مهلت ثبت نام لاتاری 2025 به پایان رسید

ثبت نام لاتاری 2025 در نیلگام

آیا با برنامه جذاب قرعه‌کشی گرین کارت لاتاری آمریکا آشنایی دارید؟ آیا دوست دارید تا یکی از برندگان خوش شانس لاتاری آمریکا 2025 باشید؟ قرعه‌ای جادویی که موجب صدور کارت اقامت دائم آمریکا برای شما و اعضای خانواده‌‎تان شده و رویای زندگی، کار، تحصیل و استفاده از مزایای فراوان کشور آمریکا را برای شما فراهم می‌کند.

مدارک موردنیاز برای ثبت نام لاتاری

  • اطلاعات هویت و ارتباطی (آدرس پستی، تلفن همراه، ایمیل)
  • عکس پرسنلی زمینه سفید به شکل مربع و با سایز حداقل 600 در 600

اگر مایل هستید تا به صورت تکی و یا خانوادگی شانس خود را برای لاتاری 2025 آمریکا محک زده و از این فرصت استثنایی نهایت بهره را ببرید، تنها کافیست تا با تیم نیلگام همراه شوید و تکمیل فرم ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا و سایر امور تخصصی مثل وقت سفارت آمریکا، مصاحبه ویزا و غیره را به ما بسپارید.

بایدها و نبایدهای عکس لاتاری

نکات مهم لاتاری گرین کارت آمریکا

  • هر ساله بین 10 تا 12 میلیون نفر در دنیا در برنامه قرعه‌کشی گرین کارت آمریکا شرکت می‌کنند و تنها 55 هزار نفر موفق به دریافت این مجوز ارزشمند و دائمی می‌شوند.
  • بیش از 40 درصد از شرکت کنندگان لاتاری آمریکا به دلیل توجه نکردن به انواع خطاهای رسمی و قوانین تعیین شده یا گذر از مهلت درخواست، رد صلاحیت می‌شوند.
  • برنده شدن در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا به معنی تضمین ورود و مهاجرت به آمریکا نیست، بلکه همه چیز به اقدامات بعدی شما و تصمیم سفارت آمریکا بستگی دارد.
  • بسیاری از متقاضیان گرین کارت لاتاری آمریکا بعد از بیش از 5 بار تلاش ناموفق به نتیجه دلخواه و کسب کارت اقامت آمریکا می‌رسند.

چرا خدمات لاتاری نیلگام؟

شما می‌توانید به طور شخصی و رایگان برای ثبت‌نام لاتاری آمریکا 2025 اپلای کنید، ولی این کل ماجرا نیست!

در اغلب اوقات، نبود تجربه کافی و یا توجه نکردن به جزئیات مختلف فرم ثبت‌نام لاتاری گرین کارت آمریکا، از ورود درخواست شما به مرحله ارزیابی و قرعه کشی گرین کارت این کشور جلوگیری می‌کند.

؛حتی ممکن است جزو برندگان لاتاری آمریکا 2025 شوید، اما به دلیل تعلل و نداشتن اطلاعات کافی در مورد مراحل بعدی، در عین ناباوری این فرصت استثنایی از دستتان برود! به همین خاطر، پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات لاتاری گرین کارت 2025 نیلگام برای شرکت در این قرعه‌کشی بین‌المللی استفاده کنید.