تحصیلی, مهاجرت, مهاجرت کاری

استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه های استرالیا

مدارک استرالیایی، نه فقط برای کارفرمایان زادگاه دانشجوایان خارجی، بلکه برای کارفرمایان در استرالیا و سرتاسر جهان، شما را تبدیل به کارمندی مورد توجه می کند.

اگر می خواهید بعد از انقضای ویزای کنونی تان در استرالیا اقامت و کار کنید، نیاز به گرفتن ویزای جدیدی دارید که این اجازه را به شما می دهد. موارد انتخابی متعددی هستند، بنابراین کاری را انجام دهید که برای موقعیت شما بهترین گزینه است.

اگر مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکترا را تکمیل کرده اید، احتمالا برای ویزای کار موقت استرالیا بعد از فارغ التحصیلی (زیرگروه ۴۸۵) واجد شرایط هستید.

همچنین یک کارفرمای جدید ممکن است بتواند شما را برای ویزای جدید حمایت کند و با بخش منابع انسانی یا کارکنان استخدامیشان صحبت کند.

اگر می خواهید بدون وابستگی به حمایت کارفرما برای مدت طولانی تری یا برای شغلی حرفه ای در استرالیا اقامت کنید، می توانید اظهار علاقه خود را از طریق  skillselect به سازمان مهاجرت استرالیا ارائه دهید .

شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد انواع ویزای استرالیا به مقالات مرتبط ویزای استرالیا مراجعه کنید یا با کارشناسان ویزای استرالیای ما در تماس باشید و درخوست مشاوره نماید.

مسیر شما بعد از فارغ التحصیلی از یک دانشگاه در استرالیا هرکجا که هست، در رابطه با پیوستن به گروه فارغ التحصیلان موسسه خودتان فکر کنید. این به شما کمک می کند که با همکلاسی هایتان در تماس باشید، و مزایا و فرصت های زیادی برای شما ایجاد می شود.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *