مهاجرت

آماده سازی پرونده گزینش کبک

فرم ها و آیتم های تکمیلی که باید تهیه کنید

برای درخواست گواهی گزینش کبک (CSQ) باید درخواست گواهی گزینش کبک_داوطلب اصلی، همسر یا نامزد را تکمیل کنید. راهنماییها و ضمائمی که باید همراه درخواست بفرستید در زیر آمده است :

  •  پرداخت دقیق هزینه ها
  •  ضمیمه ها و اظهاراتی که بنا به شرایط شما مورد نیاز هستند
  •  قرارداد خودکفائی مالی
  •  آیتم های تکمیلی که بسته به شرایط شما مورد نیاز است

مهم : درخواست باید شامل فرم به صورت کامل و امضا شده، تمام مدارک لازم، و رسید پرداخت هزینه های لازم (فقط در وجه کانادا ) باشد. در غیر این صورت بدون بررسی به داوطلب بازگردانده خواهد شد.

اگر تمایل دارید که همسر یا نامزدتان با شما مهاجرت کند، این شخص باید درخواستی برای گواهی گزینش کبک – داوطلب اصلی، همسر یا نامزد را، جدا از درخواست شما، تکمیل کند.

آیتم های تکمیلی مورد نیاز بسته به دفتر مهاجرتی در کبک که درخواستتان را ارائه داده اید، فرق می کند.

اگر شما شرایط درخواست CSQ به اداره مهاجرت اقتصادی_شمال آمریکا دارید، لیست فرمها و مدارکی را که باید ضمیمه درخواست رسمی مهاجرت به کبک کنید، ببینید.

تهیه کپی برابر اصل از مدارک

تمام مدارکی که برای تکمیل درخواست CSQ تهیه کرده اید و اصل نیستند باید از طرف آموزشگاهی که مدرک اصلی را نگه داشته یا بوسیله مجوز قانونی مناسب که تایید می کند کپی مدرک برابر اصل است، تایید اعتبار شود.

ترجمه مدارک مهاجرت به کبک

تمام مدارکی که ضمیمه درخواستتان می کنید و به زبانی غیر از فرانسه یا انگلیسی نوشته شده اند، باید همراه با یک ترجمه رسمی به زبان فرانسه یه انگلیسی باشند که بوسیله یک مترجم معتبر انجام و یا تایید شده است.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *