تحصیلی, مهاجرت

تحصیل آنلاین در دانشگاه کورتین – استرالیا

کورتین، برنامه های تحصیل آنلاین را به صورت مستقیم از طریق کورتین یا دانشگاه باز استرالیا (Open Universities Australia (Curtin OUA)) ارائه می کند و در اختیار دانشجویان خود می گذارد. کورتین، دوره های آنلاین فشرده باز (Massive Open Online Courses یا MOOCs ) را نیز ارائه می کند که به همه امکان می دهد دوره های کوتاه مدت را به صورت رایگان در زمینه های مختلف، تکمیل کنند.

دوره های آنلاین کارشناسی و تحصیلات تکمیلی زمینه های مانند تجارت، مدیریت و حقوق، زبان و فرهنگ بومیان، آموزش، بهداشت، فناوری اطلاعات و محاسبات، مهندسی، بهداشت زیست محیطی، زمین شناسی، ارتباطات اینترنتی، پرستاری و بهداشت شغلی، و ایمنی، همه در کورتین ارائه می شوند.

دانشجویان تحصیلات آنلاین به خدمات متعدد آنلاین از جمله دسترسی ۲۴ ساعته در هرروز هفته به یادگیری تعاملی آنلاین، شبکه اجتماعی با دانشجویان دیگر، سیستم کاربرپسند شامل یک اپلیکیشن تلفن همراه، دوره های همراه معلمان مجرب در آموزش آنلاین و منابع بی شمار کتابخانه ای آنلاین از جمله دسترسی به کل متن ها، اوراق امتحانات گذشته و ژورنال ها دسترسی خواهند داشت.

تحصیل آنلاین دانشجویان بین المللی

دانشگاه کورتین با محیطی چند فرهنگی، خدمات پشتیبانی از دانشجویان خارجی را نیز دارد. دانشجویان می توانند قبل از عزیمت از کشور خود، به راهنمای قبل از عزیمت حاوی اطلاعاتی مانند هماهنگی های ویزا، جای اقامت، برنامه ریزی بودجه، و چگونه یافتن شغل پاره وقت، دسترسی داشته باشند. دانشگاه، خدمات جابه جایی از فرودگاه تا هر جای کلان شهر که نیاز باشد را ارائه می دهد. بر همین اساس، در خصوص اسکان کوتاه مدت نیز به دانشجویان توصیه هایی می شود.

خدمات مشاوره و آشنایی و خوگیری نیز به دانشجویان ارائه می شود تا آنان به زندگی در دانشگاه خو بگیرند. پشتیبانی آکادمیک از طریق کارگاه های رایگان و برنامه های آنلاین در دسترس دانشجویان قرار می گیرد تا به آن ها کمک کند مهارت های مطالعه خود را افزایش دهند. علاوه بر این، پشتیبانی زبان انگلیسی از طریق برنامه UniEnglish نیز موجود است. دانشگاه کورتین، بورسیه دانشجویان بین المللی را به آن هایی که تعلق می گیرد، ارائه می کنند.

هزینه های تحصیلی و شهریه دانشگاه کورتین  – استرالیا

هزینه های تحصیلی و شهریه دانشگاه کورتین، بر اساس وضعیت دانشجو و دوره انتخابی وی، فرق می کند. دانشجویان بین المللی، باید کل هزینه تحصیل کارشناسی را بپردازند اما دانشجویان محلی و کارشناسی می توانند هزینه تحصیل تحصیلات تکمیلی را پرداخت کنند.

هزینه متوسط سالیانه کارشناسی در کورتین، ۲۸۲۴۰ دلار استرالیا است.

هزینه متوسط سالیانه کارشناسی ارشد و دکترا در کورتین، ۳۰۹۱۰ دلار استرالیا است.

برای اطلاع از هزینه تحصیل در دوره مد نظر خود، مستقیم با دانشگاه تماس بگیرید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *