مهاجرت, مهاجرت با کارآفرینی, ویزا

شرکت llc چیست؟

اگر یک شهروند ایرانی باشید و در حال حاضر در داخل کشور زندگی کنید، حتما برای یکبار هم که شده بخاطر وجود محدودیت های بانکداری در ایران و نبود تعامل موثر با سایر بانک های دنیا، با مشکل تبادل ارزی، انجام تراکنش ارزی اینترنتی و مواردی از این قبیل روبرو شده و از خدمات صرافی ها و یا شرکت های مالی مرتبط برای حل مشکل خود کمک  گرفته اید.

بر همین اساس، برخی از شهروندان ایرانی به دنبال راهکارهایی موقتی نظیر خرید گیفت کارت های دارای اعتبار دلاری رفته و از طریق آن امور خود را به صورت محدود اداره می کنند. اما این راه حل هزینه بیشتری برای فرد در پی داشته و تنها برای یک بازه کوتاه مدت کارایی خواهد داشت.

از این رو بهترین گزینه پیش روی افرادی که مکرراً با تراکنش و مبادلات ارزی، تجارت بین المللی، خرید اینترنتی از وبسایت های خارجی،پرداخت هزینه سفارت، رزرو و خرید بلیط پرواز و هتل های خارجی و مواردی این چنینی روبرو می شوند، ثبت شرکت درانگلیس است!

لابد این سوال برای شما هم پیش می آید که ثبت شرکت در انگلیس، آن هم از داخل ایران، چه ربطی به این موضوعات دارد؟

در جواب باید به شما بگوییم که ثبت غیر حضوری شرکت در انگلیس یک خدمت جدید است که از داخل ایران قابل انجام بوده و رابطه مستقیمی با افتتاح حساب بانکی در انگلستان و دریافت مسترکارت معتبر و به نام دارد.

به بیانی دیگر، با استفاده از این خدمت جدید، با یک تیر دو نشان زده و علاوه بر ثبت شرکت در انگلستان و امکان تجارت بین المللی، از حساب بانکی و مستر کارت معتبر در انگلیس برخوردار خواهید شد.
البته در حال حاضر امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی و صدور مستر کارت فیزیکی به نام از طریق زراعت بانک ترکیه نیز برای شهروندان ایرانی وجود دارد، اما با توجه به مزایای بیشتر ثبت شرکت در انگلیس نظیر ثبات، امنیت اقتصادی، بازار کار و تجارت فعال و کیفیت بسیار زیاد خدمات بانکداری انگلیس در قیاس با ترکیه، بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا شرکتی را به صورت غیرحضوری در انگلیس ثبت کنند و با خیال راحت از امکان سرمایه گذاری و خدمات بانکی این کشور بهره مند شوند.

در واقع اگر بخواهیم دقیق تر به جزئیات این خدمت جذاب بپردازیم، با ثبت شرکت در انگلیس می توانید با یک تیر 3 نشانه، افتتاح حساب بانکی و دریافت مسترکارت، امکان انجام تجارت جهانی و اخذ ویزای انگلیس با ثبت شرکت در این کشور را مورد هدف قرار دهید.چنانچه به اقتضای نوع کار خود تا به حال به سراغ جزئیات ثبت شرکت در انگلیس نرفته و یا با برخی از مفاهیم پایه این مبحث نظیر تعریف شرکت LLC و یا Ltd  آشنا نیستید، با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

شرکت Ltd چیست؟

بنابر اطلاعات وبسایت unibiased، زمانی که به دنبال انتخاب ساز و کاری برای بیزینس خود هستید، به طور حتم با اصطلاحات شرکت با مسئولیت محدود Ltd، شرکت عمومی با مسئولیت محدود Plc.، مشارکت با مسئولیت محدود LLP و شرکت با مسئولیت محدود LLC مواجه خواهید شد. در یک تجارت جهانی، مخفف LL یا همان limited liability درباره اینست که ریسک شخصی خود در زمینه مالی را تا حد ممکن کاهش دهید. از این رو چنانچه کسب و کار شما با شکست مواجه شد (و یا مورد جریمه و شکایت مالی قرار گرفت)، مقدار پولی که برای آن در تجارت مسئول هستید، در این ساختار تجاری محدود شده است.

در حال حاضر محبوب ترین فرم و ساختار تجاری شرکت در انگلستان، شرکت خصوصی با مسئولیت محدود یعنی Ltd است. زمانی که اقدام به ثبت و ایجاد آن کنید، شرکت مورد نظر به عنوان یک نهاد قانونی با منابع مالی مجزا و جدا از شما محسوب می شود.

این بدین معنی است که در صورت رویارویی با انحلال و یا دعوی قضایی، بیشترین مسئولیتی که شخصاً می توانید در شرکت داشته باشید، به میزان ارزش سهم شما در این تجارت است. از این رو هرگونه بدهی احتمالی بیشتر باید از دارایی های شرکت پرداخت شود و معمولاً به دارایی های خصوصی شما ضربه ای وارد نخواهد شد.لازم به ذکر است که ثبت قانونی تمامی شرکت های Ltd در انگلیس از طریق سازمان دولتی Companies House انجام می گیرد.

مزایای شرکت با مسئولیت محدود Ltd

عمده دلایل انتخاب ساختار Ltd برای ثبت یک شرکت در انگلیس شامل موارد زیر می شود:

 • اموال و دارایی شخصی شما حفاظت شده و ایمن بوده و در خلال تجارت به آن صدمه ای وارد نمی شود
 • مالیات شرکت برحسب سود عایدی سالانه و با ضریب 19 تا 20 درصد محاسبه می شود که از ضریب مالیات بر درآمد کمتر است
 • امکان ثبت و راه اندازی این نوع از شرکت تنها با حضور یک نفر وجود دارد
 • شرکت Ltd در انگلیس امکان انجام عملیاتی نظیر افتتاح حساب بانکی، خرید املاک و دارایی های جانبی، سرمایه گذاری و اخذ بیمه را با نام و هویت حقیقی خواهد داشت
 • این نوع از شرکت امکان صدور سهم را دارد( روشی خوب برای افزایش سرمایه)
 • کمپانی می تواند سود خود را برای سالهای بعدی مالیاتی حفظ کند
 • این کمپانی دارای وجودی مستقل از شماست، به همین خاطر امکان فروش و یا انتقال آن وجود دارد

معایب شرکت با مسئولیت محدود Ltd

معایب احتمالی ثبت و اداره یک شرکت تجاری محدود Ltd در انگلیس شامل موارد زیر می شود:

 • کنترل کمتر: سهامداران دیگر شرکت ممکن است با تصمیمات شما مخالف باشند
 • این نوع کمپانی امکان تجارت سهام خود را با عموم مردم ندارد
 • رسیدگی به حساب های کمپانی های Ltd پیچیده تر بوده و به طور حتم به یک حسابدار زبده نیاز خواهید داشت
 • حساب های شرکت علنی بوده و در معرض عموم قرار خواهد گرفت
 • برای اطلاع از نحوه کسب درآمد از کمپانی ltd نیاز به بررسی و محاسبه دارید

شرکت LLC چیست؟

اگر تا به حال نام شرکت llc به گوشتان خورده، باید به شما بگوییم که LLC نیز یک کمپانی با مسئولیت محدود است که مشابه Ltd بوده و در ساختار تجاری آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. به بیانی دیگر کمپانی LLC دارای وجود خارجی و ساختاری مجزا در کشور انگلستان نیست و برای ثبت غیر حضوری شرکت در انگلیس، عمدتاً از نوع Ltd استفاده می شود.

ثبت شرکت در انگلستان

برای راه اندازی کمپانی Ltd در انگلیس، شما نیاز به ثبت آن در سازمان Companies House دارید. اگرچه، مراحل نسبتا زیادی در پیش روی شما قرار دارد که از آن جمله می توان به انتخاب نام شرکت و آدرس ثبت شده، تعیین تعداد مدیران (که می تواند فقط یک نفر باشد) و دریافت کد استاندارد طبقه بندی صنعتی و فعالیت اقتصادی SIC برای شناسایی نوع فعالیت کمپانی اشاره کرد. در عین حال شما باید برای امور مالیاتی شرکت در انگلستان ثبت نام کنید.

اگر از قبل به فکر افتتاح حساب بین المللی و دریافت ویزاکارت و مسترکارت شخصی بوده اید و یا با خواندن این مقاله تمایل بیشتری به کسب اطلاعات در این زمینه و انجام آن پیدا کرده اید، نگاهی به مطالب بررسی هزینه های ثبت شرکت در انگلیس و مراحل ثبت شرکت در انگلستان بیاندازید.

همچنین این امکان را دارید تا در صورت تمایل با کارشناسان گروه شرکت های نیلگام تماس گرفته و از مشاوره و خدمات کامل ثبت غیر حضوری شرکت و افتتاح حساب بانکی در انگلیس در حداکثر 20 تا 40 روز کاری برخوردار شوید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *