تحصیلی, مهاجرت, مهاجرت کاری

فرصت های ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه های استرالیا

شبکه ها و انجمن های فارغ التحصیلان استرالیا راه خوبی برای ارتباط با دوستان و هم کلاسی ها است.

شما می توانید، بسته به آموزشگاه خاص خود، شبکه های فارغ التحصیلی را در استرالیا و محل زندگی قبلی، از دوره ی تحصیلی، یا دانشجویان دیگر از کشورتان، پیدا کرده و به آنها بپیوندید. اکثر گروه ها و کلوپها اینترنتی هستند، بنابراین بسیار آسان است که یک عضو فعال باشید.

برخی از دلایل برای پیوستن به گروه فارغ التحصیلان به شرح زیر هستند:

  •  در ارتباط بودن- بعد از تحصیلات، شما و همکلاسی هایتان وارد بازار کار می شوید یا به تحصیلات بیشتر در سرتاسر جهان با مدرک استرالیایی خود ادامه می دهید، و رخدادهای اجتماعی منظم به شما این امکان را می دهد تا با همکلاسیهایتان در ارتباط باشید.
  •  حمایت- خانواده و دوستان شما در منزل شما را به خوبی پذیرا می شوند ، اما یک شبکه فارغ التحصیلی پر از مردمی است که در جایی بوده اند که شما هستید و با تجربه های شخصی و حرفه ای رشد یافته اند.
  •  استخدام و حرفه – افراد گروه فارغ التحصیلی که در رشته شما مشغول به کار هستند، می توانند منبع خوبی باشند برای زمانی که شما حرفه تان را ایجاد می کنید. آنها می توانند راهنمایی های خوبی در رابطه با صنعت مورد نظر شما و افرادی که در حال کار از طریق خبرنامه ها و نشریات فارغ التحصیلی هستند، به شما بدهند.
  •  مزایا- تامین کننده شما منبع اصلی خدماتی است که همچنان بعد از فارغ التحصیلی برایتان ارزشمند است. چه در کتابخانه ها، آزمایشگاهها یا کافی شاپ ها، افراد گروه فارغ التحصیلان اغلب به شما تخفیف می گیرند.
  •  جبران کردن – گروه های فارغ التحصیلان برای ارتباط دادن هم کلاسی ها و مربیان کنونی و قبلی بسیار عالی اند و فارغ التحصیل بودن این شانس را به شما می دهد که به دانشجویی که تحصیل و زندگی را در مسیری که شما یکبار انجام داده اید، طی می کند، کمک کنید. گروه های فارغ التحصیلان فعالیت های فراوان اجتماعی و خیریه را سازماندهی می کنند، بنابراین اگر عضو باشید، به راحتی در این فعالیتها شرکت می کنید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *