تحصیلی, مهاجرت

تحقیقات پزشکی استرالیا و استراتژی نوآوری

۹ ژوئن۲۰۱۶

کارصندوق تحقیقات آتی پزشکی (MRFF) قابل توجه است و از سرمایه گذاری های جدید در سلامت و تحقیقات پزشکی که از لحاظ درمانی برای جمعیت استرالیا بسیار ارزشمند است استقبال میکند و فرصت های تجاری ناشی از تحقیقات استرالیا را افزایش میدهد.

تحقیقات بهداشت و پزشکی، بزرگترین و مشهور ترین حوزه پژوهشی استرالیا است. سرمایه گذاری عمومی قوی در پزشکی و تحقیقات پزشکی استرالیا به پیشرفت های شناخته شده بین المللی، از جمله کاشت حلزونی در گوش داخلی، سرطان گردن رحم و واکسن آنفلوانزا و اسپری روی پوست برای درمان سوختگی منجر شده است. دانشگاه ها با تلاش های تحقیقات پزشکی و سلامت استرالیا، بیمارستان ها، موسسات تحقیقات پزشکی مستقل، سازمان های علمی دولتی و صنعتی رابطه مستقیم دارند، و قسمت اصلی آموزش را فراهم می آورند.

عملکرد استثنایی استرالیا در تحقیقات بهداشت و پزشکی به طور کلی بر پایه وجود یک بخش تحقیقاتی قوی، با یک پایه برتری در رشته های زیر بنایی برقرار است. تحقیقات پزشکی در بسیاری از رشته ها در بلند مدت سودمندی خود را نشان میدهد، تفکر استراتژیک دولت بر اساس استراتژی های پیشنهادی MRFF است.

عناصر پیشنهادی برای استراتژی حساس هستند و تمرکزی قوی بر ایجاد تنظیمات صحیح خط مشی تحولات تحقیقات جدید با پتانسیل بهبود مداخلات و خدمات برای سلامت بهتر فراهم می آورد. مسائل کلیدی موثر بر پژوهش وسیع تر و سیستم نوآوری باید در نظر گرفته شود. اگر اصول روش پژوهش حفظ نشود توانایی سرمایه گذاری استرالیا برMRFF  کاهش خواهد یافت.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *