تحصیلی, تور, مهاجرت, مهاجرت با کارآفرینی, مهاجرت کاری, ویزا

«ایران آنکارا» برند خود را به نیلگام تغییر داد

نیلگام ارائه‌دهنده تخصصی خدمات گردشگری و مهاجرتی

اگر از علاقه‌مندان به سفر و یا از افرادی هستید که عضوی از خانواده‌تان مهاجرت کرده‌اند، پس به احتمال زیاد با نام «ایران آنکارا» آشنا هستید. شرکتی خوشنام و معتبر در امور مهاجرتی که از این پس با برند نیلگام و با خدماتی متنوع و گسترده‌تر همچون گذشته مسیری امن را برای سفر و مهاجرت شما و دیگر اعضا خانواده فراهم خواهد کرد.

شرکت ایران آنکارا که از یک دهه پیش فعالیت خود را با خدمات پیکاپ و وقت سفارت‌های کانادا، انگلستان و آمریکا آغاز کرد، با توجه به قوانین جدید مهاجرتی و البته پوشش تمامی نیازهای مراجعین خود، تصمیم گرفت با تغییر برند و بسط خدمات از این پس با برند نیلگام به فعالیت خود ادامه دهد.

محمد امینی مؤسس و مدیر عامل ایران آنکارا با اشاره به این نکته که به دلیل سخت گیری‌های کشورهای توریستی و مهاجرپذیر، خدمات مهاجرتی و گردشگری طی چند سال گذشته با پیچیدگی‌ها و ظرائف بسیاری همراه شده‌اند، درباره دلایل تغییر برند شرکت از ایران-آنکارا به نیلگام تصریح کرد: با توجه به نیازهای مختلف متقاضیان محترم برای تکمیل پرونده، تصمیم بر آن شد تا با اضافه کردن خدمات تور، ویزا و تاسیس یک دارالترجمه اختصاصی، بتوانیم در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن تأمین‌کننده تمامی نیازهای یک پرونده مهاجرتی و یا اقامتی باشیم. در واقع تمامی خدمات گذشته مجموعه ایران-آنکارا به همراه خدمات جدید، تحت عنوان هولدینگ نیلگام در دسترس مسافران خواهد بود.

هولدینگ نیلگام طی چند ماه گذشته با افزایش ۱۰۰% نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف در تلاش بوده است با فراهم آوردن سازوکاری فنی و در عین حال آسان، هیچ دغدغه‌ای را برای مراجعین خود درخصوص روند پیشرفت کار باقی نگذارد. این در حالی است که مجموعه نیلگام در حال حاضر با نزدیک به ۱۳۰ کارمند تمام وقت با میانگین سالانه ۲۰۰۰۰ پیکاپ پاسپورت، ۳۰۰۰ وقت سفارت اخذ شده و ۱۰۰۰ ویزای موفق برای کشور کانادا، خدمات جدیدی همچون افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال (حوزه شنگن) را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

هولدینگ نیلگام با لوگو و نشان تجاری جدید، با ۳ زیر مجموعه نیلگام مهاجر، نیلگام سفر و دارالترجمه رسمی همچون گذشته خدماتی مانند پیکاپ، اخذ ویزا، وقت سفارت، برگزاری تورهای متنوع و رزرو هتل را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

مجموعه نیلگام مهاجر با بهره‌مندی از تیم اجرایی و حقوقی با تجربه در امر مهاجرت، خدمات مهاجرت به کانادا، پرتغال و دومینیکا را شروع کرده و در آینده نزدیک با اضافه شدن چند کشور اروپایی دیگر شاهد گسترش این خدمات خواهد بود. ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی ایالت‌های کبک، نیوبرانزویک و منیتوبا، ویزای نیروی متخصص، خرید بیزینس استانی و خود اشتغالی فدرال همگی ویژه اقامت کانادا هستند. برای اخد اقامت کشور پرتغال نیز هولدینگ نیلگام با اخذ ویزای طلایی، ویزای کارآفرینان، صاحبان املاک و بازنشستگان و مستمری بگیران، مسیر مهاجرت را به این کشور تسهیل می‌کند. در مورد کشور دومینیکا نیز مجموعه نیلگام از طریق برنامه اقتصادی شهروندی اقدام به اخذ اقامت و پاسپورت برای متقاضیان مهاجرت این کشور می‌کند.

همچنین مجموعه نیلگام سفر نیز با سابقه‌ای طولانی و درخشان در امور مربوط به پیکاپ ویزا، وقت سفارت‌ها و اخذ ویزای کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و کشورهای حوزه شنگن آماده ارائه خدمات VIP است. خدمات پیکاپ برای کشور آمریکا از طریق ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان انجام می‌گیرد. متقاضیان دریافت ویزای شنگن نیز می‌توانند با مراجعه به دفتر نیلگام سفر و تکمیل و تحویل مدارک، با خیالی آسوده مراحل اخذ ویزای شنگن خود را به ما بسپارند.

مجموعه نیلگام همچنین با برگزاری تورهایی لوکس و با کیفیت در مسیرهای متنوع علاوه بر پاسخ به نیاز مشتریان خود در مسیر اخذ اقامت و مهاجرت به کانادا و پرتغال، در صدد توسعه خدمات گردشگری و مهاجرتی خود نیز هست.

امینی در پایان با تاکید بر این نکته که در آینده نزدیک شاهد گسترش خدمات مهاجرتی مجموعه نیلگام خواهیم بود، اضافه کرد: شاید انتخاب نماینده‌ای رسمی و معتبر، کلید موفقیت در هر پرونده مهاجرتی و اقامتی باشد. کارگزاری که با بهره‌مندی از تجربه مناسب و ارتباطات گسترده برون مرزی، مسیر مهاجرت را برای متقاضیان محترم هموار سازد. مجموعه‌ای که بتواند با رویکردی مسئولانه و البته حرفه ای پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *