تحصیلی

دانشگاه های استرالیا

در استرالیا در یکی از کالج ها یا دانشگاه های استرالیایی تحصیل کنید، بدینگونه دری به جهانی از مطالعات باز می کنید که زندگی شما را از دانش، مهارت و اشتیاق سرشار می کند.

بخش های مربوط به تحصیلات عالی، طیف وسیعی از برنامه ها و دوره های دانشگاهی را ارائه می دهد که به کسب مهارت های بسیار مورد توجه و معتبر جهانی، می انجامد.

استرالیا مقصد انتخابی دانشجویانی از سراسر دنیاست که به دنبال آموزش با کیفیت با قیمتی مقرون به صرفه هستند.

دانشگاه های استرالیا طیف وسیعی از رشته های جهانی شامل حسابداری، تجارت، محاسبات بازرگانی، حقوق، مدیریت، بازاریابی، پرستاری و گردشگری را ارائه می دهند. آینده خود را بررسی کنید و ببینید چه دانشگاه هایی در استرالیا می توانند آن را به شما ارائه دهند.

شما می توانید توصیف خلاصه ای از برخی موسسات و دانشگاه های استرالیا،  قبل از انتخاب منو و جستجو در وبسایت های آنها، بخوانید.

دانشگاه ویکتوریا  ملبورن، ویکتوریا. ویکتوریا یکی از بزرگترین موسسات دوگانه استرالیا در تحصیلات عالی است، با وجود یک کالج TAFE، ترکیب واحدی از مهارت های آکادمیک و فنی و حرفه ای را در فضایی مدرن و حمایتی ارائه می دهد. این دانشگاه به دلیل ارائه طیف وسیعی از دوره ها ی امروزی و مرتبط به محیط استخدامی مدرن، شهرت بالایی دارد و در میان دانشگاه های ویکتوریا به عنوان موسسه ای خلاق و مبتکر شناخته شده است.

دانشگاه Deakin ملبورن، ویکتوریا. دانشگاه Deakin یکی ازپیشرفته ترین و رویایی ترین دانشگاه های استرالیا است. این دانشگاه به عنوان ارائه دهنده تحصیلات دانشجو محور و عالی، شناخته شده و با سرعت فزاینده ای مقصد محبوب بین المللی شده است که حدود ۷۰۰۰۰ دانشجوی در حال تحصیل در دانشکده های مختلف، شامل رشته های ELICOS دارد.

دانشگاه باند گولد کوست، دانشگاه کویینزلند بوند اولین وبزرگترین دانشگاه خصوصی استرالیا است و به عنوان یکی از دانشگاه های کویینزلند که شهرت عالی جهانی دارد، ترقی کرده است. در بوند شما تحصیلات شخصی را با وجود معلمین بسیار مجرب، دوره ها و روشهای تدریس خلاقانه، در یک مجموعه دانشجویی بین المللی و محوطه ایمن و زیبای دانشگاه، تجربه خواهید کرد. نسبت کارمندان Bond به دانشجویانش، بهترین نسبت در استرالیا است.

دانشگاه آدلاید. آدلاید،  جنوب استرالیا. دانشگاه آدلاید یکی از قدیمی ترین و عالی رتبه ترین دانشگاه های استرالیا است و در همه ی رشته ها راه به سوی موسسات آموزش عالی دارد. این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا شناخته شده است. در سال ۱۸۷۴ تاسیس شده و عضو گره هشت (Group of Eight) می باشد. در میان جمعیت زیاد ۱۴۰۰۰ دانشجو، بیشتر از ۱۸۰۰ دانشجوی این دانشگاه از سایر کشورها هستند.

دانشگاه وسترن سیدنی (UWS) سیدنی، NSW. با بیشتر از ۳۲۰۰۰ دانشجو، دانشگاه وسترن سیدنی (UWS) یک از بزرگترین دانشگاه های استرالیا است. هر ساله بیشتر از ۲۸۰۰ دانشجوی بین المللی از ۷۰ کشور مختلف، UWS را برای تحصیل انتخاب می کنند.  UWS دانشگاهی در حال ترقی با سرعت بالا، پرانرژی و جوان،  با شش دانشکده در منطقه سیدنی است.

دانشگاه Southern Cross     Lismore، Tweed Heads/Gold Coast  و Coffes Harbour، دانشگاه Queensland Southern Cross یک دانشگاه دولتی استرالیایی است که به طور بین المللی شناخته شده است. این دانشگاه شهرتی در رابطه با برتری های علمی دارد، و جایزه ها و هدایای استرالیا و  معتبر بین المللی را از آن خود کرده است. برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه، از نظر کیفی دارای استانداردهای بالای آکادمیک هستند.

دانشگاه Griffith، Brisbane و Gold Coast، دانشگاه Queensland Griffith، یکی از برجسته ترین دانشگاه های استرالیا که بیش از ۲۵۰۰ کارمند در کادر تدریس دارد، ۲۷۰۰۰ دانشجو شامل ۴۰۰۰ دانشجو از ۸۰ ملیت دارد. Griffith  تبدیل به انتخاب محبوب دانشجویانی که تصمیم به تحصیل در یکی از دانشگاه های استرالیا گرفته اند، شده است. یادگیری هرگز از یادگیری در این دانشگاه، لذت بخش تر و با ارزشتر نبوده است.

دانشگاه Toowoomba کوینزلند جنوبی، کوینزلند. USQ به عنوان پیشرو جهانی در زمینه ها و طرح های مطالعاتی آموزش دانشگاهی شناخته شده است. USQ دانشگاهی مبتکر، قابل انعطاف و پویا است که کارمندان و دانشجویانش از اینکه پاسخگوی بازار جهانی از لحاظ فناوری هستند، به خود می بالند.

دانشگاه تکنولوژی  سوینبرن  ملبورن، ویکتوریا. سوینبرن در سال ۱۹۰۸ تاسیس شد و به عنوان ارائه دهنده آموزش تخصصی،  در استرالیا و خارج از آن شهرتی عالی دارد.

سوینبرن دانشگاهی خلاقانه و کوچک است که با سرعت ویژگی متمایزی را تشکیل داده است که  شامل مطالعه  خصوصیاتی است که هدف، دستاورد و کیفیت واقعی نتایج آموزشی دانشگاه را انعکاس می دهد.

دانشگاه هوبارت تاسمانی- Launceston ، تاسمانی دانشگاه تاسمانی چهارمین دانشگاه استرالیا از لحاظ قدمت است. این دانشگاه به عنوان موسسه تحقیق و تدریس از نظر بین المللی بسیار مورد توجه است. دانشگاه تاسمانی محیطی لذت بخش و مطلوب برای تحصیل در تمام سطوح تحصیلات عالی را ارائه میدهد. دانشگاه فناوری کوینزلند – بریزبن – موسسه ای خلاق و پویا است که نه تنها نیازهای دانشجویان محلی و بین المللی را برآورده می سازد، بلکه یکی از بالاترین رتبه های MBA استرالیا را بر اساس لیست جهانی Financial Times در سال ۲۰۰۴ دارا است.

دانشگاه Macquarie سیدنی، دانشگاه NSW Macquarie یکی از ممتازترین دانشگاه های NSW و ارائه کننده تحصیلات مدرن، پیچیده و بین المللی  در استرالیا است. Macquarie با بیش از ۲۴۰۰۰ دانشجو شامل ۴۰۰۰ دانشجوی بین المللی، به دستاوردهای آکادمیک برجسته خود مباهات کرده و منابعی عالی برای یادگیری و تحصیل به صورت آنلاین دارد. دانشگاه کوان ادیت  پرت، استرالیای غربی. دانشگاه کوان ادیت  به خاطر دوره هایی با محتوای خلاقانه، تحقیقات تخصصی و تحصیلات مبتکرانه اش، شناخته شده است.

این دانشگاه با وجود تفکر پاسخگو و پیش رو، یکی از دانشگاه های پرت است که به صورت بین المللی متمرکز است و دانشگاه پیش رو در ارائه برنامه های درجه ای متمرکز حرفه ای است. دانشگاه فناوری، سیدنی (UTS) سیدنی، NSW دانشگاه فناوری، سیدنی (UTS) به عنوان پیشرو تحصیلات حرفه ای متمرکز شناخته شده است و به عنوان یکی از بهترین ها در استرالیا در نظر گرفته می شود. این دانشگاه یکی از جامع ترین  طیف های مدارک معتبر  بین المللی و خلاقانه را در استرالیا ارائه می دهد. هنگامی که افراد در رابطه با دانشگاه های سیدنی صحبت می کنند، ناخودآگاه UTS را انتخاب می کنند.

دانشگاه کانبرا (ACT). دانشگاه بین المللی ACT جمعیت متنوعی از دانشجویان از بیش از ۸۰ کشور جهان در محوطه کانبرا را دارد. در شهرهای غیرساحلی، دانشگاه برنامه هایی را در کشورهایی مثل هنگ کونگ، چین، سنگاپور، مالزی، تایلند و ویتنام تدریس می کند.

دانشگاه موناش ملبورن، دانشگاه موناش ویکتوریا یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا است و راه را با تمرکز بین المللی خود، تحقیقات پیشگامانه و مزیت های آکادمی، پیش می رود.  از زمانیکه که اولین دانشجو  در سال ۱۹۶۱ وارد دانشگاه مونارش شد، این دانشگاه به یک موسسه پر انرژی، چند فرهنگی و متنوع با شش دانشکده در اطراف ایالت ترقی کرده است و شهرت بین المللی عالی دارد که دانشجویان زیادی را جذب می کند.

دانشگاه نوتردام، پرت استرالیا، استرالیای غربی،  دانشگاه نوتردام الهام گرفته از بزرگترین دانشگاه های کاتولیک در جهان، دانشگاه نوتردام در ایالت متحده، سنت پر از جنب و جوش یک دانشگاه کاتولیک همراه با تاریخی غنی را به آموزش استرالیا، آورده است.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *