پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

کشورهای کانادا و امریکا در ایران سفارت فعال ندارند و متقاضیان ویزای این دو کشور برای انجام مصاحبه یا انگشت‌نگاری باید به یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنند. خدمات پیکاپ پاسپورت برای عدم سفر مجدد به این کشورها جهت الصاق ویزا در پاسپورت و صرفه‌جویی در هزینه و وقت متقاضی انجام می‌شود.

نوع خدمات غیرحضوری
مدت زمان حداقل 2 هفته
نوع ویزا آمریکا، کانادا و انگلیس
مزیت دریافت ویزا بدون نیاز به سفر
پرواز های منظم هفتگی

پرواز های منظم هفتگی

3 پرواز به ترکیه،1پرواز به ارمنستان و 1 پرواز به امارات

دفاتر برون‌مرزی اختصاصی

دفاتر برون‌مرزی اختصاصی

استانبول، آنکارا، دبی و ایروان

امنیت تضمین شده

امنیت تضمین شده

با تایید و نظارت پلیس مهاجرت و گذرنامه

پیکاپ در محل رایگان

پیکاپ در محل رایگان

ویژه متقاضیان ساکن تهران

استعلام وضعیت سریع

استعلام وضعیت سریع

پیگیری آنلاین و هدفمند در روزهای هفته

تنوع کشورها

تنوع کشورها

پیکاپ پاسپورت کانادا، آمریکا و انگلیس

دسترسی سریع

معرفی

پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی گفته می‌شود. اگرچه حضور شما برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور برای الصاق ویزا نیست. در نتیجه خیلی از متقاضیان با توجه به وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به فرد دیگری بدهند تا به عنوان نماینده، کارهای آن‌ها را انجام دهد.

پیکاپ ویزا چیست؟

به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی (پیکاپ ویزا) گفته می‌شود. با اینکه حضور فرد برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است، ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور شما در سفارت برای پیوست برچسب ویزا نخواهد بود.

در نتیجه، تعداد زیادی از متقاضیان با در نظر گرفتن وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به یک موسسه مهاجرتی معتبر بدهند تا به عنوان نماینده قانونی، کارهای آن‌ها را انجام دهد.

به بیانی دیگر، زمانی که جواب قبولی درخواست ویزا از طریق ایمیل به دست متقاضی می‌رسد، فرد ایرانی ملزم است به دلیل بسته بودن شعبه سفارت در ایران، یک بلیط پرواز رفت و برگشت وهتل را برای کشور واسط خریداری کرده و با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مورد نظر مراجعه نماید تا در نهایت برچسب ویزا به گذرنامه وی پیوست شود.

اما با پیدایش خدمات پیکاپ ویزا، دیگر نیازی به این کارها نبوده و می‌توان با صرف زمان و هزینه بسیار کمتر، برچسب ویزا و پاسپورت را در داخل ایران تحویل گرفت!

پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت خدمتی است که برای برخی از کشورهای خاص و معتبر نظیر آمریکا، انگلیس و کانادا در ایران کاربرد داشته و موجب سرعت‌بخشی به امور مهاجرتی شما می‌شود. یعنی اگر نیاز به ویزای شنگن کشورهای اروپایی از داخل ایران داشته باشید، به دلیل فعالیت سفارت این کشورها در ایران نیازی به استفاده از پیکاپ ویزا ندارید و یا می‌توانید از سرویس VIP اغلب کارگزاری‌های خدمات ویزا از جمله وی اف اس گلوبال و یا ویزامتریک استفاده کنید؛ اما این موضوع برای ویزای کشورهایی مثل آمریکا یا کانادا که دارای سفارت فعال در ایران نیستد کاملاً متفاوت است!

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

مراحل درخواست از این قرار است که فرد می‌تواند برای مثال از خدمات پیکاپ ویزای موسسه مهاجرتی نیلگام استفاده کرده و با عقد قرارداد و تعیین نماینده قانونی، پرینت ایمیل جواب سفارت و اصل پاسپورت را در اختیار نماینده گذاشته و در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه یعنی دریافت ویزا و پاسپورت در داخل ایران (بدون نیاز به سفر و اقامت در کشور واسط) دست پیدا کند.
ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت است و هر موسسه مهاجرتی قادر به انجام آن نیست؛ چون در حالت عادی به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و صاحبان پاسپورت‌ها را نیز با مشکلاتی مواجه می‌سازد.

(خوشبختانه موسسه مهاجرتی نیلگام از این مجوز برخوردار بوده و می‌تواند خدمات موثر و کارآمدی را در ارتباط با پیکاپ ویزا ارائه دهد. در این مرحله کارشناسان بخش پیکاپ مجموعه نیلگام موظف به بررسی دقیق مدارک و هم‌چنین اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هستند.)

مراحل بعدی این پروسه کاملاً بر عهده شرکت بوده و در اولین فرصت مناسب، نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به شهر مورد نظر متقاضی اقدام می‌شود.

اخیراً موسسه مهاجرتی نیلگام پروازهای اختصاصی خود برای خدمات پیکاپ ویزا در کشور ترکیه را به 3 پرواز منظم در هفته افزایش داده تا از این طریق موجب تسریع روند پیکاپ ویزا از کشور مقصد شده و با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، گذرنامه و ویزا را در اختیار متقاضی در داخل ایران قرار دهد.

پیکاپ ویزای کانادا

دپارتمان پیکاپ ویزای موسسه مهاجرتی نیلگام با بهره‌مندی از یک تیم اجرایی متخصص و مجرب و داشتن چندین دفتر و کارگزاری برون‌مرزی، برترین خدمات پیکاپ ویزای کانادا را به متقاضیان ایرانی ارائه می‌نماید. این در حالی است که انجام صفر تا صد انواع ویزای کانادا یکی از خدمات اصلی این موسسه به شمار می‌آید و مکمل بسیار خوبی برای پیکاپ ویزا و انجام کامل پروسه سفر و یا مهاجرت محسوب می‌شود.

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

در روند پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان دپارتمان پیکاپ نیلگام پاسپورت متقاضی را  از طریق پروازهای اختصاصی پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، گذرنامه مهرخورده و دارای ویزا را با اولین پرواز به تهران (یا سایر شهرها) بازمی‌گردانند تا تحویل متقاضی گردد.

با اینکه نمی‌توان زمان دقیقی برای ارائه خدمات پیکاپ تعیین نمود، ولی با توجه به انجام صفر تا صد مراحل کار و داشتن 3 پرواز منظم در هفته، موسسه مهاجرتی نیلگام سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسپورت در کشور ارائه می‌دهد.

پیکاپ ویزای کانادا از کشور ترکیه در 2 شهر اصلی استانبول و آنکارا (به درخواست مشتری) انجام می‌گیرد و با انجام امور اداری توسط سفارت کانادا در کشور واسط، گذرنامه دارای مهر و ویزا در اسرع وقت در داخل ایران به شما تحویل داده می‌شود.

مدارک پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

با توجه به نوع ویزای کانادا (ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی) مدارک موردنیاز پیکاپ ویزای کانادا دارای تفاوت‌هایی به شرح زیر است:

ویزای مهاجرتی:

 • پاسپورت معتبر و دارای امضا
 • پرینت ایمیل سفارت
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
 • فرم وکالت

ویزای غیر مهاجرتی:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت معتبر و دارای امضا
 • رسید انگشت نگاری VAC
 • فرم وکالت

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه به لینک زیر مراجعه نمایید:

وکالت نامه پیکاپ ویزا کانادا

وکالت نامه پیکاپ ویزا کانادا (برای افراد زیر 18 سال)

پیکاپ ویزای کانادا- نیلگام

پیکاپ ویزا آمریکا

به دلیل عدم فعالیت سفارت آمریکا در ایران، متقاضیان اخذ ویزای این کشور ملزم هستند تا برای انجام اموری نظیر انگشت نگاری بیومتریک و یا مصاحبه به یکی از سفارت‌های فعال ایالات متحده آمریکا در سایر کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه نمایند.

برهمین اساس، موسسه مهاجرتی نیلگام خدمات پیکاپ ویزای آمریکا خود را معطوف به این 3 کشور کرده است. شما همچنین این امکان را دارید تا برای رزرو وقت سفارت آمریکا از مجموعه نیلگام کمک بگیرید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

در حال حاضر برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه 3 پرواز اختصاصی در طول هفته برای این مهم در نظر گرفته شده است.

بعد از طی کردن مراحل اصلی مثل اپلای ویزا، رزرو وقت سفارت آمریکا، انگشت نگاری و عکس بیومتریک، در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت شده باشد، نوبت به استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه می‌رسد.

در این مرحله، ما گذرنامه معتبر و دارای مهر شما را به سفارت آمریکا در ترکیه (استانبول) ارسال کرده و بعد از سپری شدن مراحل اداری در کنسلوگری آمریکا در ترکیه، با اولین پرواز اختصاصی پاسپورت دارای مهر و برچسب ویزا را در داخل ایران به شما تحویل می‌دهیم. به طور معمول این پروسه 2 هفته کاری زمان می‌برد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

 • پاسپورت معتبر
 • وکالت‌نامه محضری
 • شناسنامه متقاضی
 • حساب کاربری و رمز عبور اکانت ویزای متقاضی

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از امارات، از طریق شهر دبی انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات، ما به طور هفتگی پاسپورت‌های شما را از طریق پرواز بین‌المللی ارسال می‌کنیم.

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور امارات نیز همانند ارمنستان و ترکیه بوده و با پروازهای منظم هفتگی شرکت نیلگام انجام می‌شود که به طور معمول حداقل 2هفته کاری زمان می‌برد.

معمولاً گذرنامه شما طی ۳ تا ۴ روز به EMPost آمریکا تحویل داده می‌شود. سپس برای حدوداً دو هفته انجام سایر کارهای اداری توسط سفارت آمریکا طول خواهد کشید و در نهایت پاسپورت دارای برچسب ویزا توسط پست برگشت داده شده و از طریق نیلگام به شما تحویل داده شود.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

 • پاسپورت معتبر دارای امضا
 • حساب کاربری و رمز عبور اکانت ویزای متقاضی
 • وکالت‌نامه
 • برگه Case Number
 • تعهد پست (که توسط نیلگام تهیه می‌شود)

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ارمنستان نیز همانند امارات و ترکیه بوده و با پروازهای منظم هفتگی شرکت نیلگام انجام می‌شود که به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می‌برد.

در برخی مواقع ممکن است پروسه پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان زمان بیشتری ببرد، اما در حالت کلی با انجام امور اداری در سفارت آمریکا، گذرنامه دارای مهر و ویزا دریافت شده و با سرویس پیکاپ موسسه مهاجرتی نیلگام به دست شما در ایران می‌رسد.

مدارک پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 • پاسپورت معتبر متقاضی
 • حساب کاربری و رمز عبور اکانت ویزای متقاضی

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

به طور معمول نمی‌توان بازه زمانی دقیقی برای پیکاپ ویزای آمریکا از کشور واسط تعیین کرد، اما معمولاً با در نظر گرفتن امور اداری سفارت و روند پیوست برچسب ویزا، مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزا چیزی در حدود 10 روز تا حداکثر 3 هفته طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای آمریکا نیلگام

پیکاپ ویزای انگلیس

به دلیل نیمه‌تعطیل بودن سفارت انگلیس در تهران، بسیاری از هموطنان ما مجبور می‌شوند برای انگشت نگاری و مصاحبه ویزای انگلیس به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنند. به همین دلیل، با قبولی درخواست ویزا، فرد ملزم به مراجعه مجدد به سفارت انگلیس در کشور واسط و پیوست برچسب ویزا به گذرنامه است.

در حال حاضر، خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در موسسه مهاجرتی نیلگام با هدف صرف هزینه کمتر، سرعت بیشتر و راحتی مسافرین در 2 کشور ترکیه و امارات انجام می‌شود تا متقاضی بتواند بدون نیاز به صرف زمان و هزینه مضاعف و سفر مجدد به کشور واسط، گذرنامه و ویزای انگلیس را در داخل ایران تحویل بگیرد.

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به صورت یک‌طرفه یا دوطرفه انجام می‌شود. پیکاپ ویزای یک‌طرفه به حالتی گفته می‌شود که پاسپورت فرد در سفارتخانه باقی مانده و وی با برگه عبور به ایران باز می‌گردد اما در پیکاپ دوطرفه، پاسپورت فرد باید از ایران ارسال شده و پاسخ به صورت غیرحضوری دریافت شود.

برای ارائه خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه، ما مدارک شما را ارسال کرده و پس از انجام امور اداری توسط کنسولگری انگلیس، گذرنامه را به شما تحویل دهیم. به طور معمول، پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک پیکاپ یک طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

 • کپی صفحه ی اول پاسپورت
 • اصل رسید سفارت
 • اصل وکالت نامه
 • ایمیل سفارت (با عنوان ready for collection)

مدارک پیکاپ دو طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

 • پاسپورت معتبر
 • اصل رسید سفارت
 • اصل وکالت نامه
 • ایمیل سفارت (با عنوان Passport resubmission)

جهت دانلود فرم وکالت پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

وکالت نامه پیکاپ ویزا انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

در خدمات پیکاپ ویزای انگلیس از امارات، پاسپورت‌ها به صورت روزانه از طریق پست به دبی ارسال می‌شوند.

از این رو، گذرنامه شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت انگلیس تحویل داده می‌شود و پس انجام کارهای اداری، پاسپورت در اولین فرصت به شما در داخل ایران تحویل می‌گردد. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولاً این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

هم‌چنین شما این امکان را دارید تا در صورت تمایل از خدمات وقت سفارت انگلیس موسسه مهاجرتی نیلگام نیز استفاده کنید.

مدارک پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

 • پاسپورت معتبر و دارای امضای متقاضی
 • ایمیل سفارت
 • وکالت‌نامه
 • اصل رسید واریز وجه سفارت

پیکاپ ویزای انگلیس - نیلگام

پیگیری پیکاپ ویزا

پیگیری پیکاپ ویزا در مجموعه نیلگام به سهولت قابل انجام است. تنها کافیست تا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی نیلگام تماس گرفته و کد ملی و شماره قرارداد خود را ارائه نمایید تا شما را در جریان آخرین تغییرات وضعیت پیکاپ ویزا و پاسپورت تان قرار دهیم.

البته کارشناسان دپارتمان پیکاپ ویزای این موسسه نیز به طور مستمر شما را از طریق پیامک در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار داده و در صورت آماده بودن گذرنامه و ویزای پیوست شده، سریعاً آن را برای شما ارسال خواهند کرد.

چرا پیکاپ پاسپورت نیلگام؟

در حال حاضر چندین شرکت و آژانس مسافرتی در کشور خدمات پیکاپ ویزا را به متقاضیان ارائه می‌دهند. اما از آن‌جایی که خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است و فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در این روند، نقشی حیاتی دارد انتخاب بهترین مجموعه برای انجام کار، تصمیمی مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

به بیان دیگر، این‌ که پاسپورت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت محل انگشت‌نگاری رسیده و پس از الصاق برچسب ویزا با امنیت کامل در تهران تحویل متقاضی گردد، بدون شک مهم‌ترین اولویت برای ارائه خدمات پیکاپ ویزا است.

از این رو بد نیست تا در ادامه با برخی از ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت موسسه مهاجرتی نیلگام آشنا شوید:

 • سرعت عالی خدمات (پاسپورت‌ها به فاصله کمتر از یک روز به سفارت آنکارا ارسال می‌شوند و پس از طی شدن مراحل اداری، با کمترین تاخیر در تهران تحویل می‌گردند.)
 • دقت بالا
 • امنیت (به دلیل وجود دفاتر و کارگزاران برون مرزی، تا کنون موردی مبنی بر مفقودشدن پاسپورت متقاضی مربوط به نیلگام وجود نداشته است)
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته

موسسه مهاجرتی نیلگام با نام قبلی ایران‌آنکارا سال‌ها تجربه حرفه‌ای و موفق ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت را در اختیار داشته و ارائه سریع‌ترین و امن‌ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور را افتخار خود می‌داند.

در یک جمع‌بندی کلی، خدمات پیکاپ پاسپورت نیلگام شامل موارد زیر می‌شود:

 • پروازهای اختصاصی و هفتگی
 • سامانه آنلاین پیگیری پیکاپ ویزا
 • اطلاع رسانی ۲۴ ساعته
 • دفاتر برون مرزی اختصاصی (دفتر و رابط سفارت)
 • سریع ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور
 • امن ترین خدمات پیکاپ ویزای کشور

لیست قیمت هزینه‌های پیکاپ

نو ع سرویس قیمت مسافر   قیمت آژانس  
کانادا از استانبول و آنکارا 1,100,000 تومان 990,000 تومان
آمریکا از ابوظبی 370 درهم 350 درهم
آمریکا از دبی 1,800,000 تومان 1,600,000 تومان
آمریکا از ایروان 1,250,000 تومان 1,100,000 تومان
آمریکا از آنکارا 170 USD 150 USD
انگلیس از استانبول 150 USD 130 USD
تمدید و صدور پاسپورت کانادایی 170 USD 150 USD

 

سوالات متداول پیکاپ ویزا

مزیت اصلی استفاده از پیکاپ ویزا چیست؟
نبود نیاز به حضور مجدد و سفر فرد به کشور واسطی نظیر ترکیه برای دریافت ویزای صادر شده
خدمات پیکاپ ویزا برای چه کشورهایی ارائه می شود؟
برای ویزای کانادا، انگلیس و آمریکا
آیا برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا نیلگام، تنها تکمیل فرم وکالت کفایت می کند؟
خیر، بنابر نوع ویزای متقاضی به مواردی همچون پاسپورت، ایمیل سفارت و رسید انگشت نگاری فرد نیاز خواهد بود.
آیا خدمات پیکاپ ویزای نیلگام تنها به صورت تکی ارائه می شود؟
خیر، بنابر خواسته مشتری، امکان ارائه خدمات و پیگیری گروهی جواب پیکاپ ویزا نیز وجود دارد.
سایر مزیت های پیکاپ ویزا چیست؟
• نبود نیاز به حضور مجدد در کشور ثانویه • صرفه جویی در زمان و هزینه • پیگیری سریع تر امور ویزا
مطالعه مطالب زیر نیز می تواند برای شما مفید باشد
دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.
ثبت نظر
( 199
)
3.68/5
مهرسا
20 اسفند 1401
سلام وقتتون بخیر، آیا پیکاپ ویزای امریکا از گرجستان هم انجام میدهید؟
مشاور نیلگام
21 اسفند 1401
با سلام و احترام. خیر. برای پیکاپ کشورهای همسایه در خدمت شما هستیم.
فريده
18 اسفند 1401
سلام وقت بخير من پاسپورتم رو امروز براي پيكاپ ويزا كانادا از طريق پست هماور فرستادم واستون، گفتن شنبه ٢٠ اسفند ميرسه دست شما خودتون باهام تماس ميگيرين براي هماهنگي هاي واريز و غيره؟ يه سوال ديگه هم داشتم اگه پاسپورت تو تعطيلات عيد يعني ١ تا ٥ فروردين آماده بشه ارسال ميشه به ايران يا ميمونه واسه بعد تعطيلات؟؟ شرايط پيكاپ اورژانسي تون رو هم دوس دارم بدونم
مشاور نیلگام
21 اسفند 1401
با سلام و احترام. تمامی مراحل از طریق اس‌ام‌اس به شما ارسال می‌شود. لزومی برای تسویه در اول کار نیست. برگشت پاسپورت از تاریخ ششم فروردین ماه سال آینده انجام می‌‎شود.
علی بابری
16 اسفند 1401
با سلام میخوام بدون شرایط ارجنت پیکاپتون چطوریه؟ اگر کسی پاس تحویل داده باشه میشه ارجنت کنه ما نزدیک به سه ماه پاس تحویل دادیم هنوز نیومده
مشاور نیلگام
21 اسفند 1401
با سلام و احترام. پیکاپ پاسپورت سه روز در هفته به‌صورت رفت‌وبرگشت انجام می‌شود. به محض آماده شدن آن و تحویل سفارت بلافاصله با پرواز برگشت پاسپورت به دست شما خواهد رسید. پس از تحویل امکان ارجنت کردن وجود ندارد.
شهروز مومني
16 اسفند 1401
ما الان دو ماهه پاسپورتهامون بر نگشته بارها هم ايميل زديم جوابي بهمون ندادن الان در سايتتون ديدم كه ابن مشكل براي خيليها پيش اومده لطفا از كارگزارتون بخواهيد پيگيري موثرتري انجام بدن
مشاور نیلگام
21 اسفند 1401
با سلام و احترام. پس از تحویل پاسپورت‌ها به سفارت هیچ‌یک از همکاران ما به آن‌ها دسترسی ندارند و تنها راه ارتباطی با سفارت همان ایمیل است.
پریسا
15 اسفند 1401
پیکاپ ارجنت هم انجام میدید؟
مشاور نیلگام
16 اسفند 1401
با سلام و احترام. بله، با کارشناسان نیلگام تماس بگیرید.