دریافت پذیرش تحصیلی با نیلگام سفر

همواره از ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی و مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرتی یاد می کنند. روشی که موجب حضور بلند مدت شما در کشوری خارجی و حتی اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی می شود.

انواع پذیرش تحصیلی


پذیرش تحصیلی

همواره از ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی و مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های مهاجرتی یاد می‌کنند. روشی که موجب حضور بلند مدت شما در کشوری خارجی و حتی اقامت دائم پس از فارغ‌التحصیلی می‌شود.

اما مهاجرت تحصیلی و موضوع اعزام دانشجو، همانند سفر توریستی نبوده و علاوه بر ویزا نیاز به تائیدیه و نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه دارد. مدرکی مهم و پیش نیاز اخذ ویزای تحصیلی که امکان دریافت آن به طور شخصی و یا از طریق یک شرکت تخصصی نظیر موسسه مهاجرتی نیلگام امکان‌پذیر است.

اعزام دانشجو

در حال حاضر مقاصد تحصیلی زیادی در سراسر دنیا آماده پذیرش دانشجویان بین‌المللی هستند و اخذ پذیرش تحصیلی در آن‌ها شامل شرایطی می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

پذیرش تحصیلی کانادا

معمولاً مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های کانادایی، یکی از اولویت‌های اصلی متقاضیان ایرانی و اعلام نیاز به مؤسسات اعزام دانشجو است. این بدین خاطر است که کانادا کشوری مهاجرپذیر، دو زبانه و پیشرفته در قاره آمریکا است که از سیستم آموزشی بسیار با کیفیت و اعتبار بالای مدارک دانشگاهی برخوردار است و امکان دریافت بورسیه و انجام کار دانشجویی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.

شما باید شهر، استان و دانشگاه مورد نظر خود در کانادا را انتخاب کرده و برای دریافت نامه پذیرش تحصیلی ، انواع مدارک درخواستی از جمله رسید پرداخت ادمیشن فی، توصیه‌نامه، انگیزه نامه، ترجمه مدارک تحصیلی، نامه تمکن مالی و مدرک زبان را برای دپارتمان پذیرش تحصیلی دانشگاه ارسال کنید.

در صورتی که از شرایط تحصیلی و مالی قابل قبولی برخوردار باشید و سایر فاکتورهای شما از جمله شرط سنی، گپ تحصیلی و ریزنمرات مورد تائید دانشگاه باشد، موفق به دریافت پذیرش تحصیلی شده و می‌توانید برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید.

پذیرش تحصیلی اروپا

در حال حاضر، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی مایل به تحصیل در اروپا و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های اروپایی هستند. برترین مقاصد تحصیلی اروپا به ترتیب اولویت شامل موارد زیر می‌شوند:

پذیرش تحصیلی آلمان

اگر تمایل به تحصیل کم هزینه و نسبتاً رایگان در دانشگاه‌های با کیفیت و ممتاز اروپا دارید، بهتر است به سراغ اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی دانشگاه‌های آلمان باشید. چون می‌توانید علاوه بر تجربه تحصیل کم هزینه، به کار دانشجویی پرداخته و با ویزای تحصیلی شینگن به سایر کشورهای این حوزه از جمله ایتالیا و اسپانیا سفر کنید.

این در حالی است که آلمان یک کشور اقتصادی و موفق بوده و از بازار کار پویایی برای بعد از فارغ‌التحصیلی و اشتغال شما برخوردار است.

پذیرش تحصیلی فرانسه

شرایط تحصیل در دانشگاه‌های دولتی فرانسه شباهت زیادی به آلمان داشته و اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی دانشگاه‌های این کشور، به شما امکان تحصیل رایگان و کم هزینه در فرانسه را می‌دهد.

فقط باید به این موضوع توجه داشته باشید که تنوع رشته‌های انگلیسی زبان در مقاطع کارشناسی دانشگاه‌های دولتی کم بوده و اغلب در مقاطع تحصیلی بالاتر، رشته‌های متنوعی به زبان انگلیسی ارائه می‌شود.

از این رو در اغلب موارد، شما ملزم به تحصیل به زبان بومی (فرانسوی) در دانشگاه‌های دولتی و کم هزینه این کشور هستید. برای همین، پیش از اقدام برای دریافت نامه پذیرش تحصیلی و ویزا دانشجویی به خوبی در مورد رشته‌ها و مقاطع تحصیلی در دسترس تحقیق کنید.

پذیرش تحصیلی سوئد

کشور سوئد یکی دیگر از مقاصد تحصیلی منتخب اروپا است که در حوزه شینگن قرار دارد و از دانشگاه‌های تراز اول و با کیفیتی برخوردار است. اما هزینه‌های تحصیل در دانشگاه‌های سوئد، بیشتر از مقاصدی نظیر آلمان و فرانسه است. اما شما می‌توانید با اپلای و ویزای دانشجویی از مقطع اولیه کارشناسی نیز دوره‌های تحصیلی خود را به زبان انگلیسی بگذرانید.

در صورتی که دارای رزومه تحصیلی درخشان و نمرات بالا باشید، می‌توانید در هنگام اقدام برای اپلای، برای بورسیه دانشگاهی و تحصیل کم هزینه در سوئد اقدام کنید.

پذیرش تحصیلی پرتغال

به طور معمول، شرایط دریافت پذیرش تحصیلی و ویزای دانشجویی اغلب کشورهای اروپایی حوزه شنگن، شباهت زیادی با یکدیگر دارند. برای تحصیل در پرتغال نیز شما ملزم به دریافت نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه و ویزای دانشجویی از سفارت پرتغال هستید. تحصیل در دانشگاه‌های پرتغال مستلزم پرداخت شهریه است و مقدار شهریه پرداختی بیشتر از دانشگاه‌های دولتی آلمان و فرانسه خواهد بود.

از این رو شما باید علاوه بر مدارک تحصیلی و هویتی، مدارک مالی موجهی نظیر نامه تمکن مالی را برای اثبات پوشش هزینه‌های تحصیلی و زندگی در پرتغال، به دانشگاه و سفارت این کشور ارائه کنید.

پذیرش تحصیلی در ترکیه

در نهایت نوبت به یکی دیگر از مقاصد محبوب تحصیلی در دنیا یعنی ترکیه می‌رسد. کشوری که در همسایگی ایران قرار گرفته و به دلیل روابط دوستانه بین دو کشور، الزامی به اخذ ویزای تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه نیست. از این رو شما می‌توانید تنها با ارسال مدارک اولیه به دانشگاه و دریافت نامه پذیرش تحصیلی ، به این کشور مهاجرت کرده و تحصیلات خود را شروع کنید.

خدمات نیلگام سفر

Airplane

پیکاپ

نیلگام سالانه بیش از 35000 پیکاپ پاسپورت انجام می‌دهد. این مهم با پروازهای منظم هفتگی محقق می‌شود.

Passport

ویزا

با ما برای سخت‌ترین ویزاها اقدام کنید. دریافت انواع ویزای کانادا، شنگن، استرالیا، انگلستان و ژاپن…

Suitcase

اخذ اقامت

مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در اروپا و ترکیه تخصص ماست.

Map

اقامت کاری با جاب آفر

اخذ جاب آفر مناسب با شرایط شما از کارفرماهای معتبر برای مهاجرت کاری.

Calendar

پذیرش تحصیلی

ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه‌های دنیا توسط کارشناسان باتجربه تیم نیلگام مهاجر.

Hotel

وقت سفارت

دریافت نوبت از سفارتخانه‌های کشورهای مختلف از جمله امریکا و انگلیس را برای شما انجام می‌دهیم.