ویزا

انجام معاینات پزشکی ویزای استرالیا خارج از استرالیا

اگر زمانی که خارج از استرالیا هستید درخواست ویزا داده‌اید، باید با کمیته پزشکان معاینات پزشکی خود را انجام بدهید. کمیته پزشکی دکتر یا رادیولوژیستی است که برای انجام آزمایشات پزشکی مهاجرت در خارج از استرالیا مامور شده است. برای پیدا کردن نزدیک‌ترین کمیته پزشکی، لیست کمیته پزشکان در وب‌سایت ما را بررسی کنید.

اکنون، کمیته پزشکان می‌تواند با استفاده از سیستم ای‌مدیکال (eMedical) در بیش از ۱۰۰ کشور، معاینات پزشکی شما را به‌طور آنلاین پردازش نماید، این بدان معنا است که نتایج سلامت شما، ظرف چند لحظه، به صورت آنلاین پردازش می‌گردد. در اغلب کشورها، شما باید از فرآیند سلامت الکترونیک استفاده کنید. در صورتی که با کلینیک خودگردان ای‌مدیکال (eMedical) قرار ملاقاتی ترتیب دادید، باید شناسه سلامت (شناسه HAP) را ارائه دهید.

ما پیشنهاد می‌دهیم، همانطور که در زیر توضیح داده شده است، پیش از ملاقات، از پردازشگر ای‌مدیکال (eMedical) استفاده کنید. توجه: کمیته‌های پزشکی انتظار دارند که مراجعانی که درخواست ویزا را به صورت آنلاین تسلیم کرده‌اند، پیش از حضور در ملاقات، فرآیند آنلاین پردازشگر ای‌مدیکال (eMedical) را تکمیل نمایند. انجام معاینات پزشکی در داخل استرالیا اگر زمانی که در استرالیا حضور دارید، درخواست ویزا بدهید، باید با ارائه‌دهندگان خدمات پزشکی مهاجرت ترتیب معاینات پزشکی خود را بدهید و با استفاده از سیستم ای‌مدیکال ((eMedical معاینات خود را به صورت آنلاین پردازش نمایید. ارائه‌دهنده خدمات پزشکی کنونی ویزای استرالیا، خدمات ویزای پزشکی Bupa می‌باشد. برای رزرو یک قرار ملاقات با خدمات ویزای پزشکی Bupa، لطفا:

  • در هرجایی که امکان‌پذیر است، با استفاده از وب‌سایت آنها در خدمات ویزای پزشکی Bupaاز ابزار رزرو آنلاین آنها استفاده کنید
  • در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید با شماره ۹۱۹ ۷۹۴ ۱۳۰۰ تماس بگیرید.

می‌توانید در و‌ب‌سایت خدمات ویزای پزشکی Bupa، اطلاعات مربوط به موارد زیر را بیابید:

  • هزینه‌ها و مخارج مربوط به ملاقات‌های پزشکی ویزا
  • دفاتر Bupa در استرالیا
  • دسترسی و استفاده از مترجمان درطول ملاقات‌های پزشکی ویزا

در صورتی که برای کسب اطلاعات بیشتر، به خدمات ویزای پزشکی Bupa نیاز داشتید (برای مثال، به دلیل اینکه شما معاینات پزشکی مهاجرت خود را با سیستم پزشکی سابق، Medibank (Medibank Health Solutions)* انجام داده باشید)، لطفا از طریق ایمیل زیر با خدمات ویزای پزشکی Bupa تماس بگیرید: DIBP-Enquiries@bupamvs.com.au *توجه: معاینات پزشکی استرالیا معمولا برای ۱۲ ماه معتبر هستند. علاوه بر این، در صورتی که شما معاینات پزشکی اولیه خود را بیش از ۱۲ ماه پیش انجام داده‌اید، ممکن است خدمات ویزای پزشکی Bupa بر طبق قوانین سیاسی وزارت بهداشت، آزمایشات پزشکی جدیدی را درخواست نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *