تحصیلی, مهاجرت

تحصیل در استرالیا: آموزش با کلاس جهانی

استرالیا به عنوان یک محل عالی برای زندگی کردن شناخته شده است- با این حال آیا می دانستید استرالیا آموزشی با کلاس جهانی عرضه می کند؟ سیستم آموزشی استرالیا دانشمندان، طراحان، مربیان، کارآفرینان، هنرمندان و انسان شناسانی تربیت کرده است که دنیا را تغییر داده و برنده جایزه های اسکار و نوبل شده اند. دستاورد های جهانی آن ها شامل “جعبه سیاه” که اکنون در همه هواپیما ها یافت می شود، ابتکار ساعت زمین، و اختراع Wi-Fi می باشد. استرالیا به افرادی که در آن تحصیل و کار کرده اند( چه در این کشور به دنیا آمده باشند و چه در کشور دیگر) و به دستاورد های بزرگ رسیده و به جهان برای تبدیل شدن به مکان بهتر کمک کرده اند، افتخار می کند.

اعتبار جهانی

با تحصیل در استرالیا، شما مدرکی را دریافت می کنید که در کل دنیا معتبر است. چارچوب صلاحیت های استرالیا(AQF) به دانشجویان کمک می کند تا از طریق سیستم آموزشی به استرالیا بیایند و راهی آسان ایجاد می کند تا شایستگی های خود را به دنیا بشناسانند و مدرک شما را برای استفاده های محلی معادل سازی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت AQF مراجعه شود.

تضمین کیفیت

به مدت بیش از ۲۰ سال، استرالیا در ایجاد سیستم ها و فرایند های تحصیلی در دنیا پیشگام بوده است تا از این که دانشجویان بین المللی، آموزش باکیفیت مورد انتظار خود را دریافت می کنند، اطمینان حاصل کند. این فرایند ها و شاخص ها شامل موارد زیر هستند:

  •  قانون خدمات آموزشی برای دانشجویان خارج از کشور(ESOS) 2000؛ این قانون یک چارچوب حقوقی را برای نظارت بر ارایه آموزش به دانشجویان بین المللی در استرالیا بر اساس ویزای دانشجویی ارایه می کند.
  •  خدمات حفاظت از شهریه پرداختی که به شما در یافتن یک دوره اموزشی جایگزین یا مطالبه شهریه پرداختنی در موارد معدود و نادری که موسسه آموزشی قادر به ارایه دوره آموزشی نیست کمک می کند
  •  اداره کیفیت مهارت های استرالیا (ASQA)؛ یک قانون گذار ملی برای بخش آموزش فنی و حرفه ای استرالیا است. ASQA دوره های آموزشی و ارایه دهندگان آموزش را برای اطمینان از این که آیا استاندارد های کیفیت ملی رعایت می شود یا نه نظارت می کند.
  •  آژانس استاندارد ها و کیفیت آموزشی دانشگاهی(TEQSA) بر کیفیت بخش آموزش عالی استرالیا نظارت دارد. این آژانس مسئول ارزیابی قابلیت و ارزیابی کیفیت است.
  •  سازمان های بازرسی که به شکایات در مورد مسائلی که دانشجویان بین المللی با موسسات خود داشته اند رسیدگی می کند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *