تحصیلی

مدارس در استرالیا

تحصیلات مدارس در استرالیا شامل پیش دبستانی، آمادگی (یا مهد کودک)، ابتدایی، راهنمایی (یا متوسطه) و متوسطه پیشرفته (یا کالج) می شود.

تحصیلات در مدارس از آمادگی تا متوسطه پیشرفته ۱۳ سال به طول می انجامد. تحصیلات حداقل تا سن ۱۶ سالگی اجباری است. انواع مدارس شامل مدارس دولتی، مدارس غیر دولتی (شامل مدارس دینی مانند مدارس کاتولیک یا اسلامی) و مدارسی بر اساس فلسفه های آموزشی مانند مونتسوری و استینر می شود. همه مدارس باید در بخش آموزشی ایالت یا ناحیه مورد نظر ثبت شده باشند و باید الزامات دولت در زمینه زیرساختها و ثبت مدرس را برآورده سازند.

مدارس در استرالیا تنها به آموزش دانش آموزان نمی پردازند. بلکه آنها را برای زندگی – توسعه مهارت های برقراری ارتباط، انضباط فردی و احترام به خود، همسالان و دنیای آنها آماده می سازند. مدارس برنامه وسیعی در زمینه های مهم آموزشی ارائه می دهند – انگلیسی، ریاضیات، مطالعه جامعه و محی زیست، علم، هنر، زبانهایی به غیر از انگلیسی (LOTE)، فنون، سلامتی و ورزش. همچنین آنها عمیقاً به آموزش همه جانبه – شامل کار تیمی، بیان حال و توسعه فردی که بیرون از کلاس رخ می دهد اعتقاد دارند.

در استرالیا دانش آموزان از محیط های وزشی متنوعی لذت می برند که به اندازه ارزش آموزشی، باعث تقویت توانایی های فردی می شوند و مهارت ها و کیفیت های لازم برای دنیای متغیر حاضر را توسعه می دهند.

فراتر استاندارد آموزش

مدارس استرالیا جزو بهترین ها در دنیا هستند. خودتان ببینید که چه چیزی آموزش استرالیا را اینقدر باارزش می کند:

  •  کلاس های کوچک (حداکثر ۳۰ دانش آموز در هر کلاس)
  •  معلمین با تحصیلات دانشگاهی و با صلاحیت و معلمین متخصص در زمینه های موضوعی
  •  تأسیساتی با استاندارد بالا – شامل سطح بالای تکنولوژی، که همه مدارس کامپیوتر و اینترنت دارند
  •  برنامه های افراد مستعد برای پرورش دانش آموزانی که سطح گیرایی بالاتری دارند
  •  برنامه های افراد دارای گیرایی بالا که دانش آموزانی را پوشش می دهد که مشغول مطالعه بر روی موضوعاتی در سطح دانشگاه هستند برای پشتیبانی مالی
  •  برنامه های آموزشی فردی برای دانش آموزانی که به پشتیبانی آموزشی بیشتری نیاز دارند
  •  شبکه های تضمین کیفی که طی آن مدارس باید استانداردهای مورد نیاز را برآورده سازند

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *