سفر به سراسر کهکشان، با پاسپورت کادومینا

نمی‌دانم چه‌طور راه‌تان به این صفحه افتاده، اما حالا که تا اینجا آمده‌‌اید، خوشحال می‌شویم کمی از وقتتان را به ما بدهید تا چند لحظه‌ای فراتر از قوانین این جهان، در جهانی رویایی و عجیب زندگی کنیم. خواندنش چند لحظه بیشتر طول نمی‌کشد، اما لذتش تا همیشه زیر دندان خواهد ماند. در انتها به جهان واقعی برمی‌گردیم و کل ماجرا را برایتان توضیح می‌دهیم.

  • ارائه‌شده توسط : نیلگام
  • اعتبار : دائمی
  • نوع درخواست : دریافت تابعیت و پاسپورت کادومینا
  • مقاصد سفر : سراسر کهکشان راه شیری و آندرومدا
21-49-min
55

بدون نیاز به حضور

به صورت غیر حضوری تابعیت بگیرید

33

سفر بدون ویزا

بیش از ۷۵٪ کشورهای دنیا بدون ویزا پذیرای شما هستند

44

تابعیت مادام‌العمر

پاسپورت دومینیکا تا آخر عمر همراه شماست

پاسپورت کادومینا و زندگی در جهان موازی!

اگر تمام زندگیتان ساکن منظومه شمسی بوده‌اید، احتمالا تا امروز حتی اسم «کادومینا» را هم نشنیده‌اید! اما حالا وقت آن رسیده که با کادومینا، این سیاره جالب آشنا شوید و مسیر زندگیتان را تغییر دهید! 

تا به حال پیش آمده که شب‌ها قبل از خوابیدن، به سفرهای طولانی و تماشای طلوع و غروب ستاره‌های مختلف فکر کنید؟ دوست ندارید از سیاره‌های منظومه شمسی شروع کنید و تمام منظره‌های تمام کهکشان‌ها را از نزدیک ببینید؟ 

ساکنان مریخ شاید بتوانند سفر به زحل و مشتری را در فهرست آرزوهایشان قرار دهند، اما اگر تابعیت زمینی دارید، احتمالا می‌دانید که شانس دریافت ویزای زحل چیزی در حد این است که ۵ بار تاس بیندازید و هر ۵ بار ۶ بیاورید! 

اینجاست که به اهمیت کادومینا پی می‌بریم!

این همه از کادومینا گفتیم… این کادومینا پرحاشیه دقیقا کجاست؟ 

کادومینا کجاست؟

کادومینا سیاره‌ای است کوچک و زیبا، در انتهای بازوی راست کهکشان راه شیری؛ دورافتاده است، اما پاسپورت معتبری دارد. 

نگران نباشید! نیازی نیست روزها در سفینه بنشینید و به آن سوی کهکشان بروید. با کمی هزینه، به صورت کاملا غیرحضوری تابعیت و پاسپورت کادومینا بگیرید و به رویاهایتان سلام کنید. 

حالا تمام آرزوها از مرحله خیال عبور کرده‌اند و به واقعیت رسیده‌اند:

  •  اگر اهل ورزش هستید، اسکی روی حلقه‌های زحل را از دست ندهید!
  • خاک معجزه‌گر زحل، جوانی و شادابی پوست شما را تا صد سال آینده تضمین می‌کند!
  • به تماشای یک سیاره از درون فکر کرده‌اید؟ به مشتری سفر کنید و مسیر خود را تا مرکز این سیارۀ گازی ادامه دهید! 

لازم نیست به این منظومه و این کهکشان اکتفا کنید. آندرومدا، این کهکشان کوچک و زیبا، با ساکنان حتی زیباترش (!) منتظر شماست!

فقط کافی است پاسپورت کادومینا بگیرید و از دردسرهای ویزا گرفتن خلاص شوید!

به جهان واقعی برگردیم!

اگر اهل تماشای فیلم و سریال‌های کمدی و تخیلی باشید، احتمالا با خواندن بخش قبل حدس‌هایی زده‌اید! مجموعه کمدی تخیلی «روزی روزگاری مریخ» در حال حاضر از طریق پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا در شبکه پخش خانگی در حال پخش است و هر سه‌شنبه ساعت ۸ صبح قسمت جدید آن منتشر می‌شود.

اگر سریال را تماشا کرده‌ باشید، تصویر زیر برایتان آشنا خواهد بود! گروه شرکت‌های نیلگام، تمام این مدت به عنوان اسپانسر در کنار گروه تولید سریال جدید برادران قاسم‌خانی حضور داشته است. در قسمت‌های بعدی این حضور پررنگ‌تر می‌شود و فضای داستانی سریال را هم به چالش می‌کشد!

نیلگام این بار تصمیم خود را گرفته‌ تا موضوع مهاجرت را از مرزهای زمینی بیرون ببرد و در مقیاس کهکشانی تجربه‌ کند!

ماجرای «کادومینا» چیست؟

نیلگام در مریخ هم شعبه دارد! شعبه مریخ نیلگام همچنان مشغول ارائه انواع خدمات مهاجرت است، اما این‌بار مهاجرت بین‌سیاره‌ای! در خلال ماجراهای سریال، سیاره‌ای به نام «کادومینا» معرفی می‌شود؛ سیاره‌ای کوچک که فاصله زیادی با مریخ دارد. نکتۀ مهم درباره کادومینا این است که پاسپورت آن اعتبار زیادی دارد. کادومینا به راحتی به اهالی سیاره‌های دیگر تابعیت می‌دهد و از آنجا که پاسپورت معتبری دارد، با دریافت تابعیت دومینیکا افراد می‌توانند بدون محدودیت به بسیاری از سیاره‌های کهکشان راه شیری سفر کنند.

البته که این سیاره دوردست و پاسپورت معتبرش، نمادی داستانی و طنز از یک ماجرای واقعی هستند. ماجرای خدمتی که همین حالا هم در نیلگام به ساکنان زمین ارائه می‌شود!

کادومینا یا دومینیکا؟ یک بازی کلامی!

نقشه جهان را پیش رویتان بگذارید و به منطقه‌ای که دقیقا بین دو قاره آمریکای شمالی و جنوبی قرار دارد توجه کنید. درست همان‌جا که دو قاره در باریک‌ترین نقطه خود به هم نزدیک می‌شوند، چند جزیره کوچک می‌بینید. یکی از این جزیره‌های خوش‌آب‌وهوا، کشور مشترک‌المنافع دومینیکا است. کشوری بسیار کوچکی که یه ویژگی خاص دارد: یکی از معتبرترین پاسپورت‌های جهان!

با دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا، می‌توانید به بیش از ۱۴۶ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. دولت دومینیکا از حدود ۲۰ سال قبل تصمیم گرفت امکان دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

برای دریافت پاسورت دومینیکا، دو روش وجود دارد. روش اول کمک مالی بلاعوض به دولت دومینیکا و روش دوم سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمرانی این کشور است. هر روش مبلغ پایه مشخصی دارد و مبلغ دقیق آن بسته به تعداد اعضای خانواده شما مشخص می‌شود. شرکت مهاجرتی نیلگام خدمات مشاوره و دریافت پاسپورت دومینیکا را به تمام علاقه‌مندان ارائه می‌کند.

اگر دوست دارید درباره این کشور بیشتر بدانید یا از جزئیات مبلغ و شرایط آن مطلع شوید، روی لینک زیر کلیک کنید!

مطالعه مطالب زیر نیز می تواند برای شما مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *