تحصیلی

گزینه های تحصیلی بیشتر در استرالیا

استرالیا طیف وسیعی از فرصت های مطالعاتی را در کنار دوره های همراه با مدرک خود مانند دوره زبان انگلیسی، دیپلم و مدرک کارشناسی ارائه می دهد.

فرصتهای تحصیل در خارج از کشور

طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی خارج از کشور در استرالیا متناسب با اهداف شخصی و بودجه شما وجود دارد. شما می توانید برای یک ترم ، یک سال و یا حتی در طول تعطیلات تابستان خود در خارج از کشور درس بخوانید. به طور کلی با برنامه تحصیلی خارج از کشور، موسسه کشور شما شرایط تبادل رسمی با موسسات استرالیا را ندارد و شما معمولا باید از موسسه خود مرخصی بگیرید. علاوه بر این، شما معمولا مجبورید به هزینه موسسه استرالیایی را جلوتر پرداخت کنید. شما ابتدا باید با دفتر تحصیل در خارج از کشور برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تحصیلی تایید شده خارج از کشور و کسب اعتبار برای تحصیل در خارج از کشور برای رشته پیشنهادی خود مشورت کنید.

تبادل دانشجو

شما همچنین می توانید در برنامه تبادل دانش آموز در یک موسسه استرالیا برای یک ترم یا سال حضور بیابید. برنامه های تبادل دانشجو می تواند یک گزینه مقرون به صرفه باشد، چراکه شما شهریه خود را همچنان به موسسه کشور خودتان پرداخت میکنید. اگر شما در برنامه تبادل دانش آموز شرکت کنید همچنان دانش آموز موسسه خود باقی می مانید و جهت ثبت نام در این دوره باید از طریق مسئول موسسه کشور خود برای این دوره گزینش شوید. اعتبار برای مطالعه در استرالیا معمولا از طرف موسسه کشور مبدا فراهم می شود ولی قبل از مبادرت به این کار از آن مطمئن شوید. شما باید با موسسه کشورخود صحبت کنید تا متوجه شوید چه رابطه مبادله ای با موسسات استرالیایی دارند.

تورهای مطالعاتی استرالیا

یک تور مطالعه، یک رویداد خاص است که در آن یک مدرسه یا دانشگاه یک گروه از دانش آموزان آینده نگر را برای نگاهی اجمالی به زندگی دانشجویی در استرالیا دعوت میکند. شما می توانید از امکانات تور دانشگاه استفاده کنید، گزینه های محل اقامت را ببینید، در کلاس و گرشهای علمی حضور یابید، و در زندگی اجتماعی دانش آموزان استرالیا شرکت داشته باشید. با موسسه خود در مورد تورهای مطالعاتی در دسترس صحبت کنید.

آموزش از راه دور

اگر شما می خواهید با یک موسسه استرالیایی دوره تحصیل خود را بگذرانید ولی نمیتوانید در طول کل دوره در کلاس حضور داشته باشید، آموزش از راه دور می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. برنامه های آموزش از راه دور به شما امکان به دست آوردن یک مدرک از یکی از موسسات استرالیا را در کشور خودتان، و یا با ترکیب مطالعه در کشور خود و مطالعه در استرالیا فراهم می آورد.

شما باید با موسسه انتخابی خود در مورد این که کدام دوره ها را بصورت از راه دور ارائه می شود، و شرایط ورود به آن دوره صحبت کنید. شما احتمالا برای ورود به دوره آموزش از راه دور در مقطع کارشناسی در استرالیا، نیاز به یک گواهی ارشد متوسطه از آموزش و پرورش استرالیا (سال ۱۲) یا گواهی معادل از یک کشور دیگر دارید. موسسات نیز ممکن است بلوغ، انگیزه، و یا تجربه کاری مربوطه شما را در آن رشته در نظر بگیرند.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *