مهاجرت کاری

مهاجرت به کانادا از طریق مهارت و تخصص چگونه است؟

افراد زیادی از اقصی نقاط دنیا در جستجوی مقصدی مناسب برای مهاجرت و اتخاذ روشی ایده‌آل و اقتصادی برای رسیدن به این هدف هستند. در این میان برخی از افراد به دنبال مهاجرت به اروپا و حوزه شینگن و یا دریافت ویزای کشورهای برتری نظیر استرالیا، انگلیس و یا آمریکا هستند، اما اغلب به دلایل مختلفی هم‌چون هجوم پناهندگان غیرقانونی و عدم تمایل اینگونه کشورها به پذیرش مهاجر جدید، با قوانین و موانع سختی روبرو شده و از ادامه مسیر باز می‌مانند.

در عین حال، کانادا به عنوان یکی از ۱۰ قدرت برتر و دومین کشور پهناور دنیا و برخورداری از تنها ۳۷٫۵ میلیون جمعیت، همچنان یکی از جذاب‌ترین مقاصد بالقوه مهاجرت محسوب می‌شود. به دلیل وجود مزایایی نظیر آزادی‌های اجتماعی، چند زبانه و چندفرهنگی بودن، فرصت‌های شغلی زیاد و بازار کار فعال، استاندارد بالای آموزشی، خدمات درمانی رایگان، رفاه اجتماعی، خدمات دولتی متنوع، امنیت بالا و مواردی از این دست، از محبوبیت زیادی در بین شهروندان بومی و مهاجران برخوردار است.

یکی از اهداف اصلی سازمان مهاجرت کانادا استقبال از افراد دارای تخصص و مهارت بالای کاری برای مشارکت بهینه در اقتصاد رو به رشد این کشور است. از این رو، نیروی کار ماهری (Skilled worker) که به منظور کار و زندگی برای همیشه در کانادا مستقر می‌شوند، ارزش بالایی برای اقتصاد و تقویت بازار کار این کشور دارند.

این بدین معنی است که متقاضیان موفق هر یک از برنامه‌های مهاجرتی نیروی کار ماهر یا همان اسکیل ورکر، قادر به دریافت ویزای اقامت دائم و مهاجرت به این کشور به همراه خانواده خود خواهند بود.

مهاجرت از طریق مهارت فدرال

به عنوان نیروی کار ماهر و یا یک فرد متخصص چندین گزینه پیش روی شما خواهد بود. برای مثال، ممکن است برای درخواست از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا واجد شرایط باشید و یا چنانچه مقصد موردنظر شما کبک باشد، برنامه اسکیل ورکر کبک روش انتخابی شما برای مهاجرت خود و خانواده به این استان خواهد بود. همچنین در صورتی که در مورد استان‌ها و قلمروهای کانادا اطلاعات داشته و بدانید که در کجای این کشور قصد زندگی و اقامت دارید، می‌توانید متناسب با شرایط خود برای یکی از طرح‌های نامزدی استانی درخواست دهید. به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق مهارت و تخصص در ۳ دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شود که در ادامه در مورد هر یک از آن‌ها توضیح خواهیم داد.

 • برنامه اسکیل ورکر فدرال: این برنامه مهاجرتی برای آن دسته از متقاضیانی است که دارای تجربه کاری خاصی هستند و قصد دارند تا در یکی از استان‌ها یا قلمروهای کانادا به استثنای کبک اقامت یابند.
 • برنامه اسکیل ورکر کبک: متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان کبک را دارند، ممکن است بنابر شرایط خود دارای صلاحیت لازم برای اقدام از طریق این برنامه باشند.
 • برنامه نامزد استانی PNP: اغلب استان‌ها و قلمروهای کانادا برای متقاضیان مهاجرت و زندگی در هر یک از استان‌ها دارای برنامه اسکیل ورکر مختص به خود هستند. اصولا این برنامه‌های مهاجرتی با سرعت زیادی پیگیری می‌شوند و به کاندیدا این اجازه را می‌دهند تا مدرک نامزدی استانی را دریافت کند. در اغلب موارد، این مدرک و گواهی کاندیدا را قادر می‌سازد تا نسبت به سایر برنامه‌های مهاجرتی، سریع‌تر برای مهاجرت دست به کار شود.

همچنین کارفرماهای زیادی در کانادا به طور فعالانه به دنبال نیروی کار خارجی ماهر و جذب آنها در سریع‌ترین شکل ممکن در تیم خود هستند. چنانچه بتوانید از یک کارفرما در این کشور پیشنهاد شغلی دریافت کنید، ممکن است برای پروسه درخواست سریع مهاجرت به کانادا نیز واجد شرایط محسوب شوید.

اسکیل ورکر فدرال FSWP

برنامه فدرالی اسکیل ورکر، اصلی‌ترین مسیر مهاجرت کاری و اقتصادی به کانادا محسوب شده و به نیروی کار دارای تخصص و مهارت و خانواده وی این امکان را می‌دهد تا به ساکنین مقیم کانادا تبدیل شوند. نخستین مرحله برای یک متقاضی شرکت در برنامه اسکیل ورکر فدرال اینست که با ایجاد یک پروفایل اکسپرس اینتری میزان اشتیاق خود برای این برنامه را نشان داده و براساس اطلاعاتی که در حساب کاربری آنلاین خود ارائه می‌دهد، طبق سیستم جامع امتیازبندی CRS اکسپرس اینتری، در میان سایر کاندیدا و رقبا رتبه و امتیازی کسب ‌کند.

مشاوره مهاجرت کاری کانادا۰۲۱-۷۵۲۳۷

بر همین اساس، دولت کانادا طی یک زمان‌بندی مشخص به کاندیداهایی با بالاترین رتبه در سیستم اکسپرس اینتری، دعوت‌نامه درخواست یا همان ITA صادر می‌کند و در عین حال لیست امتیازهای مردود CRS را منتشر می‌نماید. البته لازم به ذکر است که امتیاز CRS موضوع ثابت و غیرقابل تغییری نبوده و برخی از افراد امکان ارتقای امتیاز از طریق بهبود فاکتورهای ارزیابی را خواهند داشت.

حداقل شرایط موردنیاز اسکیل ورکر

عموما متقاضیان خارجی می‌توانند از طریق شناسایی حداقل شرایط لازم شرکت در برنامه، نسبت به شروع پروسه مهاجرت از طریق برنامه فدرالی اسکیل ورکر اقدام نمایند:

 • تجربه کاری همراه با حقوق برای ۱ سال مستمر و تمام‌وقت و یا معادل آن طی ۱۰ سال گذشته در مشاغل طبقه‌بندی شده و نظام‌مند ملی ناک صفر، ناک A یا ناک B
 • مدرک و توانایی زبان انگلیسی یا فرانسوی معادل با معیار زبان کانادایی CLB 7 (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه)
 • مدرک تحصیلی کانادایی (گواهی، دیپلم، فارغ‌التحصیلی مقطع دانشگاهی) و یا مدرک معادل دانشگاهی از خارج از کانادا به همراه ارزیابی اعتبار آموزشی ECA

بر همین اساس سازمان IRCC براساس امتیاز کسب‌شده صلاحیت کاندیدا را برای برنامه اسکیل ورکر فدرال تعیین می‌کند. اگرچه، تنها برای کاندیدای دارای بالاترین امتیاز در سیستم اکسپرس اینتری دعوت‌نامه درخواست یا همان ITA اقامت دائم کانادا ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که پروفایل کاندیداهای اکسپرس اینتری که شامل Federal Skilled Trades و کلاس تجربه کانادایی هم می‌شود بر طبق سیستم جامع CRS امتیازبندی می‌شوند. برای اینکه متقاضیان واجد شرایط شرکت در برنامه اسکیل ورکر فدرال محسوب شوند باید دارای حداقل شرایط لازم کار، مهارت زبان، تحصیلات و حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ باشند. همچنین ارزیابی و محاسبه امتیازات کاندیدا برنامه اسکیل ورکر براساس فاکتورهای انتخابی سن متقاضی، تحصیلات، تجربه کاری، پیشنهاد کاری، مهارت زبان و تطبیق‌پذیری فرد انجام می‌پذیرد.

فاکتورهای انتخابی اسکیل ورکر

بودجه و تمکن مالی

در صورت ارسال دعوت‌نامه درخواست ITA برای هر یک از کاندیداها، آن‌ها ملزم به اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه‌های خود و خانواده به هنگام ورود به کانادا هستند. این فاکتور مهم که با عنوان settlement funds شناخته می‌شود یکی از موارد مهم و الزامی اسکیل ورکر بوده و میزان آن برای متقاضیان خارجی که در حال حاضر مجاز به کار قانونی در کانادا یا دارای یک پیشنهاد کاری معتبر در این کشور هستند، متغیر است. همچنین لازم به ذکر است که کاندیدای یکی از طرح‌های فدرالی اکسپرس‌اینتری یعنی کلاس و تجربه کانادایی CEC ملزم به داشتن این فاکتور برای خود و خانواده نخواهد بود.

آن دسته از متقاضیانی که با همسر خود برای این طرح اقدام می‌کنند می‌توانند از پول مشترک در یک حساب بانکی استفاده کنند. همچنین می‌توان تنها با احتساب سپرده بانکی همسر متقاضی تمکن مالی لازم را فراهم نموده و ارائه داد، اگرچه متقاضی اصلی برنامه اسکیل ورکر نیازمند اثبات این موضوع است که از زمان صدور دعوت‌نامه درخواست ITA توسط سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی IRCC، امکان دسترسی به این حساب بانکی را خواهد داشت. به طور معمول میزان بودجه و تمکن مالی کاندیدا باید متناسب با اندازه خانواده، معادل یا بالاتر از مقدار ذکر‌شده در جدول زیر باشد:

چکاپ پزشکی و قابل قبول بودن متقاضی

بنابر اطلاعات ارائه‌شده توسط سازمان IRCC، کاندیداهای برنامه اسکیل ورکر فدرال و خانواده آنها باید به محض دریافت ITA برای تکمیل پروسه چکاپ پزشکی اقدام کنند. شایان ذکر است که نتایج آزمایشات پزشکی باید در هنگام درخواست اقامت دائم و ورود به خاک کانادا معتبر باشد.

چکاپ پزشکی شامل آزمون استاندارد سلامت بدنی از جمله تست خون، تست ادرار، آزمایشات اشعه ایکس، وضعیت سلامت عقلی و سوابق پزشکی قبلی متقاضی می‌شود.

همچنین متقاضیان باید برای اثبات مقبولیتadmissible  در کانادا، در خلال پروسه مهاجرت کاری به این کشور نسبت به دریافت سوءپیشینه اقدام کنند. (مدرک سوءپیشینه اداره پلیس نباید بیشتر از ۶ماه قبل از درخواست صادر شده باشد)

هزینه‌های اسکیل ورکر فدرال

اسکیل ورکر کبک

برنامه نیروی کار ماهر کبک یک سیستم انتخابی مهاجرتی است که برای شناسایی کاندیدای بالقوه مهاجرت به این استان طراحی شده است. از این رو متقاضیان اسکیل ورکری که قصد اقامت در مونترال و یا شهر و منطقه دیگری در داخل استان کبک را دارند نسبت به سایر نقاط کانادا با سیستم ارزیابی متفاوتی روبرو می‌شوند. نیروی کار ماهر و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی در کبک می‌توانند برای مهاجرت به این استان تحت برنامه اسکیل ورکر QSWP و برنامه تجربه کبک PEQ اقدام کنند.

سیستم EOI و پرتال Arrima کبک

در سال ۲۰۱۸ استان کبک سیستم EOI را برای ساده‌سازی پروسه درخواست‌های QSWP طراحی کرد و متقاضیان مشتاق به مهاجرت استانی از طریق برنامه اسکیل ورکر کبک نخست ملزم به این هستند تا تحت این سیستم یک پروفایل EOI را با استفاده از Arrima portal استانی ایجاد کنند. ایجاد پروفایل EOI در پرتال آنلاین Arrima رایگان بوده و برای کابران ۱۸ ساله یا بالاتر در دسترس است. این پرتال در تمام طول سال قابل دسترس است و می‌توان در هر زمانی نسبت به ارسال یک پروفایل تکمیل‌شده EOI اقدام کرد.

پرتال Mon Projet Québec

آن دسته از کاندیدایی که برای مهاجرت به کبک از طریق برنامه QSWP دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند باید از پرتال امن Mon projet Québec برای ارسال درخواست خود استفاده کنند. این پرتال به کاندیداها این اجازه را می‌دهد تا درخواست خود برای CSQ را تکمیل کنند، پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهند، وضعیت درخواست خود را پیگیری کرده، در درخواست خود اعمال تغییرات کنند و در طول این پروسه به پیام الکترونیکی شخصی دسترسی داشته باشند.

میزان صلاحیت لازم برای برنامه اسکیل ورکر کبک

عموما برای متقاضیان موفق برنامه اسکیل ورکر کبک گواهی انتخاب CSQ صادر می‌شود، سپس این افراد می‌توانند برای اقامت دائم کانادا به دولت این کشور درخواست دهند و در نهایت سازمان IRCC وضعیت پزشکی و سوءپیشینه امنیتی این افراد را به عنوان بخشی از پروسه موافقت با درخواست مورد بررسی قرار می‌دهد. برای اینکه بتوانید در این برنامه برای یک CSQ واجد شرایط محسوب شوید، باید تحت فاکتورهای انتخابی برنامه مهاجرتی کبک زیر امتیاز لازم را کسب نمایید. به طور کلی بنابر قوانین این سیستم یک متقاضی مجرد باید از حداقل امتیاز ۵۰ و متقاضی متاهل از حداقل امتیاز ۵۹ برخوردار گردد. لازم به ذکر است که اغلب مدارک موردنیاز برای درخواست و اپلای برنامه نیروی کار ماهر استان کبک باید نسخه‌های کپی برابر اصل معتبر باشد. برای دریافت امتیاز از فاکتور مهارت زبان، نمرات این آزمون باید به همراه درخواست مهاجرت ارسال شود.

هزینه‌های اسکیل ورکر کبک در سال ۲۰۱۹

نامزدی استانی PNP

برنامه نامزدی استانی یا همان PNP به استان‌ها و قلمروهای کانادا این اجازه را می‌دهد تا آن دسته از متقاضیان واجد شرایطی که قصد مهاجرت و اقامت در یک استان خاص را دارند، نامزد کنند. هر یک از استان‌ها و قلمروهای کانادا (به استثنای نوناووت و کبک) دارای برنامه نامزد استانی مختص به خود هستند و هر یک از این برنامه‌ها دارای حداقل یک جریان مهاجرتی هماهنگ با سیستم گزینشی مهاجرتی اکسپرس اینتری فدرال است. آن دسته از متقاضیانی که تحت این طرح‌ها و جریانات هماهنگ با سیستم اکسپرس اینتری نامزدی استانی اعطا می‌شود به عنوان نامزدهای برتر enhanced nominations شناخته شده و براساس سیستم جامع امتیازبندی CRS، به این دسته از کاندیدای اکسپرس اینتری ۶۰۰ امتیاز به عنوان جایزه اعطا می‌گردد.

در این بین یکی از جدیدترین و ایده‌آل ترین برنامه‌های نامزد استانی و مهاجرت کاری به کانادا طرح اسکیل ورکر استان ساسکاچوان است که به دو دسته اصلی اکسپرس اینتری EE و مشاغل پرتقاضای OID تقسیم می‌شود. در حال حاضر برنامه‌های نامزد استانی ساسکاچوان به دنبال نیروی کار ماهر و با تجربه‌ای است که در لیست مشاغل مستثنی و حذف‌شده SINP قرار نگرفته و دارای فاکتورهای لازم برای فعالیت در بازار کار بومی و اقامت در این استان باشند.

برنامه نامزد استانی یا همان SINP ساسکاچوان نیازمند پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی نبوده و متقاضیانی که در هر یک از زیرگروه‌های این طرح موفق به دریافت نامزدی استانی شوند از طرف سیستم اکسپرس اینتری فدرال ۶۰۰ امتیاز به عنوان جایزه دریافت خواهند کرد. برهمین اساس، نامزدهای استانی واجد شرایط ساسکاچوان از دعوت‌نامه درخواست ITA برای درخواست اقامت دائم کانادا برخوردار شده و در قرعه‌کشی یا همان draw بعدی اکسپرس اینتری شرکت داده خواهندشد.

برنامه نامزدی استانی اسکیل ورکر ساسکاچوان- اکسپرس اینتری

براساس اطلاعات وب‌سایت رسمی ساسکاچوان کانادا، این زیرگروه برای نیروی کار ماهر با شرایط زیر مناسب خواهد بود:

بر همین اساس، شما باید به عنوان متقاضی اسکیل ورکر EE استانی هزینه غیرقابل استرداد ۳۵۰ دلار کانادایی را از طریق مستر کارت و ویزاکارت معتبر به صورت آنلاین برای درخواست خود پرداخت کنید. البته پرداخت این هزینه آخرین مرحله موردنیاز برای ارسال درخواست محسوب می‌شود. برای اینکه برای این طرح واجد شرایط محسوب شوید، باید خارج از کانادا زندگی کنید یا امکان اثبات وضعیت حقوقی در کانادا را داشته باشید و برای وضعیت پناهندگی ادعایی به دولت کانادا ارائه نکرده باشید، همچنین از شرایط زیر برخوردار باشید:

 • در سیستم ارزیابی و امتیازبندی SINP حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ را کسب نمایید
 • حداقل نمره زبان CLB 4 را کسب کنید، در برخی موارد ممکن است کارفرما و نهادهای نظارتی نمره زبان بالاتری را درخواست نمایند
 • دارای تحصیلات کاردانی، فنی و حرفه‌ای و یا دانشگاهی (حداقل یک دوره یک ساله تحصیلی) قابل مقایسه با سیستم آموزشی و مدارک تحصیلی کانادا باشید و از یکی از انواع مدارک تحصیلی و دانشگاهی (diploma, certificate or degree) برخوردار باشید
 • دارای تجربه و مهارت بالای کاری در مشاغلی به جز مشاغل مستثنی Excluded Occupation List ساسکاچوان باشید و عنوان شغلی شما در لیست مشاغل پرتقاضا و مورد نیاز این استان قرار گرفته باشد.
 • دارای حداقل ۱ سال مهارت تخصصی (به غیر از مشاغل تجاری و بازرگانی) طی ۱۰ سال گذشته باشید؛ یا
 • از ۲ سال تجربه کاری در زمینه تجارت و بازرگانی تخصصی طی ۵سال گذشته برخوردار باشید؛ یا
 • دارای یک سال تجربه کاری در کانادا طی ۳سال گذشته در زمینه بازرگانی و یا تخصص‌های حرفه‌ای باشید
 • تجربه کاری شما باید در راستای تحصیلات و مدارک تحصیلی، فنی و کارآموزی، دارای معادل و قابل مقایسه با سیستم آموزشی کانادایی و طول دوره تحصیلی حداقل یک‌ساله باشد
 • تجربه کاری شما باید ارتباط مستقیم با عنوان شغلی و تحصیلات شما داشته باشد
 • شغل موردنظر شما همان عنوان شغلی که در درخواست مهاجرت خود انتخاب کرده‌اید باشد
 • امکان اثبات تمکن مالی کافی برای خود و خانواده را داشته باشید

برای اپلای در این زیرگروه شما نیازمند ایجاد پروفایل و ارسال یک EOI هستید. برای آن دسته از کاندیدایی که واجد شرایط محسوب شده و از فاکتورهای انتخابی برخوردار باشند دعوت‌نامه برای ارسال درخواست اعطا می‌شود و آن دسته از کاندیدایی که در pool اکسپرس اینتری دارای امتیاز بالایی هستند، از شانس بیشتری برای دریافت ITA برخوردار خواهند بود. با دریافت دعوت‌نامه درخواست ITA شما باید مبلغ ۳۵۰ دلار کانادا را به عنوان هزینه درخواست و به صورت آنلاین پرداخت نموده و درخواست کامل خود را ارسال نمایید.

 EOI اسکیل ورکر بین‌المللی چیست؟

مرحله EOI ( یا همان ابراز علاقه برای شرکت در طرح مهاجرت) یک درخواست در سیستم SINP محسوب نمی‌شود. به طور کلی اسکیل ورکر بین‌المللی EOI یک پروسه پیش درخواست است که به کاندیدا این اجازه را می‌دهد تا برای نمایش میزان علاقه خود به شرکت در برنامه SINP ساسکاچوان، فرم آنلاین را پر کرده و میزان صلاحیت خود را نشان دهد. باید به این نکته اشاره کنیم که برای تمام متقاضیانی که EOI بین‌المللی اسکیل ورکر را ارسال می‌کنند دعوت‌نامه درخواست SINP ارسال نخواهد شد. هیچ محدودیتی در تعداد کاندیداهایی که می‌توانند EOI ارسال کنند وجود ندارد، اما با این حال هر یک از کاندیداها تنها قادر به داشتن یک پروفایل EOI هستند.

چه کسانی نمی‌توانند برای زیرگروه اکسپرس اینتری ساسکاچوان درخواست دهند؟

افراد دارای شرایط زیر امکان درخواست شرکت در این طرح را نخواهند داشت:

 • افرادی که به دولت کانادا ادعای پناهندگی کرده‌اند
 • آن دسته از افرادی که موفق به ورود پول اکسپرس اینتری نمی‌شوند

همچنین در صورت برخورداری از هر یک از موارد زیر واجد شرایط نامزدی برنامه SINP محسوب نمی‌شوید:

 • مدارک مورد نیاز برنامه SINP را ارسال نکرده باشید
 • توانایی اثبات قصد زندگی و کار در استان ساسکاچوان را نداشته باشید
 • شما و یا یک نماینده قانونی از روی قصد اطلاعات غلطی misrepresented در درخواست ارائه کرده باشد

رتبه‌بندی و ارزیابی اسکیل ورکر ساسکاچوان

شما به عنوان متقاضی شرکت در این طرح نیازمند حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز برای نامزدی SINP هستید. امتیازهای این برنامه براساس ۵ فاکتور زیر به متقاضی اعطا می‌شود:

 • تحصیلات و دوره‌های فنی و آموزشی
 • تجربه و مهارت کاری
 • توانایی و مهارت زبان
 • سن متقاضی
 • داشتن ارتباط و تطبیق‌پذیری با بازار کار ساسکاچوان

برای اثبات داشتن فاکتورهای مذکور و این موضوع که واجد شرایط شرکت در برنامه مهاجرت کار استانی هستید، باید قادر به ارائه مدارک موردنیاز و معتبر به دولت کانادا باشید. برای مثال، چنانچه برای مدرک دانشگاهی و کسب ۲۰ امتیاز مدعی هستید، باید یک کپی از مدرک دانشگاهی و ترجمه رسمی انگلیسی یا فرانسوی کامل آنرا به پرونده ارسالی خود پیوست کنید.

نحوه اپلای برای مهاجرت به کانادا از طریق مهارت و تخصص

پس از دریافت دعوت‌نامه ITA از طریق سیستم EOI اکسپرس اینتری، شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • یک حساب کاربری آنلاین ایجاد کنید
 • تمامی بخش‌های برنامه اسکیل ورکر نامزدی استانی را تکمیل کنید
 • تمامی فرم‌ها و مدارک پشتیبان خود را با فرمت PDF اسکن و در درخواست آنلاین خود آپلود کنید
 • در نهایت درخواست آنلاین را ذخیره و ارسال نمایید

در صورت وجود نقص در مدارک و یا نبود ترجمه رسمی مدارک، درخواست متقاضی رد و بسته خواهد شد. در صورتی که درخواست مهاجرت کاری شما بخاطر تکمیل نبودن بسته شود، نامه‌ای الکترونیکی برای شما ارسال خواهد شد و به شما پیشنهاد می‌کند تا در زمان دیگری پس از رفع نواقص دوباره برای درخواست مجدد اقدام نمایید. چنانچه در دریافت نامزدی از سیستم SINP ساسکاچوان موفق شوید، سازمان فدرالی IRCC پرونده شما را طی ۶ماه از زمان درخواست بررسی و ارزیابی خواهد کرد.

در مجموع می‌توان اینطور گفت که مهاجرت کاری به کانادا از طرح‌های مختلف و متعدد فدرالی و استانی برخوردار بوده و دارای جزئیات و قوانین فراوانی است. بر همین اساس، افراد کم‌تجربه بخاطر نداشتن آشنایی کامل با قوانین دولتی و تخصصی بودن حوزه مهاجرت کاری به کانادا، آنچنان توفیقی در تکمیل پرونده و شرکت در این برنامه‌های مهاجرتی به طور شخصی نداشته و پس از صرف وقت و هزینه ارزی، اغلب با عدم موفقیت روبرو می‌شوند. از این رو شما می‌توانید از فرم ارزیابی برنامه استانی ساسکاچوان برای برآورد اولیه وضعیت خود استفاده کرده و در صورت تمایل برای بهره‌مندی از خدمات تخصصی و مشاوره در زمینه مهاجرت کاری به کانادا با گروه شرکت‌های نیلگام در تماس باشید.

مشاوره مهاجرت کاری کانادا۰۲۱-۷۵۲۳۷

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *