تور, ویزا

دیدنی ها و تفریحات شهر کبک

محله پتی چامپلین

حتی معتادان به خرید هم نمی توانند از مکانهای تاریخی این شهر فرار کنند. محله پتی چامپلین (پتی چاپلین) که از قدیمی ترین مناطق خرید در شمال امریکاست، بر روی لبه جنوب شرقی کبک قدیم واقع شده است، (با وجود طبیعت توریستی آن) یک محل عالی برای انتخاب سوغات است. در اینجا، بوتیک ها و کافه های دنج در خانه های قدیمی بازسازی شده قرار گرفته اند. و یک واقعیت سرگرم کننده: یکی از خانه های محله متعلق به لوئیس جولیت است، مردی که رودخانه می سی سی پی را کشف کرد.

برای فرار از جمعیت، مسافران اخیر توصیه کرده اندکه صبح زود و یا در عصر از این مکان بازدید کنید. از پله های معروف فوق العاده خطرناک (گردن شکن cas-cou) بالا بروید، و یا حداقل سوار بالابر کابلی بشوید و منظره فوق العاده کبک قدیم را مشاهده کنید. شما می توانید محله پتی چامپلین را در هر زمانی بگردید، اما توجه داشته باشید که رستوران ها و فروشگاه ها ساعت کاری متفاوتی دارند. اگر چه شما لزوما برای لذت بردن از این خیابان خرید نباید پول صرف کنید، ممکن است به سمت سوغاتی و یا تنقلات فروشی ها کشیده شوید.

ارگ لا سیتادل

ارگ لا سیتادل کبک، بزرگترین قلعه بریتانیایی در شمال امریکا است. ۳۰ سال برای ساخت آن زمان برده است. این سایت نظامی از سال ۱۸۵۰ هنگامی که قرارگاه نیروهای انگلیسی و توپخانه کانادا بوده است فعالیت دارد. که از سال ۱۹۲۰ توسط تنها پیاده نظام مشروط فرانسوی زبان نیروهای مسلح کانادا -۲۲ مین هنگ سلطنتی – اشغال شده است. اگر چه این سایت تاریخی ملی کانادا هنوز هم به عنوان یک پایگاه نظامی کار میکند، به گردشگران با تورهایی که راهنمایان آن سربازان ۲۲ مین هنگ سلطنتی هستند خوش آمد گویی می شود.

و گرچه ورودی آن ارزان نیست، آخرین بازدید کنندگان اظهار داشته اند که تجربه این تور ارزش قیمت بلیط را دارد. ورودی CA $ 16 برای بزرگسالان (تقریبا ۱۲ $) و CA $ 6 برای کودکان ۱۷ سال و جوانتر ها (حدود ۴٫۶۰ $) می باشد. هزینه ورودی شامل یک تور با راهنما، ورودی موزه و دسترسی به مراسم سنتی است. شما می توانید در محل موزه اطلاعات بیشتری در مورد نیروهای مسلح کانادا کسب کنید، که شامل مجموعه ای قابل توجه از آثار نظامی است. و اگر شما حدود ۱۰:۰۰ صبح بین اواخر ماه ژوئن و اولین دوشنبه ماه سپتامبر از این مکان بازدید کنید، می توانید شاهد مراسم تغییر گارد سنتی باشید. ارگ سیتادل بین انتهای جنوبی کبک قدیم و در نزدیکی پارک بتلفیلد قرار گرفته است. سایت از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در ماه مه تا اکتبر و ۱۰:۰۰-۱۶:۰۰ بین نوامبر و آوریل باز است.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *