مهاجرت

ارزانترین خانه در کانادا چه قیمتی دارد؟

در این مطلب از ارزانترین خانه در کانادا تا شهرهای گرانقمیت کشور را بررسی می‌کنیم، به میانگین قیمت ملک در تعدادی از شهرها می‌پردازیم و در نهایت، به یک دید کلی از بازار مسکن و قیمت ملک در کانادا می‌رسیم. هر چه باشد، تشکیل زندگی در آنسوی دنیا بدون برنامه‌ریزی دقیق و چرتکه‌ انداختن برای هزینه‌ها عملی نیست و از طرفی، تکانه‌های شدیدی در بازار مسکن کانادا در حال رخ دادن است. بازاری که در برخی از نقاط کشور به شکل اغراق‌آمیز و در برخی دیگر با سرعت منطقی‌تری در حال رشد و گرانتر شدن است. داده‌هایی که در این مطلب ارائه می‌کنیم از آخرین اطلاعات موجود در یک سال اخیر استخراج شده‌اند پس دقایقی همرام نیلگام سفر باشید تا از ماجرای اجاره و خرید ملک در کانادا به یک تصویر کلی برسیم.

ارزانترین خانه در کانادا

خرید و اجارهٔ‌ ملک، بی‌برو برگرد پررنگ‌ترین دغدغه‌‌‌ٔ متقاضیان در مسیر مهاجرت به کانادا است. خصوصاً وقتی که اعداد و ارقام را می‌بینیم و از افزایش پرشتاب قیمت‌ها غافلگیر می‌شویم. این اعداد نشان می‌دهند که میانگین قیمت ملک در کانادا در طی یک سال چیزی نزدیک به ۲۳ درصد افزایش داشته و به رقمی در حوالی ۶۲۰ هزار دلار آمریکا رسیده است. دقت شود که تمام مبالغ مرقوم در این مطلب، به دلار آمریکا هستند.

ارزانترین خانه در کانادا سینت جان

با وجود افزایش قابل توجه قیمت مسکن در کانادا، هنوز هم برخی از شهرها هستند که تا حدودی از این تغییرات شتابزده دور بوده‌اند و قیمت‌‌هایشان هنوز پایین‌تر از میانگین قیمت ملک در کاناداست. شهر سِینت جان در استان نیوبرانزویک (با سینت جان نیوفاندلند و لابرادُر اشتباه نشود) یکی از همین شهرهاست که با ۱۹۵ هزاردلار ( تمام قیمت‌ها به دلار آمریکا هستند) امکان خرید یک خانهٔ سه خوابهٔ مجزا را با دو سرویس بهداشتی فراهم می‌کند. دقت شود که وقتی از عبارت خانهٔ مجزا استفاده می‌کنیم منظورمان همان خانه‌های ویلایی یا به قول غربی‌ها فمیلی هاوس است که از هیچ سمتی به خانه‌های اطراف متصل نیستند.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۶۷۹
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۵۲۰
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۰۸۶
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۸۳۲
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۱۲۷۷
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۱۱۵۹

ارزانترین خانه در کانادا ساگونه

در شهر ساگونهٔ استان کبک، می‌توان با نزدیک به ۲۱۰ هزاردلار صاحب یک خانهٔ سه خوابه شد و در شهر تروآ ریوییِر در همین استان، سر کیسه را اندکی شل‌تر کرد و با بیش از ۲۲۰ هزاردلار یک ملک دوبلکس و دوخوابه خرید. از آن طرف استان پرجمعیت و پرمتقاضی اُنتاریو و شهر کم نام و نشان تاندربِی را داریم که در جستجوی ارزانترین ملک در کانادا گزینه‌های متعددی دارد و خرید یک خانهٔ دوخوابه و مجزا (بدون اتصال یا دیوارهای مشترک با خانه‌های کناری) با ۲۷۰ هزاردلار امکانپذیر است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۳۷۴
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۳۰۲
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۷۷۵
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۵۳۲
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر

ارزانترین خانه در کانادا رجاینا

در شهر دویست و پنجاه هزار نفری رجاینا که جزو شهرهای محبوب استان ساسکاچوان است، میانگین قیمت یک ملک سه خوابه و نیمه مجزا (یک دیوار مشترک با همسایه با ورودی مستقل) حدود ۲۷۵ هزاردلار و میانگین کلی خرید ملک در استان در حوالی ۲۹۰ هزاردلار است. برای محاسبه آنلاین امتیازمهاجرت به ساسکاچوان مطلب مورد نظر را مطالعه و یا با کارشناسان نیلگام سفر تماس حاصل بفرمایید.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۸۰۱
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۰۵
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۲۸۱
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۱۹۵
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۲۷۱۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۰۹۹

ارزانترین خانه در کانادا کبک

در گوشه و کنار شهر کبک یا به قول خودشان کبک سیتی گزینه‌‌های مقرون به صرفه و اکازیونی پیدا می‌شود و قیمت‌ها به نسبت شهرهای گرانقیمت کشور منطقی‌تر هستند. مثلاً یک خانهٔ مجزای سه خوابه و ایده‌آل در حوالی خیابان Rue Camus با ۳۰۹ هزاردلار قابل خرید است. یادآور شویم که میانگین قیمت خانه در استان کبک در چند صباح اخیر به اوج خود و به رقم ۳۶۲ هزاردلار رسیده است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۶۸۵
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۵۱۰
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۱۷۶
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۸۵۶
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۲۲۹۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۴۰۳

ارزانترین خانه در کانادا شربروک

شِربروک با میانگین قیمت ملک ۳۱۷ هزاردلار یکی دیگر از شهرهای ایده‌آل کانادا در استان کبک است. کسانی که به زبان فرانسه تسلط دارند و شرایطشان با زندگی در کبک جفت و جور است می‌توانند یک به اصطلاح فمیلی هاوس (خانه مجزا بدون دیوار مشترک) سه خوابه را با قیمتی در حوالی ۳۲۰ هزاردلار تهیه کنند. اگر برنامه‌ای برای سفر به کبک دارید، مطلب آب و هوای کبک در طول سال را مطالعه بفرمایید.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۴۲۴
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۳۷۴
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۹۰۳
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۶۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۱۷۳۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۱۵۷۶

ارزانترین خانه در کانادا وینیپگ

شهر هشتصد و شصت‌ هزار نفری پینیپگ هم گزینهٔ خوبی برای خانه‌های مقرون به صرفه است. از اینجای کار به بعد قیمت خانه‌ها همگی در بالای سیصدهزاردلار بسته می‌شوند و نمی‌توان لفظ ارزان را در مورد آنها به کار بست. اما با این حال و در یک مقایسهٔ نسبی، هنوز هم از میانگین قیمت ملک در کانادا که ۶۲۰ دلار است به مراتب پایین‌ترند. در وینی‌پگ می‌توان یک خانهٔ درندشت پنج خوابه را با ۳۰۹ هزاردلار تهیه کرد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۸۲۱
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۸۱
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۳۷۷
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۲۵۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۲۱۳۸
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۲۵۹

ارزانترین خانه در کانادا ساسکاتون

ساسکاتون به عنوان بزرگترین شهر و مرکز استان ساسکاچوان با قریب به ۲۸۳ هزار نفر جمعیت، از جمله شهرهاییست که از تندباد افزایش قیمت‌ ملک در کانادا در امان مانده است. در ساسکاتون با ۳۳۰ هزاردلار خرید یک ملک مجزا با ۴ اتاق خواب امکانپذیر بوده و قیمت‌ها کم و بیش با میانگین قیمت ملک در کل استان (۳۳۱ هزاردلار) همتراز است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۹۱۹
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۳۷
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۳۹۷
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۱۹۳
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۲۱۸۹
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۳۶۱۶

ارزانترین خانه در کانادا گاتینو

گاتینو یکی از شهرهای استان کبک است و با احتساب مناطق حومه، بیش از سیصد و سی هزار نفر جمعیت دارد. قیمت یک ملک پنج خوابهٔ مجزا در این شهر حدود ۳۲۵ هزاردلار و کمی پایین‌تر از میانگین استان (۳۶۲ هزاردلار) در می‌آید. گاتینو به عنوان چهارمین شهر بزرگ کبک، شهر توسعه‌یافته و مهمی محسوب شده و بسیاری از نهادها و سازمان‌های دولتی استان را در خود جای داده است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۸۱۳
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۵۸۷
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۲۰۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۹۶۰
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۱۵۸۹
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۱۹۸۳

ارزانترین خانه در کانادا سادبوری

شهر سادبوری با بیش از ۱۶۰ هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای به نسبت خلوت و جمع و جور استان انتاریوست و در چند صباح اخیر، به خاطر طبیعت فوق‌العاده‌اش در رادار برخی از مهاجران قرار گرفته است. قیمت ملک در سادبوری با میانگین استان انتاریو فاصلهٔ چشمگیری دارد به این ترتیب که می‌توان یک خانهٔ ۵ خوابهٔ بزرگ و مجزا را با رقمی نزدیک به ۳۵۰ هزاردلار خریداری کرد. در حالیکه میانگین قیمت ملک در انتاریو مرز ۹۰۰ هزاردلار را رده کرده است. آیا با برنامه استانی انتاریو آشنایی دارید؟

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۹۵۱
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۱۳
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۷۶۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۳۱۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۳۲۰۰
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۳۰۹۷

ارزانترین خانه در کانادا ادمونتون

ادمونتون جزو شهرهای اسم و رسم دار استان آلبرتا، و با نزدیک به یک میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت، بعد از کلگری دومین شهر بزرگ استان است. میانگین قیمت ملک در آلبرتا بیش از ۴۶۰ هزاردلار و قیمت یک آپارتمان دوخوابه در محله‌ای مثل خیابان 110Street NW در حدود ۳۶۵ هزاردلار است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۹۲۰
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۵۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۵۰۹
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۲۲۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۲۸۸۰
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۱۸۳۶

ارزانترین خانه در کانادا هالیفاکس

هالیفاکس دارتموث در استان نوا اسکوشیا یکی از نقاطیست که در دو سه سال اخیر تکان‌های شدید قیمتی خورده و شاهد رشد قابل توجهی در بازار مسکن بوده. در این شهر ۴۱۷ هزار نفری و پیشرفته می‌توان با مبلغ ۴۲۵ هزاردلار یک خانهٔ چهارخوابهٔ نیمه مجزا (یک دیوار مشترک با خانهٔ همسایه) خریداری کرد. میانگین قیمت ملک در هالیفاکس ۴۹۰ هزاردلار است. در صورت تمایل راهنمای برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا را مطالعه بفرمایید.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۱۴۳
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۸۶۹
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۸۵۹
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۳۵۷
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۳۵۷۷
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۴۸۹

ارزانترین خانه در کانادا ویندزور

منطقهٔ ویندزور – اِسِکس از مناطق رو به رشد استان انتاریو و برای علاقمندان مهاجرت به کانادا یکی از گزینه‌های قابل توجه به شمار می‌رود. میانگین قیمت ملک در شهر ویندزور ۴۹۲ هزاردلار است و نزدیک به چهارصدهزار نفر جمعیت دارد. در این شهر با مبلغی حدود ۴۸۸ هزاردلار، امکان خرید یک خانهٔ چهارخوابهٔ مجزا فراهم است و این عدد هنوز هم فاصلهٔ بسیار زیادی (حدود دو برابر) با میانگین انتاریو دارد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۹۵۵
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۸۳۴
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۵۳۳
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۴۱۴
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۳۵۳۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۱۲۱

ارزانترین ملک در کانادا مونترال

به طور معمول شهر یک میلیون و هشتصدهزار نفری مونترال در استان کبک، جایی نیست که بشود در آن به دنبال قیمت‌های پایین و مقرون به صرفه‌ بود. منتها با یک جستجوی مفصل و کمی حوصله می‌توان یک کاندوی دوخوابه و مناسب را با قیمت ۵۱۹ هزاردلار در حوالی خیابان Rue de Castelnau تهیه کرد. در صورت تمایل به دریافت ویزای کانادا یا اقامت در ونکوور با کارشناسان نیلگام سفر تماس بگیرید.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۰۰۹
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۷۳۱
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۷۶۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۲۷۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۵۶۸۳
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۳۰۱۵

ارزانترین ملک در کانادا کلگری

کلگری با یک میلیون و سیصد و هفتادهزار نفر بزرگترین شهر استان آلبرتاست و میانگین قیمت یک ملک آپارتمانی دو خوابه در آن ۵۱۸ هزاردلار است. تقاضا برای خانه‌های مجزا و به قولی ویلایی در کلگری بسیار بالاست و پیدا کردنشان در این حول و حوش قیمت عملا غیر ممکن است. اگر صاحب یکی از تخصص‌های مورد نیاز در کانادا هستید، برای آشنایی با برنامه فدرال کانادا به وبسایت نیلگام سفر مراجعه بفرمایید.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۰۳۱
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۸۵۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۸۸۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۴۳۴
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۳۰۸۵
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۲۹۰

ارزانترین ملک در کانادا اتاوا

اتاوا هم جزو شهرهای کم و بیش گران کاناداست و میانگین خرید ملک در آن مرز ۵۹۰ هزاردلار را رد می‌کند. این رقم باز هم نصف میانگین انتاریو و تنها کمی پایینتر از میانگین کلی قیمت ملک در کاناداست. در اتاوا می‌توان با مبلغ ۵۹۸ هزاردلار یک خانهٔ مجزای چهارخوابه را در پیرامون محلهٔ Armagh Way خریداری کرد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۲۶۷
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۹۷۱
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۲۱۶۹
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۶۲۹
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۴۲۲۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۸۵۸

ارزانترین ملک در کانادا لندن

آخرین مورد هم باز به استان انتاریو و اینبار شهر لندن برمی‌گردد که البته زمین تا آسمان با آن لندن معروفی که می‌شناسیم متفاوت است. لندنِ انتاریو در جنوب استان قرار داشته و با بیش از سیصد و هشتاد هزار نفر جمعیت، پازدهمین شهر بزرگ کانادا محسوب می‌شود. میانگین قیمت ملک در این شهر ۶۰۸ هزاردلار و کم و بیش با میانگین قیمت ملک در کانادا همتراز است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۱۷۵
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۹۶۶
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۸۷۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۴۹۷
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۳۰۷۴
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۲۸۶۰

گرانترین خانه در کانادا

در بخش قبلی به تعدادی از ارزانترین خانه‌های کانادا در شهرهای مختلف اشاره کردیم. پس بد نیست برای تکمیل مطلب تعدادی از گرانترین‌ها را هم معرفی کنیم و ببینیم در کنار ونکوور و تورنتو که بدون تردید جزو گرانترین شهرهای کشور هستند، کدام یک از شهرهای کانادا با تقاضای بالای ملک مواجهند و بازار مسکنشان به شکل واقعی و یا کاذب دچار تقلاهای شدید شده است.

بد نیست اشاره کنیم که بخشی از تغییرات بازار مسکن مدیون کرونا بوده و شرایط پیش آمده، ورق را به نفع فروشندگان ملک برگردانده است. پیش‌بینی‌ها از رشد ۱۹ درصدی قیمت‌ها در اکثر نقاط کانادا صحبت می‌کنند و عده‌ای برخی از قیمت‌گذاری‌ها را غیرواقع‌بینانه و هیجانی می‌دانند.

خرید ملک در تورنتو

شهر تورنتو یکی از مظنونین اصلی افزایش کاذب قیمت‌هاست و طبق داده‌های وبسایت معتبر Moody Analytics در سه ماههٔ دوم سال ۲۰۲۱ افزایش بی‌رویه‌ٔ چهل درصدی را در بازار مسکن تجربه کرده و این میزان رشد غیرعادی، کم و بیش دو برابر نرخ رشد کل کانادا بوده است. مشکل اینجاست که کارشناسان مسکن، خبری از ایجاد یک روند اصلاحی در قیمت‌های تورنتو نمی‌بینند و ترکیدن حباب قیمتی را در بازار مسکن این شهر محتمل نمی‌دانند. به این ترتیب، قیمت‌ها کماکان در تورنتو بالا رفته و فروشندگان ملک را خوشحال‌تر خواهد کرد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۵۹۸
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۳۵۲
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۲۷۸۰
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۲۱۸۵
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۸۹۵۱
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۷۲۷۲

خرید ملک در ونکوور

ونکوور همیشه با اقتدار گرانقیمت‌ترین شهر کانادا بوده و هنوز هم از این بابت در جایگاه اول قرار دارد. البته قیمت‌های سرسام آور فقط مخصوص ونکوور نیست بلکه در مورد سایر نقاط محبوب بریتیش کلمبیا مثل ویکتوریا و فریزر ولی هم مصداق دارد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۶۵۳
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۳۲۷
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۳۱۹۴
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۲۳۱۸
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۹۴۳۰
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۷۰۵۵

خرید ملک در همیلتون

تصویر ارائه شده در ابتدای مطلب به وضوح نشان می‌دهد که قیمت خرید ملک در دو استان انتاریو و بریتیش کلمبیا چند سر و گردن بالاتر از میانگین کشور است. شهر همیلتون در نیاگارا ریجن هم یکی از نواحی محبوب و اعیان‌نشین انتاریو بوده که یکی از بیشترین نرخ‌ها را در رشد سالانهٔ قیمت دارد (۴۱ درصد افزایش!) و با میانگین ۶۵۱ هزاردلار حتی از نقاطی مثل مونترال و اتاوا هم بالاتر قرار می‌گیرد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۱۳۱
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۰۳۰
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۱۶۳۵
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۶۲۵
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۴۳۶۲
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۴۸۱۹

خرید ملک در ویکتوریا

یکی دیگر از شهرهای خوش‌آب و هوا و مهاجرپسند استان بریتیش‌ کلمبیا که با میانگین قیمت ۸۶۸ هزاردلار بعد از ونکوور و تورنتو و فریزر ولی در مقام چهارم گرانترین شهر کانادا قرار دارد.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۳۷۸
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۱۲۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۲۴۱۸
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۹۶۹
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۷۲۱۱
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۳۲۱۱

خرید ملک در میسیساگا

شهر میسیساگا در همسایگی تورنتو، یکی دیگر از شهرهای جنوبی و گرانقیمت استان انتاریو بوده و با بیش از هشتصد هزار نفر جمعیت، تعدادی از گرانقیمت‌ترین خانه‌های کشور را در خود جای داده است.

اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌درمرکزشهر۱۴۸۹
اجاره‌آپارتمان‌تکخوابه‌خارج‌مرکزشهر۱۲۶۴
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌درمرکزشهر۲۴۹۱
اجاره‌آپارتمان‌سه‌خوابه‌خارج‌مرکزشهر۲۰۲۲
خریدهرمترآپارتمان‌درمرکزشهر۸۰۴۶
خریدهرمترآپارتمان‌خارج‌مرکزشهر۵۹۵۶

برای دریافت انواع ویزای کانادا میتوانید با تماس با شرکت نیلگام از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *