تحصیلی, مهاجرت

یادگیری زبان فرانسه در کبک

فرانسوی را در قلب کانادا بیاموزید: راهنمای یادگیری زبان فرانسه در کبک


دوره‌های پاره وقت

اگر شما باید زبان فرانسه را در اسرع وقت یاد بگیرید و نمی‌توانید دوره تمام وقت زبان فرانسه در کبک را بگذرانید، وزارت مهاجرت دوره‌های پاره وقتی را مطابق با نیازها و برنامه زمانی شما ارائه می‌دهد. بسته به سطح مهارتی شما و محل برگزاری دوره می‌توانید تعداد ساعات مختلفی را در هفته انتخاب کنید که لیست آن‌ها در زیر آمده است:

  •  ۴ ساعت در هفته
  •  ۶ ساعت در هفته
  •  ۹ ساعت در هفته
  •  ۱۲ ساعت در هفته

این دوره‌ها در مکان‌های متفاوتی در طول روز، عصر و آخر هفته جهت آموزش زبان فرانسه در کبک برگزار می‌شوند.

زبان فرانسه در کبک

بیشتر بخوانید:

تحصیل در کانادا به صورت دانشجویی

مدت، ساعت و برنامه زمانی کلاس‌های آموزش زبان فرانسه

مدت دوره

مدت دوره بسته به سطح مهارت شما در زبان فرانسه و محل برگزاری دوره، ممکن است تغییر کند. یک شخص مبتدی که هیچ دانشی از زبان فرانسه ندارد باید سه دوره تمام وقت ۱۱ هفته‌ای را بگذراند. یک دوره پاره وقت در مرحله چهارم این دوره‌های تمام وقت را کامل می‌کند.

ساعت آموزش در هر دوره

شما شش ساعت در روز، ۵ روز در هفته ، از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۴:۳۰ بعدازظهر درس می‌خوانید. به هرحال، این ساعات ممکن است در بین همکاران ما متغیر باشد. معلم به شما ۲۰ ساعت در هفته درس می‌دهد و آموزشیار شما را به ۱۰ ساعت فعالیت برای یادگیری و همسان سازی بیشتر هدایت می‌کند.

یک برنامه مناسب برای مهاجران با تحصیلات کم و یا بدون هیچ‌گونه تحصیلی در کشور مبدأشان موجود است. آن‌ها در ۴ دوره ۱۱ هفته‌ای شرکت می‌کنند، که شامل ۲ ساعت تدریس و ۵ ساعت فعالیت‌های کمکی یادگیری زبان است. دوره‌ها در تاریخ‌های مشخص، معمولاً هر سه ماه یک‌بار، آغاز می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان نیلگام تماس بگیرید.


سوالات متداول | FAQs


1. آیا برای یادگیری زبان فرانسه در کبک به مدرک خاصی نیاز دارم؟

برای شرکت در بسیاری از دوره های زبان فرانسه در کبک نیازی به مدرک خاصی ندارید. با این حال، برخی از دوره های پیشرفته ممکن است نیازمند مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه باشند.

2. آیا امکان گرفتن بورسیه تحصیلی برای یادگیری زبان فرانسه در کبک وجود دارد؟

بله، برخی از مؤسسات زبان در کبک بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه های تحصیلی، می توانید با موسسات زبان مورد نظر خود تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *