مهاجرت

مهاجرت به کبک

مهاجرت نیروی کار دائم در کبک

استفاده از فضای امن Mon projet Québec برای هرکس که درخواستی برای گواهی گزینش کبک تحت برنامه نیروی متخصص ارائه می دهد، ضروری است .

حداکثر تعداد درخواست های مهاجرت به کبک

دریافت درخواست هایی که تحت برنامه نیروی متخصص ارائه شده اند تا پایان بهار ۲۰۱۶ به تعویق می افتد.

بر این اساس، متقاضیانی که  حساب پروژه کبک من (Mon projet Québec) را ایجاد کرده اند می توانند درخواستشان را بین ۱۳ جون تا ۲۰ جون ۲۰۱۶ ارائه دهند. حداکثر تعداد درخواست های دریافتی در طول این زمان ۵۰۰۰ است.

زمانی که این تعداد کامل شد، متقاضیانی که حسابی ندارند، می توانند با توجه  به زمان دریافت بعدی، یک حساب ایجاد کنند. همچنین در طول این زمان ثانویه که زمان آن بعدا تعیین می شود، سازمان مهاجرت کبک ۵۰۰۰ درخواست دریافت می کند.

متقاضیانی که یک پیشنهاد شغلی دارای اعتبار از طرف وزارت دارند و یا آنها که مقیم موقت کبک هستند و اجازه ارائه درخواست برای گواهی گزینش کبک را دارند ، می توانند در هر زمان این کار را انجام دهند. آنهایی که در حاضر حسابی دارند می توانند درخواستشان را به صورت اینترنتی ارائه دهند، و آنها که حسابی ندارند باید به شماره  9191-864-514  تماس بگیرند. آژانس سرویس مشتری به آنها خواهد گفت چه مراحلی را طی کنند.

متقاضیانی که تمایل به ارائه درخواست تحت برنامه تجربی کبک دارند باید مراحل لازم را طی کرده و به فرم های لازم در صفحه درخواست برای گواهی گزینش کبک دسترسی داشته باشند.

اولویت بندی پردازش پرونده ها

درخواست های ذکرشده در زیر شامل اولویت در بررسی می شوند :

  •  درخواست هایی که تحت برنامه تجربی کبک ارائه شده اند (PEQ  ) ؛
  •  درخواست هایی که شامل یک پیشنهاد شغلی معتبر هستند؛
  •  درخواست هایی از متقاصیانی که امتیازات لازم را تحت عامل محل تحصیل کسب کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط گزینش برای نیروی متخصص کبک، صفحه شرایط برنامه مهاجرت برای نیروی متخصص را مطالعه کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری به کبک

حداکثر تعداد درخواست گواهی گزینش کبک که تحت برنامه سرمایه گذار می تواند دریافت شود ۱۹۰۰ است. درخواست هایی که از این تعداد بیشتر باشند بازگردانده خواهند شد.

متقاضیان سرمایه گذار که از طریق یک امتحان به رسمیت شناخته شده از طرف وزارت، دانش متوسط و یا پیشرفته ای از زبان فرانسه را ارائه می دهند، شامل این تعداد حداکثر درخواست کننده ها نمی شوند و می توانند درخواستشان را در هر زمانی ارائه دهند. این درخواست ها اولویت خواهند یافت.

درخواست ها باید از طریق ایمیل یا پیک به مدیریت و جمع آوری ایمیل و تعیین معیار در مونترال فرستاده شوند. در یک زمان فقط یک درخواست می تواند فرستاده شود. درخواست هایی  که به صورت حضوری داده می شوند، قابل قبول نیستند.

مهاجرت کارآفرینان به کبک

حداکثر تعداد درخواست ها

حداکثر تعداد درخواست ها برای گواهی گزینش کبک که تحت برنامه کارآفرین می تواند دریافت شود ۵۰  است . درخواست های بیشتر از این تعداد بازگردانده می شوند.

متقاضیان کارآفرین که که که از طریق یک امتحان به رسمیت شناخته شده از طرف وزارت، دانش متوسط و یا پیشرفته ای از زبان فرانسه را ارائه می دهند، شامل این تعداد حداکثر درخواست کننده ها نمی شوند و می توانند درخواستشان را در هر زمانی ارائه دهند. این درخواست ها اولویت خواهند یافت .

درخواست ها  باید از طریق ایمیل یا پیک به مدیریت و جمع آوری ایمیل و تعیین معیار در مونترال فرستاده شوند. در یک زمان فقط یک درخواست می تواند فرستاده شود. درخواست هایی  که به صورت حضوری داده می شوند، قابل قبول نیستند.

مهاجرت نیروی کار خود اشتغال به کبک

حداکثر تعداد درخواست ها

حداکثر تعداد درخواست ها برای گواهی گزینش کبک که تحت برنامه نیروی کار خود اشتغال می تواند دریافت شود ۵۰  است . درخواست های بیشتر از این تعداد بازگردانده می شوند .

درخواست ها  باید از طریق ایمیل یا پیک به مدیریت و جمع آوری ایمیل و تعیین معیار در مونترال فرستاده شوند. در یک زمان فقط یک درخواست می تواند فرستاده شود. درخواست هایی  که به صورت حضوری داده می شوند، قابل قبول نیستند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *