تور, ویزا

اخذ ویزای شینگن در شیراز اصفهان مشهد

اگر مایل به اخذ ویزای شینگن در شیراز، اصفهان یا مشهد هستید و میخواهید این کار را با همراهی موسسه نیلگام انجام دهید، این مطلب را دنبال کنید. شاید شما جزو افرادی باشید که بخواهید بدون تجربه قبلی و سابقه سفر مناسب، صفر تا صد مراحل و پروسه اخذ ویزای شینگن اروپا را به طور شخصی انجام داده و ریسک ریجکتی اپلای و درخواست ویزا را پذیرا باشید. اما از جنبه‌ای دیگر، شاید مایل باشید تا از طریق یک موسسه مهاجرتی معتبر نظیر نیلگام این کار را انجام داده و با صرف زمان و انرژی کمتر، شانس بیشتری برای موافقت با درخواست خود قائل شوید.

اگر در کلان شهر تهران ساکن هستید، انجام این کار بسیار راحت بوده و با تماس و رزرو وقت مشاوره، پروسه درخواست ویزای شینگن از سوی موسسه مهاجرتی نیلگام، در مدت زمان کمی برای شما انجام خواهد شد، اما اگر ساکن سایر شهرهای بزرگ ایران مثل شیراز، اصفهان و یا مشهد باشید، روند کار به چه صورت است، چگونه می‌توان با شرکت ارتباط برقرار کرده و از راه دور پیگیر روند اپلای بود؟

موضوعی که قصد داریم در ادامه به طور مختصر و مفید به آن پرداخته و جزئیات آن را به شما شرح دهیم.

فقط محض اطمینان، برای آن دسته از عزیزانی که با ماهیت کلی مجوز و ویزای شنگن آشنایی ندارند باید بگوییم که این ویزا مختص 26 کشور عضو اتحادیه اروپا و حوزه معتبر شینگن است که کشورهای مختلفی مثل فرانسه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا و پرتغال را شامل می‌شود، چنانچه شما موفق به دریافت یکی از انواع ویزای شنگن مولتی اروپا شوید، مجاز هستید تا پایان اعتبار ویزا، به سایر کشورهای این حوزه آزادانه سفر کرده و در نهایت به کشور مبدا بازگردید.

ممکن است این طور فکر کنید که موضوع اپلای مجوز ورود به اروپا و ویزای شینگن روند چندان سختی نداشته و می‌توان به صورت فردی این کار را انجام داد، یعنی نیازی به استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی نیلگام در زمینه اخذ ویزای شینگن حس نمی شود.

اما باید این واقعیت را با شما در میان بگذاریم که جزئیات مختلف رزرو وقت سفارت از کارگزاری‌های متفاوتی همچون وی اف اس گلوبال، کاکس اند کینگز و یا ویزامتریک، حساسیت بالای آماده سازی و ترجمه مدارک سفر و مدارک پشتیبان، توجه به مطالب ارائه شده در فرم درخواست ویزا، اطلاع نداشتن از نواقص احتمالی پرونده، آماده سازی و ارائه مدارک مالی، ملکی و هویتی، ارائه برنامه سفر و سابقه سفر موجه، نداشتن تجربه کافی در زمینه مواجهه با ریجکتی ویزا از سوی سفارت و بسیاری از فاکتورهای ریز و درشت دیگر شما را با چالش‌های زیادی روبرو کرده و احتمال موفقیت فردی شما در این پروسه را کاهش می‌دهد.

از این رو، چنانچه در تهران و یا هر یک از شهرهای کوچک و بزرگ ایران مثل شیراز، مشهد و یا اصفهان به سر می‌برید، بهتر است تا پیش از اقدام برای ویزا و اپلای، با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارزیابی تخصصی شرایط فعلی خود، بهترین تصمیم‌گیری را در این رابطه انجام دهید.

مدارک ویزای شینگن

چه قصد سفر توریستی و موقتی به کشورهای اروپایی حوزه شنگن را داشته باشید و یا اینکه مایل به مهاجرت دائمی از طریق کار،تحصیل و یا سرمایه‌گذاری باشید، در هر صورتی توجه به مدارک لازم برای ویزای شینگن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و می‌تواند به نقطه قوت شما در اپلای ویزا تبدیل شود.

ویزای شنگن دارای انواع مختلفی است و هر یک از آنها مدارک ویژه خود را طلب می‌کند، اما اگر بخواهیم به طور پیش‌فرض ویزای توریستی شینگن را مدنظر قرار دهیم، مدارک آن شامل موارد زیر خواهد بود:

 • فرم درخواست تکمیل و امضا شده ویزا
 • دو قطعه عکس رنگی جدید در سایز مناسب پاسپورت
 • اصل پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار
 • رزرو رفت و برگشت بلیط هتل و هواپیما
 • برنامه سفر (مطابق با زمان رزرو بلیط پرواز)
 • بیمه درمانی بین المللی با حداقل پوشش 30 هزار یورویی موارد اضطراری درمانی در تمامی کشورهای اروپایی حوزه شنگن
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 • نامه تمکن مالی شنگن و موجودی حساب بانکی( حداکثر 3 ماه گذشته)
 • نامه رزرو وقت سفارت
 • رسید پرداخت هزینه ویزا، هزینه کارگزاری
 • گواهی اشتغال به تحصیل یا کار
 • گواهی پایان خدمت (در صورت وجود)
 • سوابق بیمه
 • مدارک ازدواج (در صورت وجود)
 • دعوتنامه اقوام و یا تجاری (در صورت وجود)
 • رضایت نامه والدین (برای متقاضی زیر 18 سال)

تمامی مدارک باید به صورت ترجمه رسمی و دارای مهر و تائید دادگستری باشند.

اخذ ویزای شینگن در شیراز

چنانچه در شهر شیراز به سر می برید و می خواهید تا از خدمات اخذ ویزای شینگن در شیراز موسسه مهاجرتی نیلگام بهره مند شوید، کافیست تا به وب سایت نیلگام سفر مراجعه کرده و در بخش تماس با ما، از تمامی روش های برقراری ارتباط با ما مطلع گردید.

شما می توانید از طریق رزرو وقت مشاوره، ایمیل و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما تماس گرفته و از نحوه ثبت قرارداد در شهرستان به صورت اینترنتی و پیگیری امور از این طریق باخبر شوید.

یعنی این امکان را دارید تا اسکن مدارک درخواستی اپلای ویزا را برای موسسه مهاجرتی نیلگام فرستاده و تمامی امور مربوط به این پروسه را به صورت اینترنتی پیگیری نمایید.

باید به نکته توجه داشته باشید که چنانچه طی 59 ماه گذشته برای اپلای ویزای شنگن اقدام نکرده باشید، نیاز دارید تا برای ثبت اثرانگشت و عکس بیومتریک در محل کارگزاری ویزا در تهران حضور پیدا کنید.

اخذ ویزای شینگن در اصفهان

اگر ساکن شهر زیبا و تاریخی اصفهان هستید، می‌توانید به صورت اینترنتی و با هماهنگی با کارشناسان موسسه مهاجرتی نیلگام، از نوع ویزای شینگن مورد نیاز خود (ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، خانوادگی، اقامت) مطمئن شده و با عقد قرارداد، تمامی مراحل اپلای ویزا را به صورت اینترنتی و از راه دور پیگیری نمایید. این بدین معنی است که می‌توانید از خدمات اخذ ویزای شینگن در اصفهان موسسه نیلگام به صورت آنلاین برخوردار شوید.

البته از آنجایی که ویزای شینگن مولتی اروپا از اعتبار زیادی برخوردار بوده و به شما اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 26 کشور معتبر اروپایی دنیا را می‌دهد، نیاز به پاس کردن مرحله انگشت نگاری و عکس بیومتریک داشته و حضور فیزیکی شما در محل سفارت و کارگزاری را برای یک مرتبه طلب می‌کند.

موضوعی که بدون انجام آن، ادامه روند پیگیری ارزیابی ویزا ممکن نبوده و شرکت در آن برای تمامی متقاضیان الزامی است.

چنانچه در مورد نحوه ثبت قرارداد اپلای ویزای شینگن، مراحل ارسال مدارک ویزا از راه دور، هزینه‌های ویزا و نکات این چنینی سوال دارید، می‌توانید با خیال راحت با کارشناسان ما تماس گرفته و از جزئیات کامل این پروسه آگاه شوید.

اخذ ویزای شینگن در مشهد

در نهایت اگر ساکن شهر دوست داشتنی مشهد هستید و تصمیم دارید تا در سریع‌ترین شکل ممکن به نتیجه دلخواه برای اخذ ویزای شنگن برسید، می‌توانید به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت نیلگام سفر با کارشناسان ما تماس گرفته و از جزئیات عقد قرارداد اینترنتی، مدارک مورد نیاز سفر، هزینه های ویزا و کارگزاری، تمکن مالی مورد نیاز و هر آنچه که برای این پروسه لازم است باخبر شوید.

در واقع این امکان برای شما فراهم شده تا با ثبت نام در وب سایت موسسه مهاجرتی نیلگام، به صورت اینترنتی و از راه دور، تمامی مراحل اخذ ویزای شنگن را با همراهی کارشناسان مجرب نیلگام انجام دهید و از خدمات اخذ ویزای شینگن در مشهد ،به طور کاملاً آنلاین بهره‌مند شوید.

چنانچه هرگونه سوالی در مورد مراحل رزرو وقت سفارت، نیاز به حضور در مرکز کارگزاری و انجام انگشت نگاری بیومتریک، جزئیات مدارک پشتیبان، شرایط سابقه سفر مورد نیاز ویزای شنگن و غیره دارید، کافیست تا در ساعات کاری با مشاوران ما تماس گرفته و از جدیدترین اطلاعات و قوانین مورد نیاز پروسه اخذ ویزای شینگن از داخل ایران باخبر شوید.

در نهایت لازم است این موضوع را یادآوری کنیم که امکان انجام تمامی مراحل اخذ ویزای شینگن در شیراز ، اصفهان و یا مشهد به صورت شخصی وجود دارد و الزامی به استفاده از خدمات تخصصی موسسات مهاجرتی نیست، ولی وجود جزئیات فراوان در روند اپلای و احتمال رویایی با مشکلات احتمالی از جمله ریجکت ویزا، نواقص پرونده و اطلاع نداشتن از مدارک پشتیبان، کافی نبودن مدارک مالی و سابقه سفر و بسیاری از موارد دیگر، به راحتی شما را با سابقه ریجکتی ویزا در پرونده شخصی‌تان روبرو کرده و شانس موفقیت شما را در تلاش‌های بعدی کمتر خواهد کرد.

از این رو، چه ساکن تهران هستید و یا سایر شهرهای ایران از جمله شیراز، اصفهان و یا مشهد، بد نیست تا پیش از هر اقدامی برای اپلای ویزا، به خوبی در مورد این پروسه پر پیچ و خم و جزئیات تحقیق کرده و در صورت نیاز از مشاوره و خدمات تخصصی کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی نیلگام استفاده نمایید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *