ویزا

افتتاح حساب بانکی در ترکیه مناسب چه افرادی است؟

متاسفانه طی سالهای متمادی نبود دسترسی به سیستم بانکداری بین‌المللی، شهروندان ایرانی را مجاب به افتتاح حساب در بانک‌های داخلی کرده و آنها را تنها به استفاده از کارت‌های بانکی طرح شتاب محدود کرده است. عموما حساب‌ها و کارت‌های بانکی ایرانی هیچ ارتباطی با بانک‌های خارجی و فرامرزی نداشته و به جز در داخل کشور، خدمتی ارائه نمی‌دهند.

حساب بانکی ترکیه برای خارجی ها

این موضوع برای گردشگران خارجی هم وضعیتی مشابه دارد و با اینکه دارای کارت‌های بانکی معتبر بین‌المللی هستند، باید به هنگام ورود به ایران، بخاطر وجود برخی از محدودیت‌ها، یک حساب بانکی از نوع توریست باز کرده و از طریق آن تراکنش‌های خود را در داخل کشور انجام دهند. حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده که احساس نیاز شدیدی به داشتن یک کارت و حساب بانکی معتبر بین‌المللی پیدا کرده‌ باشید؛

مواقعی نظیر پیشنهادهای جذاب خرید  Black Friday وبسایت‌های معروفی نظیر آمازون، رزرو مستقیم هتل و بلیط پرواز با قیمت‌های استثنایی، عضویت و پرداخت اشتراک خدمات سرویس اینترنتی نظیر اسپاتیفای، شرکت در بورس‌های بین‌المللی، پرداخت هزینه سفارت و بسیاری از موقعیت‌های دیگری که تنها داشتن حساب و کارت بانکی بین‌المللی گره‌گشای کار شما خواهد بود. گروه شرکت‌های نیلگام با توجه به نیاز بسیاری از شهروندان ایرانی به داشتن یک حساب و کارت بانکی معتبر و بین‌المللی، اقدام به ارائه خدمت جدیدی به نام افتتاح حساب در ترکیه کرده است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

افتتاح حساب در ترکیه

خوشبختانه شما هم‌اکنون می‌توانید با عقد قرارداد با گروه شرکت‌های نیلگام برای افتتاح حساب در معتبرترین بانک ترکیه یعنی زراعت‌بانک اقدام کنید. پیش از این، افتتاح حساب بین‌المللی و ارزی در بانکداری ترکیه تنها مختص شهروندان بومی و مقیم این کشور بوده است. اما در حال حاضر شما می‌توانید به عنوان یک فرد غیرمقیم نسبت به افتتاح حساب بانکی در ترکیه و دریافت مسترکارت و ویزا کارت فیزیکی و به‌نام اقدام کنید. بنابر جدیدترین آمار سال ۲۰۱۹، بانک محبوب و معتبر کشور ترکیه یعنی زراعت‌بانک با کسب بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان و ارائه انواع خدمات بانکی متنوع به شهروندان بومی و خارجی، عنوان ارزشمندترین بانک ترکیه را از آن خود کرده است.

مزایای افتتاح حساب در ترکیه

بدون شک داشتن یک حساب ارزی حقیقی و معتبر بین‌المللی دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم:

 • برخورداری از مسترکارت و ویزاکارت فیزیکی
 • امکان افتتاح حساب ارزی و دریافت سود بانکی
 • مسترکارت و ویزاکارت ۵ساله و به‌نام
 • امکان مدیریت حساب بدون نیاز به حضور در ترکیه
 • برخورداری از خدمات اینترنت‌بانک و موبایل‌بانک
 • امکان فعال و غیرفعال‌کردن حساب از راه دور و به صورت اینترنتی
 • امکان انتقال وجه ارزی بین بانکی و افزایش موجودی از طرق مختلف صرافی و سیستم سوئیفت
 • امکان خرید حضوری از دستگاه‌های POS در سراسر دنیا
 • امکان دریافت وجه نقدی از دستگاه‌های عابربانک و یا همان ATM در سراسر دنیا
 • امکان بازپرداخت پول خرید جنس و ریفاند مبلغ خرید تا ۲ماه پس از پرداخت
 • امکان تعویض Billing Address بانکی
 • برخورداری از مزایای جانبی نظیر دریافت امتیاز خرید، امکان اجاره و رنت خودرو و دریافت بیمه برای خودروی اجاره‌ای
 • ارائه خدمات متنوع با دریافت کارمزد بانکی پایین سالانه
 • امکان افتتاح حساب ارزی بر مبنای لیر، دلار و یورو
 • پرداخت شهریه دانشگاه، آبونمان و حق عضویت، رزرو هتل، هزینه سفارت، رزرو و خرید بلیط هواپیما، خرید اینترنتی و حضوری از تمامی فروشگاه‌ها و درگاه‌های اینترنتی
 • قابلیت واریز و برداشت از کارت تا سقف تعیین‌شده برای حساب بانکی و تمدید مجدد کارت

با افتتاح حساب بانکی در ترکیه، یک کارت دبیت‌کارت معتبر ۵ساله مستر و یا ویزاکارت برای شما ظرف ۱ تا ۲هفته کاری صادر می‌شود که می‌توانید از طریق آن بدون محدودیت تراکنش و مشکلات حمل پول نقد به هنگام مسافرت و یا تجارت، به امور بانکی خود در نقاط مختلف دنیا رسیدگی کنید. به طور کلی پروسه افتتاح حساب بانکی در زراعت‌بانک ترکیه توسط گروه شرکت‌های نیلگام به قرار زیر است:

 • عقد قرارداد با نیلگام
 • سفر به ترکیه- آنکارا و رزرو هتل به صورت شخصی و یا از طریق شرکت نیلگام
 • استقبال فرودگاهی توسط نماینده نیلگام
 • دریافت کد مالیاتی و ارائه آدرس دفتر نیلگام به زراعت‌بانک توسط نماینده نیلگام
 • افتتاح حساب بانکی با ۵۰۰ لیر به عنوان مبلغ اولیه
 • پرداخت مبلغ ۱۰۰ دلار به بانک برای صدور ویزاکارت و مسترکارت ۵ساله
 • خرید سیم‌کارت ترکیه و ثبت آن در حساب بانکی برای استفاده از خدمات موبایل‌بانک (در صورت تمایل)
 • دریافت ویزاکارت و یا مسترکارت توسط نماینده نیلگام و ارسال آن برای مشتری در ایران طی ۱ تا ۲ هفته کاری
 • امکان واریز و انتقال وجه بدون کارمزد به حساب بانکی در زراعت‌بانک ترکیه توسط نیلگام

افتتاح حساب در ترکیه مناسب چه افرادی است؟

تقریبا می‌توان گفت که افتتاح حساب در ترکیه مناسب اقشار مختلف جامعه ایرانی است، اما بد نیست برای درک بهتر این مطلب با جزئیات بیشتری به این موضوع بپردازیم. اگر جزو افرادی هستید که حداقل سالی یکبار برای گذراندن تعطیلات و خرید به کشور توریستی و زیبای ترکیه سفر می‌کنید، بدون‌شک داشتن مسترکارت و ویزاکارت زراعت‌بانک مزایای فراوانی را برای شما به همراه خواهد داشت.

شما می‌توانید بدون دغدغه گم‌کردن و یا دزدیده‌شدن وجه نقدی، با کارت اعتباری خود در تمامی فروشگاه‌ها خرید کرده و حتی رزرو و پرداخت هزینه هتل و پرواز خود را انجام دهید. بدون نیاز به رجوع به صرافی‌ها و پرداخت کارمزد Change کردن دلار به لیر، از دستگاه‌های عابر وجه نقد بگیرید و یا پول در حساب بانکی خود واریز کنید.

البته این موضوع برای سفر به سایر کشورهای دنیا نیز صادق است و شما می‌توانید در هر نقطه از دنیا با خیال راحت از خدمات کردیت مسترکارت و ویزاکارت زراعت‌بانک استفاده کنید. چنانچه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های محبوب و معتبر ترکیه را داشته باشید و یا بخواهید برای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا و همچنین ویزای شینگن اقدام کنید و همچنین به تحصیل در دانشگاه‌های برتر سوئد و دانشگاه‌های تراز اول کانادا بپردازید، مطمئنا به ویزاکارت و مسترکارت بین‌المللی برای پرداخت هزینه‌های ویزا، پذیرش تحصیلی، شهریه دانشگاه و موارد مرتبط نیاز پیدا خواهید کرد.

چنانچه دارای شغل فریلنسری برون مرزی باشید، می‌توانید با افتتاح حساب بانکی در زراعت‌بانک ترکیه، در آمد خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. با کاهش ارزش لیر طی چندسال اخیر و وضع قوانین جدید سرمایه‌گذاری در ترکیه توسط رئیس جمهوری این کشور، شما می‌توانید با افتتاح حساب بانکی اقدام به خرید ملک در ترکیه نموده و علاوه بر برخورداری از مزایای دریافت کارت اقامت دائم، حقوق شهروندی و پاسپورت کشور ترکیه برای خود و خانواده، به راحتی وجه خرید خانه را برای فروشنده ملک انتقال دهید.

شما همچنین می‌توانید ملک خود در ترکیه را اجاره داده و مبلغ اجاره‌بهای ارزی آنرا به صورت ماهانه از طریق حساب بانکی زراعت‌بانک دریافت کنید. در عین حال، افتتاح حساب بانکی در ترکیه برای افرادی که در حال رفت و آمد به این کشور بوده و به بهانه‌های مختلف توریستی، تحصیلی، کار و تجارت مدام به این کشور سفر می‌کنند، یک نیاز اساسی محسوب می‌شود. گروه شرکت‌های نیلگام (ایران-آنکارای سابق) با سال‌ها تجربه در امور تفریحی، تحصیلی و مهاجرتی، همواره آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما در رابطه با انواع خدمات این شرکت است.

مشاوره رایگان صدور کارت اعتباری۰۲۱-۷۵۲۳۷

امکان پرداخت هزینه خدمات با ارز دیجیتال امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

75237 – 021 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *