تور, ویزا

دیدنی های کبک

پارک آبشار”مونت مورنسی” 

پارک آبشار “مونت مورنسی” در حدود ۹ مایلی شمال شرقی کبک قدیم در امتداد رودخانه سنت لارنس قرار گرفته و دوستداران طبیعت و سیاحین را به این آبشار ۲۷۲ متری جذب میکند. اگر نمی توانید این عدد را تصور کنید، “مونت مورنسی” یک برابر و نیم بلندتر از آبشار نیاگارا است. گر چه دمای گرمتر تابستان بازدید از “مونت مورنسی” را بسیار راحت تر میسازد، بسیاری از مسافران توصیه میکنند که زمستان برای درک زیبایی های طبیعی بدون وجود ازدحام زمان مناسبی است.

و برای کسانی که بدنبال هیجان هستند، یک زیپلاین دوگانه به تازگی در این آبشار نصب شده بود، بنابراین دو نفر می توانند همزمان عرض آبشار را بپیمایند (CA 25 $  هر بزرگسال). شما همچنین می توانید در اطراف منطقه پیاده روی و دوچرخه سواری کنید، و سه زمین بازی در سراسر پارک برای بازی کودکان وجود دارد.

شما می توانید با بالا رفتن از پله مرکز مهمانان، آبشار را بصورت رایگان ببینید. اما بسیاری از مسافران هشدار می دهند که بالارفتن از این پله ها در طول زمستان می تواند دشوار باشد و گاهی اوقات پله ها به دلیل یخ زدگی بسیار سر هستند. یک ماشین کابلی می تواند شما را به بالا برساند، اما تقریبا باید برای بلیط رفت و برگشت یک فرد بزرگسال CA 12 $  (در حدود $ ۹) پرداخت نمایید. شما می توانید با اتوبوس از شهر قدیم به این پارک دسترسی داشته باشید، و یا می توانید با اتومبیل شخصی به اینجا بیایید (اما برای پرداخت هزینه پارکینگ آمادگی داشته باشید). برای اطلاعات بیشتر، به صفحه پارک آبشار “مونت مورنسی” در وب سایت Sépaq (سازمان دولتی مدیریت پارک ها و ذخایر حیات وحش) مراجعه کنید.

میدان سلطنتی کبک

از دید یک غریبه، این بخش کوچک در کبک قدیم تنها ممکن است مانند یک جای زیبا برای خرید و یا نوشیدن یک فنجان قهوه به نظر آید. اما چیزی بسیار بیشتر از آن است: میدان سلطنتی محل تولد مستعمره فرانسه و جامعه فرانسوی و آمریکایی محسوب می شود. در طول قرن ۱۷ و ۱۸، این منطقه از کبک قدیم به عنوان مرکز کسب و کار و صنعت مستعمره فرانسه عمل میکرده است، یک بازار پر رونق در این مکان وجود داشته و خانه بسیاری از تجار ثروتمند در اینجا بوده است. در حین کاوش در این منطقه عجیب و جالب، به چند نماد بزرگداشت گذشته استعماری فرانسوی کبک، از جمله یک مجسمه نیم تنه قابل توجه از لویی چهاردهم (یکی از معروف ترین پادشاهان فرانسه) و کلیسای” نوتردام پیروزی”، قدیمی ترین کلیسای سنگی در استان کبک برخورد میکنید.

برای استفاده هرچه مفیدتر از بازدید خود از میدان سلطنتی، بسیاری از بازدید کنندگان توصیه میکنند که از مرکز اطلاعات میدان سلطنتی بازدید کنید، که ویژگی های آن نمایشگر جزئیات پر اهمیت این ناحیه است.

میدان سلطنتی در شمال “موزه تمدن” در خیابان “دالهوزی” واقع شده است. می توانید شبانه روزی از این میدان بازدید کنید، اما در نظر داشته باشید که بسیاری از مغازه ها و کافه ها – و همچنین کلیسای” نوتردام پیروزی” و مرکز اطلاعات میدان سلطنتی ساعت کاری خود را دارند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *