مهاجرت

دریافت و بررسی درخواست های مهاجرت به کبک

  •  چگونه می توانم بفهمم که درخواست من، بر اساس شرایط کنونی سازمان مهاجرت، قبل از پرشدن حد نصاب به دست سازمان مهاجرت کبک رسیده است؟

اگر شما یک رسید تایید دریافت کنید که تصدیق می کند پرونده شما باز است و احتیاج به هزینه های بررسی دارد به این معنی است که درخواست شما به وزارت رسیده و بررسی می شود. اگر درخواست شما بعد از پر شدن حد نصاب تقاضای درخواست برسد، به شما بازگردانده خواهد شد و هزینه ای دریافت نمی شود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قوانین و روند موجود، صفحه مراحل و قانونهای مهاجرت را مطالعه کنید.

شرط دانش زبان در مهاجرت به کبک

  •  وقتی که من درخواست مهاجرت به کبک را ارائه دادم، دانش ابتدائی ( یا متوسط ) از زبان فرانسه داشتم. چه پیشنهادی برای من دارید؟

از ۱ آگوست ۲۰۱۳ ، سطح زبان متوسط به بالا کمترین سطحی است که برای امتحان شفاهی و کتبی دانش فرانسه به آن امتیازی تعلق می گیرد.

شما می توانید پرونده تان را به روز کنید، برای مثال، از طریق گذراندن یک یا تعداد بیشتری دوره برای ارتقا دانشتان و سپس فرستادن نتایج  یک امتحان استاندارد زبان که از طرف وزارت به رسمیت شناخته می شود.

صفحه دانش زبان انگلیسی یا فرانسه را برای اطلاعات در رابطه با امتحانات به رسمیت شناخته شده از طرف سازمان مهاجرت کبک بخوانید.

اگر شما تمایل به تماس با سازمان مهاجرت کبک دارید، اطمینان یابید که در مکاتبات خود به شماره پرونده ای که از طرف وزارت به شما داده شده است اشاره می کنید. شما این شماره را روی رسید تصدیق که بعد از رسید درخواستتان برایتان فرستاده شد، پیدا می کنید.

  •  من باید نتایج امتحان کتبی انگلیسی را در هنگام ارائه درخواستم، ارائه دهم؟

تمام متقاضیانی که یک درخواست را تحت برنامه نیروی کار متخصص ارائه می دهند، می توانند امتیازاتی را برای دانش زبان فرانسه و انگلیسی به دست آورند. برای این کار، آنها باید نتایج یک امتحان استاندارد را ارائه دهند.

صفحه دانش زبان انگلیسی و فرانسه را برای اطلاعات بیشتر در رابطه با امتحانات به رسمیت شناخته شده از طرف سازمان مهاجرت کانادا ببینید.

می توانم نتایج امتحان فرانسه یک سازمان حرفه ای را به کبک ارائه دهم؟

خیر، شما باید نتایج امتحان استاندارد تشخیص داده شده از طرف سازمان مهاجرت کبک را ارائه دهید. صفحه دانش زبان انگلیسی و فرانسه را برای اطلاعات بیشتر در رابطه با امتحانات به رسمیت شناخته شده از طرف وزارت، مطالعه کنید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *