مهاجرت, مهاجرت کاری

زمان و مکان ارائه درخواست- برنامه نیروی کار متخصص کبک

(regular program for skilled workers)

درخواست گواهی گزینش کبک (CSQ) معمولا از خارج از کبک انجام می شود. به هرحال، تحت این شرایط، ممکن است ارائه درخواست در طول اقامت موقت در کبک به عنوان دانشجوی خارجی انجام شود.

ارائه درخواست CSQ به عنوان نیروی کار متخصص دلالت بر این دارد که این برنامه کوتاه مدت شما برای ورود به بازار کار کبک است. اگر شما می خواهید بعد از برنامه کنونی تحصیلی، به تحصیلات خود ادامه دهید، برای مثال در سطحی بالاتر، باید برنامه مهاجرت دائم را به تعویق بیندازید.

توجه داشته باشید زمانی که شما درخواست گواهی گزینش کبک را ارائه می دهید، نمی توانید آن را برای اضافه کردن دیپلم جدید به دست آمده بعد از ارائه درخواست، اصلاح کنید. برای داشتن مجوز درخواست CSQ  در کبک تحت برنامه نیروی کار متخص  (Regulator Skilled Worker Program) ، در طول اقامت برای تحصیلات، شما باید :

  •  با هدف اولیه تحصیل به کبک آمده باشید و گواهی پذیرش کبک (CAQ) برای تحصیل و ویزای تحصیلی معتبر داشته باشید، مگر اینکه به طور قانونی معاف باشید؛
  •  تمام شرایط این مجوز و گواهی را داشته باشید ؛
  •  به دنبال گرفتن مدرک کارشناسی ارشد برنامه آموزش فنی و حرفه ای که حدود ۹۰۰ ساعت یا بیشتر است، برنامه تحصیلی کالج، برنامه دانشجوی دوره کارشناسی دانشگاه در مدت زمان حداقل ۱۲ ماه، یک برنامه فارغ التحصیلی مثل کارشناسی ارشد یا دیپلم تحصیلات حرفه ای بDESS)تحصیلات تکمیلی)  یا برنامه دکترا ، باشید یا آن را با موفقیت تکمیل کرده باشید؛
  •  حداقل نیمی از برنامه تحصیلتان را تکمیل کرده باشید، اگر زمان آن کمتر از ۱۸ ماه است یا سطح فارغ التحصیلی یا برنامه دانشگاهی دکترا است؛ یا
  •  ۱۲ ماه یا کمتر از پایان برنامه تحصیلی شما باشد ، اگر زمان آن ۱۸ ماه یا بیشتر است .

مهم است که قبل از ارائه درخواست، روند و قوانین مهاجرت را بخوانید و اطلاعات در رابطه با زمان پذیرش درخواست گواهی گزینش کبک به دست آورید.

اگر شما شرایط ارائه درخواست CSQ در کبک تحت برنامه نیروی کار متخصص (Regular Skilled Worker Program) را دارید، و تمایل به درخواست گواهی گزینش کبک دارید، باید یک اکانت در بخش پروژه کبک من باز کرده و درخواست گواهی گزینش را به صورت آنلاین تکمیل کنید .

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *