلیس از جمله گرفتن وقت سفارت، انجام انگشت نگاری و عکس بیومتریک، آماده‌سازی و ترجمه کلیه مدارک، ایجاد حساب کاربری و ارسال درخواست ویزا و موارد این چنینی استفاده نمایید.

ویزای کشور کانادا

کانادا یکی از مطرح‌ترین کشورهای مهاجرپذیر قاره آمریکای شمالی است که با داشتن جمعیت تقریبی 38 میلیون نفری، دومین کشور پهناور دنیا محسوب می‌شود. اگر تمایل دارید ویزا توریستی مولتی 5 ساله کانادا را داشته باشید، اگر قصد دارید تا در دوره‌های بلند مدت دانشگاهی به ادامه تحصیل در کشور زیبای کانادا بپردازید، یا اینکه به دنبال اخذ ویزای کار، ویزای کارآفرینی و یا اسپانسرشیپ کانادا و اقامت دائم این کشور پیشرفته و زیبا هستید، انواع خدمات تخصصی مهاجرتی و اخذ ویزا کانادا توسط شرکت نیلگام به شما عزیزان ارائه می‌گردد.

شما همچنین می‌توانید سایر خدمات ویزای کانادا از جمله سوپر ویزای کانادا و تبدیل ویزا توریستی به تحصیلی کانادا را نزد کارشناسان ما در گروه شرکت‌های نیلگام انجام دهید.

ویزای کشور ژاپن

اگر می‌خواهید برای مدت زمان کوتاهی به گشت و گذار در کشور خورشید و شکوفه‌های گیلاس یعنی ژاپن بپردازید، باید حتماً برای ورود به این کشور زیبا اقدام به دریافت ویزای توریستی ژاپن کنید. عموماً ویزا ژاپن به صورت الکترونیکی صادر می‌شود و نیازی به حضور فیزیکی متقاضی در محل کارگزاری و سفارت ژاپن نیست.

به طور معمول اعتبار ویزا توریستی ژاپن بین 7 تا 14 روز است و نمی‌توان از داخل این کشور برای تمدید آن اقدام کرد. شما این امکان را دارید تا تمامی مراحل وقت برای سفارت، آماده‌سازی انواع مدارک هویتی و مالی و درخواست گرفتن ویزا ژاپن را از طریق کارشناسان شرکت مهاجرتی نیلگام انجام دهید.

ویزای کشور استرالیا

یکی دیگر از کشورهای محبوب متقاضیان ایرانی برای مسافرت، کشور پیشرفته و زیبای استرالیا در قاره اقیانوسیه است که برای حضور در آن باید یکی از انواع ویزا استرالیا را دریافت نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات سایت مهاجرتی نیلگام، نسبت به نیاز خود برای هر یک از انواع متداول ویزا استرالیا از جمله ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای 188 (کارآفرینی و سرمایه‌گذاری) و یا ویزای کار 189 استرالیا اقدام نمایید.

کارشناسان مجرب نیلگام در تمامی مراحل گرفتن وقت برای سفارت، آماده‌سازی و ترجمه مدارک تا درخواست گرفتن ویزا استرالیا، انگشت نگاری و مصاحبه همراه شما بوده و راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند.

تنها کافی است تا برحسب نیاز خود از مشاوره نیلگام استفاده کنید تا بهترین گزینه‌ها برای گرفتن ویزا در اختیار شما قرار داده شود.

خدمات نیلگام سفر

Airplane

پیکاپ

نیلگام سالانه بیش از 35000 پیکاپ پاسپورت انجام می‌دهد. این مهم با پروازهای منظم هفتگی محقق می‌شود.

Passport

ویزا

با ما برای سخت‌ترین ویزاها اقدام کنید. دریافت انواع ویزای کانادا، شنگن، استرالیا، انگلستان و ژاپن…

Suitcase

اخذ اقامت

مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا و ترکیه تخصص ماست.

Map

اقامت کاری با جاب آفر

اخذ جاب آفر مناسب با شرایط شما از کارفرماهای معتبر برای مهاجرت کاری.

Calendar

پذیرش تحصیلی

ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه‌های دنیا توسط کارشناسان باتجربه تیم نیلگام مهاجر.

Hotel

وقت سفارت

دریافت نوبت از سفارتخانه‌های کشورهای مختلف از جمله امریکا و انگلیس را برای شما انجام می‌دهیم.