تور انگشت نگاری

برای دریافت ویزای بسیاری از کشورهای جهان، باید مرحله‌ای تحت عنوان «انگشت‌نگاری» یا «تست بایومتریک» را پشت سر بگذارید که نیازمند حضور شما در سفارت کشور مورد نظر است. کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا در ایران سفارت فعال ندارند و برای انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری، باید به سفارت آن‌ها در کشورهای همسایه مانند ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه کنید. تور انگشت‌نگاری نیلگام تمام هماهنگی‌های لازم برای سفر شما به کشور همسایه و انجام این مراحل را انجام می‌دهد؛ از رزرو وقت سفارت و پرواز تا هتل و بیمه مسافرتی. برای استفاده از خدمات تور انگشت نگاری نیلگام با همکاران ما تماس بگیرید.

 • هدف تور : انگشت نگاری و تست بایومتریک
 • سفارت‌ مقصد : کانادا، آمریکا و انگلیس
 • نوع خدمت : تور انگشت نگاری
 • مقاصد فعال : ترکیه (استانبول)
Fingerprint-image-1-min
EE9CE0A0-EFFD-4088-9913-3A4D3B212EAA

بهترین زمان‌بندی

بهترین برنامه زمانی تور با توجه به نوبت سفارت شما

E86940D4-3E84-4B70-984A-6196636D55DC

سریع و آسان

دریافت وقت سفارت و رزرو پرواز و هتل با نیلگام

DC1BF674-00EE-4940-B67E-51F54688C93E

مناسب‌ترین هزینه

با بهترین هزینه ممکن به تناسب زمان و شرایط

چرا از تور انگشت نگاری نیلگام استفاده کنیم؟

 

اگر پیش از این درگیر فرایندهای دریافت ویزا شده باشید، می‌دانید که برای دریافت ویزا باید حتما حداقل یک بار به صورت حضوری به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کنید و فرایند مصاحبه، انگشت نگاری و تست بایومتریک را انجام دهید. کشورهای انگلیس، آمریکا و کانادا در ایران سفارت فعال ندارند و متقاضیان ایرانی، باید به سفارت آن‌ها در کشورهای همسایه مراجعه کنند.

البته که می‌توانید به صورت شخصی به کشورهای همسایه سفر کنید، اما راه حل آسان‌تر، سریع‌تر و به‌صرفه‌تر این است که از خدمات تور انگشت نگاری نیلگام استفاده کنید. تور انگشت نگاری نیلگام پس از رزرو وقت سفارت، بهترین برنامه زمانی را به تناسب آن برای شما فراهم می‌کند و رزرو پرواز و هتل را با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌دهد.

تور انگشت نگاری چیست؟

در یک تعریف ساده، تور انگشت نگاری مجموعه‌ای از خدمات است که در آن تمامی هماهنگی‌های لازم برای سفر به کشور واسط از جمله رزرو وقت سفارت و مصاحبه ویزا، رزرو پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی بین‌المللی و اقامت هتل توسط آژانس مهاجرتی نیلگام انجام می‌شود و شما این امکان را دارید تا با فراغ بال، سایر امور خود را پیگیری کنید.

زمانی که شما به عنوان یک شهروند ایرانی، برای دریافت ویزای کشورهایی که در ایران کنسولگری فعال ندارند اقدام می‌کنید، خواه ناخواه ملزم هستید تا بخشی از پروسه ویزا را به صورت آنلاین و بخشی دیگر را به صورت حضوری و در محل کارگزاری خدمات ویزا در یک کشور خارجی و نزدیک به ایران انجام دهید.

از آنجا که ممکن است مدیریت زمان، خرید بهترین و خوش‌قیمت‌ترین پرواز رفت و برگشت، رزرو هتل محل اقامت، دریافت بیمه مسافرتی معتبر و البته استفاده از ترانسفر فرودگاهی در کشور مقصد شما را با پیچیدگی‌های زیادی روبه‌رو کند، استفاده از تور انگشت نگاری و سپس پیکاپ ویزا نیلگام می‌تواند راه حل بسیار مناسبی برای شما باشد.

برای ویزای کدام کشور اقدام کرده‌اید؟ آمریکا، کانادا یا انگلیس؟ نیلگام برای همه آن‌ها راه حل دارد! کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور انگشت نگاری استانبول 

همانطور که گفتیم، برای انجام مراحل حضوری دریافت ویزای کشورهای آمریکا، کانادا و انگلیس، باید به سفارت آن‌ها در یک کشور واسط مراجعه کنید. طبیعتا منطقی‌تر این است که به نزدیک‌ترین سفارت در کشورهای همسایه بروید. بنابراین سه انتخاب پیش روی شما قرار دارد: ترکیه (استانبول و آنکارا)، امارات (دبی و ابوظبی) و ارمنستان (ایروان).

تور انگشت نگاری استانبول به دو دلیل در میان ایرانی‌ها پرطرفدارتر است:

 1. سفر به امارات معمولا هزینه زیادی دارد و برای ورود به این کشور هم نیاز به دریافت ویزا دارید.
 2. استانبول نسبت به دو شهر دیگر یعنی آنکارا در ترکیه و ایروان در ارمنستان، شهر دیدنی‌تر و البته پیشرفته‌تری است و مسافران معمولا به این فکر می‌کنند که در خلال این سفر اجباری، کمی هم از محیط لذت ببرند.

گرچه ما در نیلگام تلاش می‌کنیم بهترین برنامه زمانی را برای شما فراهم کنیم تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان کارهای خود را پیش ببرید، اما با توجه به زمان‌بندی و موجود بودن بلیت پروازهای رفت و برگشت و تاریخ دقیق نوبت وقت سفارت شما، ممکن است کمی وقت آزاد داشته باشید. پس چه بهتر که آن را در شهری زیبا و خوش‌آب‌وهوا بگذرانید.

اکنون که با ماهیت کلی خدمات تور انگشت نگاری استانبول آشنا شدید، بد نیست بدانید که این محصول برای چه کشورها و چه ویزاهایی کاربرد دارد.

تور انگشت نگاری کانادا در استانبول 

شهروندان ایرانی زیادی هر سال به دنبال دریافت یکی از انواع ویزای کانادا مانند ویزای توریستی کانادا، ویزای تحصیلی کانادا یا اقامت کاری از طریق جاب آفر کانادا هستند و به همین خاطر، خدمات تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت کانادا، یکی از پرمتقاضی‌ترین گزینه‌های حال حاضر متقاضیان اپلای ویزا و مهاجرت به کشور کانادا محسوب می‌شود.

با توجه به غیرفعال بودن سفارت کانادا در ایران، پروسه درخواست ویزای شما تنها به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت مهاجرت و شهروندی کشور کانادا انجام‌پذیر است.

با انجام مراحل ایجاد حساب کاربری، ترجمه و آپلود مدارک ویزا، پرداخت هزینه ارزی ویزا و انگشت‌نگاری بایومتریک، نوبت به بخش حضوری یعنی مرحله بایومتریک می‌رسد که با رزرو وقت سفارت کانادا شروع می‌شود.

خوشبختانه شما می‌توانید بدون نگرانی از خدمات تور انگشت نگاری کانادا نیلگام در استانبول استفاده کنید و به راحتی کارهای باقی‌مانده را به اتمام برسانید.

خدمات تور انگشت نگاری استانبول نیلگام شامل گزینه‌های زیر می‌شود:

 • رزرو و اقامت هتل
 • هماهنگی وقت انگشت نگاری کانادا در استانبول (در صورت درخواست متقاضی)
 • رزرو پرواز رفت و برگشت استانبول (مطابق با نوبت سفارت کانادا)
 • ارائه بیمه مسافرتی بین‌المللی
 • ارائه ترانسفر فرودگاهی در کشور ترکیه
 • ارائه خدمات پیکاپ ویزا و پاسپورت (در صورت درخواست متقاضی)

همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که هزینه تور انگشت نگاری کانادا با توجه به نوع هتل و بلیط پرواز، بازه زمانی وقت سفارت و موارد این چنینی کاملا متغیر است و در هنگام قرارداد مشخص می‌شود.

تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت آمریکا

اگر در تلاش برای دریافت یکی از انواع ویزای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی موقت کشور آمریکا هستید، تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت آمریکا، گزینه کارآمدی برای شما خواهد بود.

چندین دهه است که کشور ایالات متحده آمریکا در ایران سفارت ندارد و به تبع آن امکان انجام مراحل انگشت نگاری و ثبت عکس بایومتریک ویزا، مصاحبه ویزا آمریکا و سایر امور از داخل ایران هم وجود ندارد. رزرو وقت سفارت آمریکا هم تنها به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر است.

طبیعتا هیچ اجباری برای سپردن فرایند اپلای ویزا به یک آژانس مهاجرتی مانند نیلگام یا استفاده از خدمات تور انگشت نگاری این مجموعه وجود ندارید و خودتان می‌توانید تمام این مراحل را به صورت شخصی پیش ببرید.

با این حال، توجه کنید که رزرو وقت سفارت، هماهنگی بلیط پرواز و اقامت هتل، تعیین زمان آزمایش مدیکال و مواردی از این دست سختی‌ها و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و اکثر متقاضیان ترجیح می‌دهند تا از مجموعه خدمات کامل تور انگشت نگاری امریکا موسسه مهاجرتی نیلگام استفاده کنند.

خوشبختانه آمریکا در استانبول، قلب تپنده ترکیه، سفارت فعال دارد. خدمات تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت آمریکا شامل موارد زیر می‌شود:

 • رزرو و اقامت هتل
 • هماهنگی وقت انگشت نگاری آمریکا در ترکیه (در صورت درخواست متقاضی)
 • رزرو پرواز رفت و برگشت استانبول (مطابق با زمان وقت سفارت آمریکا)
 • تعیین وقت آزمایش مدیکال (پیش از وقت سفارت و مصاحبه ویزا)
 • ارائه بیمه مسافرتی بین‌المللی
 • ترانسفر فرودگاهی در کشور ترکیه
 • ارائه خدمات پیکاپ ویزا و پاسپورت (در صورت درخواست متقاضی)

تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت انگلیس 

برای دریافت ویزای انگلیس هم نیاز به انجام خدمات بایومتریک و انگشت‌نگاری است و تور انگشت نگاری استانبول برای سفارت انگلیس هم توسط موسسه مهاجرتی نیلگام به مخاطبان ارائه می‌شود. همچنین اگر تمایلی به استفاده از خدمات تور انگشت نگاری ندارید، می‌توانید برای رزرو وقت سفارت انگلیس از نیلگام کمک بگیرید.

خدمات تور انگشت استانبول برای سفارت انگلیس شامل موارد زیر می‌شود:

 • رزرو و اقامت هتل
 • هماهنگی وقت انگشت نگاری انگلیس در VFS ترکیه (در صورت درخواست متقاضی)
 • رزرو پرواز رفت و برگشت استانبول (مطابق با رزرو وقت سفارت انگلیس)
 • تعیین وقت آزمایش مدیکال (در صورت نیاز و درخواست سفارت)
 • ارائه بیمه مسافرتی بین‌المللی
 • ترانسفر فرودگاهی در کشور ترکیه
 • ارائه خدمات پیکاپ ویزا و پاسپورت (در صورت درخواست متقاضی)

اگر تمایل دارید در کنار استفاده از خدمات تور انگشت نگاری استانبول آژانس مهاجرتی نیلگام از سایر خدمات مرتبط این مجموعه مانند پیکاپ پاسپورت و ویزا، تکمیل فرم درخواست و مدارک ویزا، رزرو وقت سفارت و موارد این چنینی باخبر شوید، کافی است با کارشناسان ما در نیلگام تماس بگیرید.

مطالعه مطالب زیر نیز می تواند برای شما مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *