ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

هر آنچه نیاز است در مورد ویزای استرالیا بدانید را در این صفحه مشاهده می کنید. در صورت نیاز به مشاوره اختصاصی می توانید با رزرو وقت مشاوره از راهنمایی های مشاوران تخصصی ما استفاده نمایید.
نوع خدمات ویزای توریستی و تحصیلی
اعتبار ویزا حداقل 14 روز
محل درخواست سفارت استرالیا
زمان رسیدگی حداکثر 33 روز
دسترسی سریع
معرفی
برای اخذ انواع ویزای استرالیا مانند ویزای توریستی استرالیا و ویزای تحصیلی استرالیا مجموعه نیلگام سفر در خدمت شما مسافران عزیز میباشد.

در حال حاضر مجموعه نیلگام خدمات ویزای توریستی و ویزای تحصیلی استرالیا را ارائه می‌کند.

ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

ویزای استرالیا دارای انواع مختلفی بوده و هرکدام بنا به صلاحدید سفارت استرالیا و قوانین دولت این کشور دارای مدت زمان اعتبار، هزینه و مشخصات خاص و متفاوتی است.

براساس اطلاعات وب‌سایت رسمی سفارت استرالیا ویزای این کشور دارای انواع متنوعی است، اما به طور کلی ویزاهای متداول و پرکاربرد استرالیا شامل ویزای تحصیلی Student Visa، ویزای کار و تعطیلات Work and Holiday Visa ، ویزای توریستی استرالیا Tourist Visa ، ویزای کارشناسی ارشد Post Graduate Visa ، ویزای اسپانسر Visa Sponsor و ویزای مهارت کاری Skilled Visa می‌شوند.

شما می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت سفارت این کشور و وی‌اف‌اس گلوبال برای دریافت هر یک از انواع ویزای استرالیا ویژه ایرانیان اقدام نموده و یا از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر، به پیگیری امور ویزای خود بپردازید.

از آنجایی که هر یک از انواع ویزای استرالیا دارای مشخصات و جزئیات متفاوتی هستند، قصد داریم تا در ادامه به توضیح هر یک از آن‌ها بپردازیم.

ویزای تحصیلی استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا به همراه اجازه کار پاره‌وقت دانشجویی در حین تحصیل را دارند. برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا شما باید در یک دوره آموزشی با حداقل مدت زمان 12هفته معادل 3ماه در استرالیا ثبت‌نام کنید.

ویزای صادرشده استرالیا در این حالت عموما مدت زمان آموزشی را به همراه زمانی اضافه برای تعطیلات پوشش می‌دهد. این موضوع کاملا بستگی به مدت زمان دوره آموزشی شما در استرالیا دارد. برای مثال، اگر دوره آموزشی شما در استرالیا 6ماهه باشد، مدت اعتبار ویزای تحصیلی شما در صورت صدور از طرف دولت استرالیا، 8ماهه خواهد بود.

این نوع از ویزا چنانچه برای گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه‌مدت در یک موسسه آموزشی در استرالیا باشد، محدودیت سنی و گپ تحصیلی نداشته و نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی برای دریافت آن نیست، اما چنانچه قصد داشته باشید برای دوره تحصیلی طولانی‌مدت دانشگاهی اقدام به دریافت ویزای تحصیلی استرالیا کنید، مطمئنا نداشتن گپ تحصیلی، ارائه مدرک زبان معتبر آیلتس و تافل، رزومه تحصیلی و سایر مدارک موردنیاز برای دریافت پذیرش تحصیلی دانشگاه و ویزای استرالیا لازم خواهد بود.

ویزای تحصیلی استرالیا از نوع کوتاه‌مدت بوده و بنابر دوره و مقطع تحصیلی شما در این کشور تا حداکثر اعتبار 5ساله صادر می‌شود و دانشجو می‌تواند در خلال تحصیل، در هر 2هفته 40 ساعت کار دانشجویی انجام دهد.

لازم به ذکر است که همسر و فرزندان زیر 18 سال دانشجو امکان همراهی متقاضی ادامه تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی را در کشور استرالیا خواهند داشت. هزینه ویزای تحصیلی استرالیا 620 دلار بوده و برای اعضای خانواده دانشجو هزینه‌ای جداگانه به همراه خواهد داشت.

هم‌چنین متقاضی دریافت ویزای تحصیلی استرالیا نیازمند پرداخت هزینه‌های چکاپ پزشکی، مدارک تائیدیه پلیس (سوءپیشینه) و بیومتریک، بیمه درمانی برای مدت زمان اقامت در استرالیا و ارائه مدارک آن به کنسولگری استرالیا (VFS global) خواهد بود.

عموما برای گذراندن دوره‌های زبان انگلیسی (ELICOS) در استرالیا ارائه مدرک زبان به سفارت مورد نیاز نخواهد بود، اما برای دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای نظیر (VET و یا TAFE ) و هم‌چنین مقاطع دانشگاهی، ارائه مدرک زبان تافل و یا آیلتس به دپارتمان پذیرش دانشگاه و سفارت استرالیا الزامی است.

ویزای کار استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا یکی از محبوب‌ترین ویزاهای این کشور در سراسر دنیاست، این بدین خاطر است که با در دست داشتن ویزای کار و تعطیلات شما مجاز به انجام کار و تحصیل برای مدت یکسال در استرالیا خواهید بود.

برای برخورداری از ویزای کار و تعطیلات استرالیا شما نیازمند شرایط زیر هستید:

 • میانگین سنی 18 تا 30 سال (برای برخی از کشورها تا 35 سال)
 • اثبات تمکن مالی و رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • نداشتن همراه (همسر و فرزند)
 • داشتن مدرک و مهارت مناسب زبان انگلیسی

البته باید به این نکته توجه کنید که تنها شهروندان کشورهای اسپانیا، پرتغال، جمهوری چک، اتریش، اسلوونی، مجارستان، لوکزامبورگ، لهستان، اسلوواکی، سن‌مارینو، ترکیه، آرژانتین، شیلی، پرو، اروگوئه، آمریکا، آلمان، بلژیک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، ایتالیا، هلند، بریتانیا، قبرس، ایرلند، سوئد و کانادا امکان دریافت این نوع از ویزای استرالیا را خواهند داشت.

متاسفانه ایرانیان با پاسپورت ایرانی امکان دریافت ویزای کار و تعطیلات استرالیا را ندارند.

تنها آن‌دسته از ایرانیانی که به نوعی دارای تابعیت و پاسپورت کشورهای دیگر نظیر ترکیه هستند، می‌توانند برای این نوع از ویزا اقدام کنند.

مدارک موردنیاز برای درخواست آنلاین و یا ایمیلی ویزای کار و تعطیلات استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

 • اصل و کپی تائید‌شده پاسپورت
 • 2 عکس پاسپورتی
 • کپی مدرک زبان انگلیسی
 • کپی آخرین مدرک تحصیلی
 • نامه حمایت و تائید از دولت استرالیا
 • فرم تکمیل‌شده 1028
 • کپی حساب بانکی با حداقل موجودی معادل 5000 دلار استرالیا
 • کپی و اصل بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رسید پرداخت هزینه 485 دلاری ویزا

شما می‌توانید با در دست داشتن این نوع از ویزا برای 1سال در استرالیا هرگونه شغلی داشته باشید و در صورتی که برای بیش از 3ماه در محدوده شمال استرالیا در یکی از انواع مشاغل مربوط به توریسم، مهمان‌داری، کشاورزی، جنگلداری و یا ماهیگیری مشغول به کار باشید، می‌توانید اعتبار ویزای خود را به 2سال افزایش دهید؛ هم‌چنین ویزای کار و تعطیلات استرالیا امکان تحصیل تا مدت زمان 4 ماه را برای شما فراهم خواهد کرد.

ویزای توریستی استرالیا

می‌توان گفت پردرخواست‌ترین ویزای استرالیا، ویزای توریستی این کشور است که برای اهداف گردشگری و کوتاه‌مدت صادر می‌شود. به طور کلی ویزای توریستی استرالیا دارای 2نوع است:

 • ویزای الکترونیکی کلاس 651 eVisitor که رایگان بوده و با اعتباری حداکثر 3ماهه صادر می‌شود.
 • ویزای توریستی کلاس 600 که بین 140 تا 1020 دلار استرالیا هزینه داشته و بنابر صلاحدید آفیسر پرونده با حداکثر اعتبار3، 6 و 12 ماه صادر می‌شود.

متقاضیان ایرانی تنها می‌توانند برای ویزای توریستی کلاس 600 استرالیا اقدام کنند و عموما با توجه به مدارک و برنامه سفر متقاضی ایرانی، ویزای توریستی استرالیا برای این افراد با اعتبار 14 روز تا 1ماه صادر می‌گردد.

ویزای توریستی استرالیا دارای دو نوع سینگل(یکبار ورود) و مولتی (چندبار ورود) است، اما از آنجایی که عموما سخت‌گیری بیشتری برای متقاضیان ایرانی دریافت این نوع از ویزا وجود دارد، معمولا ویزای توریستی استرالیا با حداقل اعتبار و به صورت سینگل برای فرد صادر می‌شود.

با در دست داشتن ویزای توریستی استرالیا شما به هیچ‌وجه اجازه کار در خاک این کشور را نداشته و تنها مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی کمتر از 3ماه هستید.

شما باید به صورت آنلاین برای درخواست این نوع از ویزا اقدام کنید. بر همین اساس، شما نیازمند ساخت حساب کاربری ImmiAccount ، پرکردن فرم مربوطه، پرداخت هزینه ویزا و پیوست مدارک موردنیاز سفارت هستید. هم‌چنین باید به هنگام درخواست ویزای توریستی استرالیا پاسپورت شما دارای حداقل 3ماه اعتبار باشد.

هزینه درخواست این نوع از ویزای استرالیا از خارج از خاک این کشور 145 دلار بوده و رسیدگی به آن بین 3هفته تا 1ماه کاری زمان ‌می‌برد. لازم به ذکر است که هزینه درخواست ویزای توریستی استرالیا از داخل این کشور معادل 365 دلار است و استفاده از آن برای متقاضیان ایرانیان مجاز نیست.

ویزای توریستی فامیلی

ویزای توریستی فامیلی استرالیا Sponsored family stream برای دیدار اقوام و یا دوستان بوده و نیازمند دریافت دعوت‌نامه‌ای معتبر از یک شهروند و یا فرد دارای اقامت دائم در استرالیا است. در این روش فرد دعوت‌کننده باید مبلغی (بین 5000 تا15000 دلار) را تحت عنوان تضمین و پوشش هزینه‌های احتمالی مسافر نزد دولت استرالیا به امانت بگذارد و با خروج مسافر از خاک استرالیا، فرد دعوت‌کننده امکان برداشت مبلغ تضمین را خواهد داشت.

هزینه این نوع از ویزای استرالیا 145 دلار بوده و فرد با در دست داشتن آن امکان بازدید اقوام و دوستان و گردش در استرالیا را تا مدت زمان اعتبار ویزا (حداقل 2هفته و حداکثر 12ماه) خواهد داشت.

انجام خدمات پزشکی و یا کاری و تجاری با این نوع از ویزا امکان‌پذیر نبوده و فرد به غیر از موارد مجاز ذکر‌شده، تنها امکان ثبت‌نام و شرکت در یک دوره آموزشی حداکثر 3ماهه در استرالیا را خواهد داشت.

هم‌چنین بنابر تبصره 8503 و 8531، دارنده ویزای توریستی استرالیا امکان تمدید این نوع از ویزا را در خاک استرالیا نداشته و باید برای اجتناب از رویارویی با جرایم نقدی و غیرنقدی هم‌چون ریجکت ویزا و قرارگیری در بلک‌لیست، پیش از اتمام اعتبار ویزا از استرالیا خارج شود.

ویزای توریستی کاری-بیزینس

ویزای توریستی کاری-بیزینس استرالیاBusiness visitor stream  برای اهداف کاری نظیر حضور در کنفرانس علمی، شرکت در مصاحبه کاری، انعقاد قرارداد تجاری و مواردی از این قبیل صادر می‌شود.

مدت اعتبار این نوع از ویزا بنا بر پرونده و درخواست شما و هم‌چنین صلاحدید آفیسر پرونده بین 1 تا 12 ماه خواهد بود. چنان‌چه ویزای توریستی بیزینس متقاضی به صورت مولتی صادر شود، فرد مجاز به اقامت تا حداکثر 3ماه در هربار ورود به استرالیا خواهد بود.

شما با در دست داشتن این نوع از ویزای استرالیا امکان انجام کار، فروش محصول و یا خدمات و یا ارائه خدمات به سازمان و یا شرکتی را در استرالیا نخواهید داشت. هم‌چنین در صورت شرکت در کنفرانس، سمینار و یا نمایشگاه، امکان دریافت هیچ‌گونه مبلغی را در قبال آن ندارید. هزینه درخواست این نوع از ویزا 145 دلار بوده و پیگیری امور آن از خارج از خاک استرالیا انجام‌پذیر است.

ویزای موقت فارغ‌التحصیلی استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا با نامsubclass 485  Temporary Graduate Visa ویزای کار برای تمام دانشجویانی است که حداقل دوره 2ساله تحصیل در مهارت‎های مرتبط با شغل‌های موردنیاز در استرالیا را گذرانده باشند (که به عنوان لیست مهارت استرالیایی شناخته می‌شود).

مدت اعتبار این ویزا بنابر بر شرایط متقاضی دریافت آن بین 18ماه تا 4سال صادر می‌شود و پیش‌درآمدی برای دریافت حمایت مالی و یا به اصطلاح اسپانسر ویزا است. شما می‌توانید با دریافت این نوع از ویزا به صورت قانونی یک حرفه شغلی را در استرالیا شروع کرده و از همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال خود تا مدت زمان اعتبار ویزا بهره‌مند شوید.

این ویزا تنها مختص افرادی است که از قبل در خاک کشور استرالیا ویزای تحصیلی دریافت کرده‌ و به تحصیل پرداخته‌اند. هزینه درخواست این نوع از ویزای استرالیا 1535 دلار بوده و محدودیتی برای هیچ یک از ملیت‌ها ندارد.

بر همین اساس، در صورتی که در هر یک از مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا در خاک استرالیا تحصیل کرده باشید، ویزای استرالیا داشته باشید و بیش از 6ماه از زمان فارغ‌التحصیلی شما نگذشته باشد، می‌توانید برای این نوع از ویزا اقدام کنید.

ویزای اسپانسر استرالیا

این نوع ویزا که به نام‌های ویزای اسپانسرشیپ و یا Sponsor Visa معروف است نوعی از ویزای کار بوده و دستیابی به آن در صورتی که از خارج از خاک استرالیا باشید، بسیار سخت است.

برای صدور این نوع ویزا، یک شرکت استرالیایی باید به عنوان کارفرما علاقه خود به استخدام و حضور شما در خاک استرالیا را نشان دهد و از آن مهم‌تر، توان اثبات این موضوع را به دولت و سفارت استرالیا داشته باشد که چرا استخدام یک نیروی کار خارجی به جای نیروی کار بومی برای شرکت موردنظر ضرورت دارد.

ویزای اسپانسر استرالیا دارای اعتباری 3 تا 4ساله بوده و به شرط داشتن حداقل حقوق سالانه 50.000 دلار متقاضی در استرالیا، امکان بسط و توسعه آن به تمام اعضای خانواده وی وجود دارد.

هزینه درخواست این نوع از ویزا 420 دلار بوده و وجود دعوتنامه و درخواست معتبر شرکت استرالیایی در پرونده به همراه مدارک اثبات مهارت و سوابق کاری و مدرک زبان General آیلتس الزامی خواهد بود.

ویزای مهارت کاری استرالیا

این نوع از ویزای استرالیا مناسب آن دسته از متقاضیانی است که دارای تخصص و مهارت کاری مورد درخواست دولت استرالیا نظیر مشاغل امنیت شبکه، متخصص امور مالی، وکیل و حقوق‌دان با تجربه کاری، مهندس ساخت و ساز و متخصص بازاریابی دیجیتال باشد.

سنجش صلاحیت شما به عنوان نیروی کار متخصص و دارای مهارت کاری موردنیاز دولت استرالیا توسط نمایندگان تعیین‌شده سفارت این کشور انجام می‌گیرد. از این رو شما باید با رجوع به وب‌سایت سفارت استرالیا و مکاتبه با نمایندگی‌ها و یا موسسات مهاجرتی ارائه‌دهنده این خدمات از مدارک موردنیاز، پروسه پیگیری، سیستم امتیازبندی و سایر موارد لازم مطلع گردید.

حداقل شرایط لازم برای درخواست این نوع از ویزای استرالیا به شرح زیر است:

 • متقاضی زیر 45 سال باشد
 • در هر یک از مهارت‌های زبان انگلیسی آیلتس عمومی دارای نمرات 6 تا 9 باشد
 • تخصص و مهارت وی جزو لیست اعلام‌شده مهارت‌های موردنیاز دولت استرالیا باشد
 • واجد شرایط قوانین نمایندگان مجاز سفارت استرالیا برای دریافت اعتبار حرفه‌ای و یا همان professional validation باشد

هزینه این نوع ویزای استرالیا 3.755 دلار بوده و متقاضی می‌تواند از طریق مراجعه به وبسایت سفارت و بخش SkillSelect ، برای ویزای مهارت کاری استرالیا اقدام نماید.

مدارک ویزای استرالیا

به طور کلی بنابر نوع ویزای درخواستی، مدارک موردنیاز سفارت استرالیا متغیر است اما با این حال انواع متداول مدارک مورد نیاز ویزا استرالیا شامل موارد زیر می‌شود:

 • فرم درخواست ویزای تکمیل‌شده (هم‌چون فرم‌های 1415، 1418 و 1419)
 • ارائه کپی پاسپورت جدید و قدیم
 • دوقطعه عکس پاسپورت با پس‌زمینه سفید
 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه رسمی و مهر وزارت امور خارجه و دادگستری
 • پرینت حساب بانکی 3ماه اخیر
 • ترجمه رسمی فیش حقوقی، سوابق کاری و مدارک بیمه و سایر موارد نظیر کد مالیاتی، جواز کار و یا شماره ثبت شرکت در صورت وجود
 • ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار یا تحصیل
 • دعوت‌نامه در صورت وجود
 • نامه تمکن مالی
 • برنامه سفر
 • پیوست پرداخت اینترنتی و کردیتی هزینه ویزا
 • ارائه سوءپیشینه جدید
 • مدارک چکاپ پزشکی از کلینیک‌های تائید‌شده توسط سفارت
 • اطلاعات بیومتریک
 • رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما مطابق با برنامه سفر
 • ارائه اطلاعات و آدرس فرد دعوت‌کننده در صورت وجود
 • سند ازدواج در صورت تاهل

شما هم‌چنین می‌توانید با توجه به تنوع بالای انواع ویزای استرالیا و جزئیات متفاوت مدارک موردنیاز هر یک از آن‌ها، با گروه شرکت‌های نیلگام در تماس بوده و از راهنمایی و مشاوره رایگان و انواع خدمات تخصصی توریستی و تحصیلی این مجموعه بهره‌مند شوید.

مشاوره رایگان اخذ ویزای استرالیا۰۲۱-۷۵۲۳۷

هزینه ویزای استرالیا

نوع ویزا همکار مسافر
ثبت نام ویزای توریستی استرالیا 450 دلار 500 دلار
ثبت نام ویزای دانشجویی استرالیا 890 دلار 990 دلار

سوالات متداول ویزای استرالیا

برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا، طول دوره آموزشی حداقل باید چقدر باشد؟
دوره آموزشی باید حداقل 12 هفته و معادل 3 ماه باشد.
حداکثر اعتبار ویزای تحصیلی استرالیا چقدر است؟
بنابر شرایط دانشجو، رشته تحصیلی و مقطع آموزشی، ویزای تحصیلی استرالیا با حداکثر 5 سال اعتبار صادر می شود.
آیا امکان اقدام برای ویزای کار و تعطیلات استرالیا برای شهروندان ایرانی وجود دارد؟
خیر، تنها متقاضیان برخی از کشورهای واجد شرایط نظیر ترکیه امکان درخواست این نوع از ویزا را دارند.
آیا می توان با ویزای تحصیلی استرالیا کار کرد؟
بله. شما این امکان را دارید تا برای 20 ساعت در هفته به کار دانشجویی مشغول شوید.
آیا امکان درخواست ویزای همراه دانشجو وجود دارد؟
بله. همسر و فرزندان زیر 18 سال دانشجوی دارنده ویزای تحصیلی می توانند برای ویزای همراه اقدام کنند.
چه کلاسی از ویزای توریستی استرالیا مناسب متقاضیان ایرانی است؟
ویزای توریستی کلاس 600 استرالیا
ویزای موقت فارغ التحصیلی استرالیا مناسب چه افرادی است؟
متقاضیانی که طی کمتر از 6 ماه گذشته در یک مقطع دانشگاهی در استرالیا فارغ التحصیل شده اند.
آیا برای انواع ویزای استرالیا از داخل ایران می توان اقدام کرد؟
بله. شما می توانید به صورت اینترنتی و با استفاده از وبسایت دولتی استرالیا و یا کارگزاری وی اف اس امور ویزای خود را پیگیری کنید.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه اخذ ویزا و یا دریافت اقامت می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. کارشناسان ما در اسرع وقت به شما جواب خواهند داد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد
دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 131
)
3.92/5
محمد
7 دی 1399
با سلام برادر بنده مقیم استرالیا میباشد و قرار است که برای بنده ویزا بفرستد البته بنده متاهل و 54 سال سن دارم و ویزای فقط برای خودم میباشد . ایا در استرالیا این ویزا را میتوان بعد از اتمام دوباره تمدید کرد و اینکه برای خروج از ایران چه نوع وثیقه ای باید گذاشته شود متشکرم
مشاور نیلگام
7 دی 1399
سلام وقتتون بخیر ، دوست عزیز برای استرالیا فقط به صورت توریستی در خدمت شما هستیم و در حال حاضر نیز امکان اخذ این نوع ویزا وجود ندارد .
پارسا هاشمی
15 آذر 1399
با عرض سلام. برای فارغ التحصیل رشته داروسازی در ایران پس از ارائه مستندات و پاس کردن امتحانات تطبیق مدرک داروسازی (caps) در یکی از کشور های اطراف ایران و جهت دریافت ویزا برای گذراندن دوره اینترنشیپ 1 ساله در استرالیا و سپس آغاز به کار و زندگی در استرالیا چه نوع ویزایی باید اخذ کرد و شرایطش چیست؟
مشاور نیلگام
15 آذر 1399
سلام وقت بخیر ، در حال حاضر پذیرش تحصیلی استرالیا فعالیت نداریم ، جهت پذیرش کانادا ، قبرس ، ترکیه و سوئد در خدمتتون هستیم .
م.یوسفی
9 آذر 1399
سلام خسته نباشید. برای دریافت ویزای توریستی استرالیا چه مواردی لازم هست؟ مدرک زبان لازمه؟
مشاور نیلگام
9 آذر 1399
سلام وقت بخیر ، مدارک مورد نیاز در سایت ثبت شده ، برای اخذ ویزای توریستی استرالیا نیازی به داشتن مدرک زبان نیست و همچنین در حال حاضر سفارت استرالیا ویزای توریستی صادر نمیکند .
سهيل بنايي
10 بهمن 1398
سلام وقت بخیر برای ثبت نام ویزای داما کجا باید اقدام کنید خودتون انجام میدید؟من اقامت ترکیه را دارم و ترکیه هستم فعلا
مشاور نیلگام
12 بهمن 1398
سلام متاسفانه در این زمینه خدماتی نداریم . برای استرالیا فقط توریستی و در صورت داشتن پذیرش برای ویزای تحصیلی در خدمتیم . سپاس
پ تیموری
21 دی 1398
سلام وقت بخیر خانمی ۴۱ ساله هستم دیپلم ادبیات و دارای مدرک فنی حرفه ای قالیبافی هستم یک دختر ۱۱ ساله دارم سرمایه چندانی برای سرمایگذاری ندارم پیشنهاد شما برای اقامت استرالیا چیست ؟ ممنون
Admin
21 دی 1398
سلام وقت بخیر ،برای استرالیا به صورت توریستی در خدمتتون هستیم .