تحصیلی

بورسیه تحصیلی دانشگاه کورتین – استرالیا

کورتین دارای چندین بورسیه است که برای دانشجویان موجود است از جمله بر اساس شایستگی، بر اساس نیاز، و بورسیه های پشتیبانی صنایع. این بورسیه ها از شهریه نقدی یک ترم تا شهریه کل دوره دانشگاهی متغیر هستند و شرایطی مانند عملکرد آکادمیک و تجربه کاری یا داوطلبانه دارند.

انواع بورسیه ها جهت استفاده دانشجویان لیسانس تا دکترا، خواه پژوهشی و خواه تحصیلی، موجود هستند. کورتین هر سال، تعداد کمی بورسیه به دانشجویان با عملکرد تحصیلی قوی ارائه می کند که بازتاب خصوصیات جان کورتین، یکی از نخست وزیران بزرگ استرالیا است. بورسیه دانشجویان بومی، بورسیه بین المللی و بورسیه های معتبر نیز در کورتین موجود هستند.

زندگی دانشجویی در دانشگاه کورتین  – استرالیا

زندگی در دانشگاه کورتین، فقط درس خواندن نیست بلکه برنامه ها و فعالیت های مختلفی برای بهبود کیفیت زندگی دانشجویی موجود هستند. دانشجویان با توجه به علاقه خود می توانند عضو کلوپ های متعددی شوند. دانشگاه برای ورزش، اهمیت زیادی قایل است و دانشجویان را تشویق می کند به کلوپ های ورزشی و ورزش بپیوندند و از امکانات موجود دانشگاه، نهایت استفاده را ببرند. برخی رویدادهای اجتماعی هم در کل سال توسط انجمن دانشجویی کورتین برنامه ریزی می شود.

زندگی در محوطه دانشگاه کورتین نیز بر فراهم کردن رفاه برای دانشجویان استوار است. دانشگاه، دارای انواع مغازه، امکانات رفاهی و خدماتی مانند مراقبت از کودکان است. پشتیبانی دانشجویی مانند آشنایی، بورسیه ها، پشتیبانی مالی، مرکز شغلی و مشاوره، و خط دائمی بهداشت و رفاه در دسترس همه دانشجویان است.

نظرسنجی از دانشجویان دانشگاه کورتین  – استرالیا

نظرات بسیاری از دانشجویان کورتین، نکات مثبت زیادی درباره استادان باتجربه و برجسته دانشگاه دارد. دانشجویان از این که استادان چه قدر با علاقه هنگام نیاز دانشجویان به آنان کمک می کنند، بسیار سپاسگزار هستند.

یکی از جذاب ترین جنبه های دانشگاه که اکثر دانشجویان به آن اشاره می کنند، سطح بالای پشتیبانی دانشجویی و برنامه های دانشگاه برای استراحت دادن به دانشجویان و آشنایی آن ها با هم است.

دانشجویان بابت انواع امکانات به روز مفید و کارآمد دانشگاه، سپاسگزارند. امکاناتی مانند کافه کتاب، غذاخوری بیرون بر و نشست های دانشجویی توسط دانشجویان ذکر شده اند. دانشجویان از امکانات دانشگاه بسیار راضی هستند اما بهترین بخش آن را خود زمین می دانند-باغ های زیبا و چشم اندازی که با ساختمان های رفاهی تناسب دارد.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *