مهاجرت

پیشنهادات عملی قبل از مهاجرت به کبک

  •  قبل از مهاجرت به کبک چه چیزهای مهمی را باید بدانیم؟

ما به شما توصیه می کنیم که  قبل از مهاجرت به کبک به خوبی آماده شوید تا تطبیق شما با جامعه کبک آسانتر شود.

همچنین مهم است که قبل و بعد از ورودتان به کبک اطلاعاتی در رابطه با راه کارهایی برای هماهنگ سازی موفق در کبک را مطالعه کنید.

پیشنهادات عملی در رابطه با ورود به کبک

  •  به محض رسیدن به کبک چکار باید کنیم؟

اگر شما به فرودگاه پیر الویت ترودو رسیدید، مستقیم به دفتر مهاجرت  کبک مراجعه کنید. تمام اطلاعات مربوط به روندی که باید طی کنید به شما ارائه می شود.

  •  دوست دارم در رابطه با سرویس های دولتی (تلفن، برق و غیره)، مسکن، حمل و نقل عمومی، شغلهای اصلی و غیره اطلاعاتی کسب کنم.

برای کسب اطلاعات بیشر به بخش زندگی در کبک مراجعه کنید.

برای یادگیری بیشتر

اگر شما به کبک رسیده اید، می توانید در یک جلسه کلاس آموزشی رایگان شرکت کنید. همچنین بسیار مهم است که قبل و بعد از ورودتان به کبک بخش یادگیری در رابطه با کبک_هدایت شما به انطباق موفق را مطالعه کنید.

کمک برای یافتن شغل در کبک

  •  چه سرویسهایی برای جستجوی شغل موجود است؟

خیلی از سرویس ها برای آسان کردن جستجوی شغلی شما ارائه شده است. بخش کار در کبک را ببینید.

قسمتی از بخش یادگیری در رابطه با کبک_هدایت شما به همسان سازی موفق، به بازار شغلی و استخدام اختصاص داده شده است. مطمئن باشید که آن را به لیست علاقه مندیهایتان اضافه می کنید.

شما همچنین می توانید در جلسه اطلاعات رایگان شرکت کنید.

سرویس های تطبیق مهاجر با کبک

  •  زمانی که به کبک برسم، چطور می توانم در رابطه با زندگی روزانه، همسان سازی به عنوان تازه وارد و فرهنگ کبک، اطلاعات به دست آورم؟

ما به شما توصیه می کنیم کل بخش زندگی در کبک و یادگیری در رابطه با کبک_راهنمایی شما به همسان سازی موفق را قبل از عزیمت بخوانید زیرا  به شما کمک می کند تا ورودتان را به درستی تنظیم کنید و همسان سازیتان را راحت تر کنید.

وقتی به کبک رسیدید ، همچنین می توانید در یک جلسه اطلاعات رایگان شرکت کنید.

  •  وقتی به کبک رسیدم، چطور می توانم در رابطه با بازار شغلی و چگونگی جستجوی یک شغل اطلاعات به دست آورم؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که بخش کار در کبک و یادگیری در رابطه با کبک_هدایت شما به همسان سازی موفق را قبل از عزیمت ، به منظور آماده سازی بهتر برای ورود به کبک و آسانتر کردن ورودتان به بازار کار، مطالعه کنید.

اگر شما برنامه دارید که شغل یا حرفه ای را در کبک راه اندازی کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که در رابطه با ملزومات هرچه زودتر اطلاعات به دست آورید.

زمانی که به کبک می رسید، می توانید در یک جلسه کلاس آموزشی رایگان شرکت کنید. این کلاس شما را به منابعی ارجاع می دهد که به جستجوی شغلی شما کمک می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *