تبدیل انواع ویزای کانادا به ویزای کاری Open Work Permit

مطابق اطلاعیه جدید دولت کانادا، از ابتدای مارس ۲۰۲۳ شما به عنوان یک شهروند ایرانی در صورت حضور در خاک کانادا می‌توانید برای تغییر نوع ویزای خود درخواست دهید و ویزای توریستی یا تحصیلی خود را به سادگی به ویزای کاری کانادا یا Open Work Permit تبدیل کنید. نیلگام می‌تواند در این مسیر با شما همراه شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  • شرط ویزا : داشتن یکی از انواع ویزای توریستی یا تحصیلی کانادا
  • کشور : کانادا
  • نوع خدمات : تبدیل انواع ویزا به ویزای کاری کانادا
  • شرط حضور : حضور در خاک کانادا در زمان اقدام
3 (1)

بدون مدرک زبان

بدون نیاز به آزمون و مدرک زبان ویزای کاری کانادا بگیرید

2

انجام سریع فرایند

ویزای کاری خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید

1 (1)

تغییر نوع ویزا

ویزای توریستی خود را به ویزای کاری کانادا تبدیل کنید!

دسترسی سریع

  • معرفی

شرایط ویژه اقامت کانادا برای ایرانیان | فرصتی که نباید از دست بدهید!

دولت کانادا تصمیم گرفته از ایرانیانی که در خاک کانادا حضور دارند به طور ویژه حمایت کند و این حمایت را از طریق فراهم کردن امکان تغییر سریع و آسان ویزای توریستی به ویزای کاری کانادا برای ایرانیان نشان می‌دهد. کانادا با این کار به ایرانیانی که برای دیدار خانواده آمده‌اند کمک می‌کند در کنار خانواده خود بمانند. علاوه بر این، برای کسانی که به طور موقت در کانادا حضور دارند اما ترجیح می‌دهند زمان بیشتری در کانادا اقامت کنند هم امتیاز ویژه‌ای در نظر می‌گیرد.

از حالا همه ایرانیانی که به زندگی در کانادا علاقه دارند می‌توانند از طریق هر نوع ویزا، به خصوص ویزای توریستی کانادا، خود را به خاک کانادا برسانند و از آنجا برای تبدیل سریع و بی‌دردسر ویزای خود به ویزای کاری کانادا (Open Work Permit) اقدام کنند. کارشناسان نیلگام به تمام جزئیات و زیروبم‌های این فرایند آگاهند و در این مسیر همراه شما هستند تا همه‌چیز به بهترین نحو ممکن پیش برود.

جزئیات خبر امکان تبدیل ویزای کانادا برای ایرانیان

در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۳، «جاناتان ویلکینسون» وزیر منابع طبیعی کانادا، به نمایندگی از «شان فریزر» وزیر امور مهاجرت، پناهندگی و شهروندی این کشور اعلام کرد دولت کانادا قصد دارد از ایرانیانی که با ویزای موقت در کانادا حضور دارند به طور ویژه حمایت کند و در راستای این موضوع تصمیمات جدیدی گرفته شده و اقدامات مربوط به آن هم انجام شده است.

از روز یکم مارس ۲۰۲۳، تمام ایرانیانی که با نوعی ویزای موقت در کانادا حضور دارند و علاقه‌مندند اقامت موقت خود را در کانادا تمدید کنند، از امکانات ویژه‌ای برخوردارند. این افراد می‌توانند از داخل خاک کانادا، درخواستی برای دریافت مجوز اقامتی جدید نزد دولت این کشور ثبت کنند و به تحصیل، کار یا ملاقات با زندگی در کنار خانواده خود در کانادا ادامه دهند. کسانی که شرایط گفته‌شده را دارند، همچنین می‌توانند جواز کار آزاد در کانادا (Open Work Permit) دریافت کنند و به کار در کانادا بپردازند. وزارت امور مهاجرت کانادا به مخاطبان این خبر اطمینان داده است رسیدگی به امور ایرانیانی که درخواست تبدیل و تمدید ویزا دارند، در اولویت قرار خواهد گرفت.

علاوه بر همه موارد بالا، دولت کانادا اعلام کرده برای ایرانیانی که از این طرح استفاده می‌کنند، از بخشی از هزینه‌های فرایند اقامت و تبدیل ویزا چشم‌پوشی می‌کند و بسیاری از اقدامات را به رایگان برای آن‌ها انجام خواهد داد.

فرصت را از دست ندهید | مدت زمان طرح حمایت کانادا از اقامت ایرانیان محدود است

اگرچه دولت کانادا هنوز هیج‌گونه تاریخ پایانی برای این طرح اعلام نکرده، اما انتظار می‌رود طرح به صورت محدود برقرار باشد و هر زمان احتمال لغو شدن آن وجود دارد. شرایطی که این طرح در اختیار ایرانیان می‌گذارد، فرصتی فوق‌العاده برای مهاجرت به کانادا است. اگر به فکر کار و زندگی در کشوری آرام و پیشرفته با اقتصاد پایدار و جامعه‌ای توسعه‌یافته هستید، به هیچ عنواناین فرصت را از دست ندهید. نیلگام به شما کمک می‌کند در کمترین زمان از طریق ویزای توریستی خود را به کانادا برسانید. پس از آن هم در مسیر درخواست تغییر ویزا به اوپن ورک پرمیت همراه شماست و تا زمانی که اقامت کاری شما نهایی نشود، از شما حمایت می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره کارشناسان باتجربه نیلگام درباره شرایط استفاده از این طرح، با ما تماس بگیرید.

مطالعه مطالب زیر نیز می تواند برای شما مفید باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *