مهاجرت

مهاجرت به کبک

روند و قوانین مهاجرت را که در تاریخ ۱ آپریل ۲۰۱۵ اعمال شد، مطالعه کنید. قبل از ارائه درخواستتان، بسیار مهم است که اطلاعات مربوط به زمان ارائه درخواست رابرای گواهینامه کبک مطالعه کنید.

اصلاحات مربوط به نیازهای سندی برای سرمایه گذاران در ۱۵ جولای ۲۰۱۵ اعمال شد.

آیا شما می خواهید به کبک مهاجرت کنید و آنجا کسب و کار راه بیاندازید؟

یک نمونه از روند مهاجرت، بر اساس تجربه واقعی تعداد زیادی از مهاجرین، در زیر توصیف شده است. آن را با دقت بخوانید و چیزهایی در مورد مراحلی که مهاجرت شما را موفقیت آمیز می کند ، یاد بگیرید.

اگر شما هنوز تصمیم نگرفته اید به کبک مهاجرت کنید، اطلاعات فراوانی را خواهید یافت که به شما برای یک تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند. اگر تصمیمتان را گرفته اید، از منافع این شانس استفاده کرده و زمان و انرژیتان را ذخیره کنید.شما اطلاعات زیادی را می یابید که مهاجرت و همسان سازی شما را آسانتر می کند، همچنین به شما در سرمایه گذاری، راه اندازی و یا خرید یک کسب و کار در کبک کمک می کند.

نکات مهم

خدمات وکالت را از دست ندهید.

مواظب کلاهبرداری اینترنتی باشید.

دستورالعمل ۷ مرحله ای کار در کبک:

در اینجا مروری داریم بر مراحلی که برای دست یابی به اهداف شغلی و مهاجرتی ، باید انجام دهید. می توانید آنها را به هر روشی که مناسب می بینید اجرا کنید.

۱در مورد کبک و محیط کسب و کار آن اطلاعات به دست آورید. کبک و تجارت های گوناگون، مدرن و پویای آن را کشف کنید.بسیار مفید است که در رابطه با خوش آتیه ترین بخش ها، هزینه های کارهای رقابتی، سیستم مالیتی شرکت نیروی کار باکیفیت و محیط شغلی باز و محرک کبک اطلاعات داشته باشید. کبک به شما پتانسیل بالایی را پیشنهاد می دهد. بیشتر بخوانید.

۲درخواست به عنوان یک مهاجر شاغل

شما برنامه دارید به کبک مهاجرت کنید و می خواهید یک فرم رسمی درخواست داشته باشید. لفا به این موضوع توجه داشته باشید که هیچ اولویت و یا توجه خاصی به پرونده متقاضی که از خدمات میانجی مهاجرت استفاده می کنند، داده نخواهد شد. برای ارائه مستقیم  برنامه مهاجرتی انتخابی خودتان، در رابطه با روند صحیح اطلاعات به دست آورید.

۳یک سفر اکتشافی به کبک داشته باشید.

تجربه بسیاری از مهاجرین شاغل نشان داده است که بهتر است یک و یا دو سال را به آمادگی برای مهاجرتتان اختصاص دهید. این زمان ایده آلی برای یک و یا تعداد بیشتری سفر اکتشافی به کبک است.

۴پروژه کاری خود را گسترش دهید.

منابع زیادی برای کمک به گسترده کردن و ارزیابی پروژه کاری شما ، موجود هستند. در استفاده از آنها تردید نکنید. آماده سازی برای پروژه کاری از شرایطی است که به موفقیت کاری شما در کبک کمک می کند.

۵آمادگی برای زندگی در کبک

از زمانی که صرف دریافت ویزای اقامت دائم می شود، برای آماده کردن خودتان استفاده کنید. این به شما و خانواده تان کمک می کند که راحت تر در کبک تطبیق پیدا کنید.

۶ادامه شغلتان یا به دست آوردن شغل

شما باید یک سری از تشریفات را برای تاسیس کار خودتان در کبک تکمیل کنید. در استفاده از کمک های موجود برای راهنماییتان، در کوشش شغلی در کبک تردید نکنید. اگر شما به دنبال یک فرصت شغلی هستید ، منابع زیادی هست که می تواند اطلاعات را در رابطه با موارد جذاب برایتان ایجاد کند.

۷اقامت گزیدن و آسانتر کردن سازگاری خانوادگی

در مورد اولین مراحلی که باید به محض ورود به کبک انجام دهید و خدماتی که بوسیله دولت به شما پیشنهاد می شود و کمک های دولتی برای آسانتر کردن سازگاری شما و خانواده تان اطلاعات به دست آورید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *