تحصیلی

دانشگاه کراس جنوبی – استرالیا

نگاه کلی به دانشگاه

دانشگاه کراس جنوبی (Southern Cross University (SCU)) یک دانشگاه دولتی بسیار رده بالای استرالیایی است که راه اندازی آن طبق قانون مجلس مختص خودش تصویب شد. برنامه های با کیفیتی که دانشگاه ارائه می کند، استانداردهای بالای آکادمیک دارند و تمرکز آن ها بر صنعت و حرفه های شغلی است.

این دانشگاه در ساحل شرقی استرالیا در جنوب نیو ساوث ولز واقع است که یکی از زیباترین مناطق کشور محسوب می شود.  خدمات هوایی، ریلی و جاده ای روزانه از شهرهای بزرگ سیدنی و بریس بِین تا همه شهرهای آن برقرار است.

لیزمور (Lismore)، بندر کافس (Coffs Harbour) و تویید هدز (Tweed Heads) شهرهای منطقه هستند که امن، مهمان دوست و قابل دسترسی هستند. این منطقه به اقلیم آب و هوایی نیمه استوایی ملایم خود، پارک های ملی ثبت شده در میراث جهانی، جنگل های باران انبوه و سواحل بکر معروف است. دانشجویان از انواع امکانات یک شهر بزرگ برخوردارند و نیازی نیست چیز دیگری تمرکز آن ها از درس را بر هم بزند.

مقطع کارشناسی دانشگاه کراس جنوبی – استرالیا

دوره های کارشناسی دانشگاه کراس جنوبی، در راستای علاقه های دانشجویان و اهداف حرفه ای آن ها هستند. دانشجویان کارشناسی، می توانند از بین گزینه های انعطاف پذیر تحصیلی از جمله تحصیل در محوطه و آموزش آنلاین یا راه دور، یکی را انتخاب کنند. فارغ التحصیلان دانشگاه کراس جنوبی از زندگی دانشجویی خود در دانشگاه، کاملا رضایت دارند. یکی از فارغ التحصیلان می گفت موفقیت خود به عنوان یک مدرس را مدیون دانشگاه کراس جنوبی است.

مسیرها و راه های مختلفی برای ورود به دانشگاه وجود دارد. نمونه روش های ورود، شامل طرح مزایای خاص، برنامه ورودی استار (STAR)، شروع فوری دانشگاه کراس جنوبی، دسترسی دانشگاه کراس جنوبی و برنامه پذیرش خاص هستند.

مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه کراس جنوبی – استرالیا

دوره های موجود کارشناسی ارشد در دانشگاه کراس جنوبی، رشته های بسیاری از جمله تجارت، آموزش، محیط زیست، علوم و مهندسی، علوم بهداشتی و انسانی، علوم انسانی، مطالعات اجتماعی، مطالعات بومیان، گردشگری و مهمان پذیری را در بر می گیرد. دانشجویان کارشناسی ارشد همچنین می توانند برای تحصیل در کارشناسی ارشد، مدرک پژوهش محور را انتخاب کنند. بخش پژوهش با ارائه انواع خدمات از جمله بورس پژوهشی و خدمات و کمک های پژوهشی به دانشجویان، از جامعه پژوهشی حمایت می کند.

انجمن کارشناسی ارشد دانشگاه کراس جنوبی (SCPA) از دانشجویان کارشناسی ارشد حمایت می کند و سعی می کند آن ها تجربه مطلوبی از تحصیل در کارشناسی ارشد داشته باشند. این سازمان، یک انجمن برای بحث، مناظره و شبکه بندی بین دانشجویان کارشناسی ارشد دارد. این سازمان همچنین مسوول رویدادها و فعالیت های دانشجویی در کل سال است.

تحصیل آنلاین در دانشگاه کراس جنوبی – استرالیا

دوره های تحصیل آنلاین در سطوح آماده سازی، کارشناسی، ممتازان، و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کراس جنوبی ارائه می شوند. دانشجویان می توانند از بین انواع گرایش ها مانند تجارت، هنرهای نمایشی و خلاق، آموزش، علوم بهداشتی و انسانی، علوم انسانی، مطالعات اجتماعی و حقوق و دادگستری، یکی را انتخاب کنند.

دانشگاه کراس جنوبی، از فناوری های مبتنی بر وب استفاده می کند تا به دانشجویان کمک کند فارغ از این که کجا هستند، فعالانه درگیر تعامل با استادان و دانشجویان دیگر شوند. دانشجویان بیرونی، می توانند مجموعه ای از پادکست ها یا تدریس دارای لینک ویدئویی، مواد درسی الکترونیکی، کارگاه، انجمن های بحث آنلاین و کلاس های مجازی، استفاده کنند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *