مهاجرت

منطقه Centre-du-Québec کبک

قلمرو و شهرهای اصلی شهر سنتر دو کبک

با جمعیت ۲۲۵،۰۲۴،  منطقه سنتر دو کبک و شهرهای اصلی آن- ,Bécancour Drummondville ، Nicolet،  Plessisville و  Victoriaville – از یک موقعیت جغرافیایی استراتژیک (فقط یک ساعت فاصله از مرز ایالات متحده) بهره میبرند که به نفع فعالیت های صنعتی و تجاری منطقه است. منطقه Centre-du-Québec در ساحل جنوب رودخانه سنت لارنس، اواسط راه بین شهر کبک و مونترال واقع شده است، که انتخاب خوبی برای استقرار بنگاههای کوچک و متوسط ​​فعال در بخش های مختلف اقتصادی است. از قرن ۱۷، ساکنان این شهر کبک بسیاری از زمین های منطقه را بارور و سرسبز ساختند و امروز از پتانسیل غنی صنعتی آن سود می برند.

اقتصاد و اشتغال شهر سنتر دو کبک

در سال های اخیر، رشد اشتغال در منطقه Centre-du-Québec از متوسط شهر فراتر رفته ​​و همه چیز حاکی از ادامه این روند طی سال های آینده است. پویا ترین منطقه کبک با بالاترین نرخ فعالیت های کارآفرینی در استان کبک (با نرخ ۹٫۵ درصد) است.

بخش صنعتی آن بسیار متنوع است. علاوه بر پارچه، لباس، مبلمان و صنایع چوبی سنتی، منطقه در حال حاضر دارای بنگاههای فعال در بخش مواد غذایی زراعی، کاغذ، پلاستیک، محصولات فلزی، ماشین آلات و تجهیزات حمل و نقل است.

از نظر حمل و نقل کالا، منطقه Centre-du-Québec یک مرکز واقعی با دو بزرگراه است که آن را به شهرهای اصلی کانادا و ایالات متحده متصل می سازد.

تصویری از مهاجرت به شهر سنتر دو کبک

از طریق سازمان ها و انجمن های بسیار آن، منطقه Centre-du-Québec طیف گسترده ای از خدمات را به منظور سهولت یکپارچه سازی و کاریابی به مهاجران جدید به کبک ارائه می دهد. منطقه در حال حاضر پذیرای مهاجرین کشورهای مختلف از جمله سوئیس، ایالات متحده، فرانسه، هائیتی، یوگسلاوی سابق، کلمبیا و چین است.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *